До чого сняться Черепашки.Сон Мушлі морські або річкові,збирати або жінці бачити

Черепашка в сновидінні може бути порожньою або заповненою. Від цих, незначних на перший погляд, деталей, буде залежати те, до чого сняться черепашки. Панцирі молюсків можна інтерпретувати залежно від багатьох обставин. У статті ми зібрали думки кількох відомих джерел, які допоможуть розібратися зі значенням способу.

Підсвідомість

З точки зору підсвідомості, раковина — це те, що захищає молюска від зовнішніх обставин. Тому вона може говорити про те, що ви потребуєте захисту. Можливо, ви створюєте навколо себе твердий панцир, щоб запобігти образи, зберегти душу від ран і зради. Ймовірно, ви не прагнете підпускати до себе людей і не допускати їх у свій внутрішній світ. Швидше за все, раніше ви вже стикалися з зрадою, тому тепер дієте вкрай обережно.

Якщо в сновидінні панцир виглядав твердим і надійним, це свідчить про серйозну захисту, постійному зведенні бар’єрів навколо себе. Навпаки, крихкий остов попереджає про можливе руйнування стін. Можливо, вони настільки неміцні, що впадуть при перших же зусиллях.

Народний сонник

В інтерпретації народного тлумача зустрічаються і позитивні, і негативні значення образу. В залежності від обставин, ось до чого сняться черепашки, морські та річкові:

 • привиділося, ніби йдете по узбережжю, і раните босі ноги об гострі предмети — треба засмучуватися і розчаровуватися. Цей сон вказує на марні мрії. Чим сильніше була біль, тим більше ви будете засмучені;
 • сниться, що зайшли у воду і наступили на гострий панцир — насправді отримаєте душевну травму, сильно засмутити. Часто подібні образи вказують на зраду коханої людини і пов’язані з цим почуття;
 • побачити, що на березі багато гострих і раскрошившихся раковин — знак того, що чекають проблеми;
 • виколупувати предмети з ноги — символ розлади і розчарування. Але побачити, що вони були яскравими і красивими — сигнал про те, що належить дізнатися щось нове й радісне;
 • осколок панцира потрапив у взуття, і ви ніяк не можете його витягнути — ознака якогось неприємного події, яка сильно вас засмутить;
 • до чого сниться збирати мушлі — до того, що намагаєтесь зберегти отримані емоції;
 • перебирати, щоб знайти серед них гроші — в реальному світі даремно витратите час і сили, з-за чого потрапите в біду;
 • побачити, що в черепашці був молюск — наяву познайомитеся з цікавою людиною;
 • йти по узбережжю і побачити, як хвилею принесло красиву мушлю — символ майбутнього сюрпризу, хороших новин;
 • равлик — символ неприємного спілкування зі слизьким приятелем. Ви спробуєте дізнатися щось, але навряд чи зможете;
 • приснилося, що вирушили на море, і бачите там багато красивих панцирів — символ отримання радісних вражень. Це не означає, що в житті відбудуться кардинальні зміни, але вона буде різноманітніше, ніж звичайно;
 • водили долонею в прозорій воді і виявили кілька раковин — належить отримати нові емоції. Ймовірно, станеться щось дивне, але цікаве;
 • величезна ракушка сниться до несподіванки і чогось дивовижного. Не виключено, що належить нове цікаве знайомство, яке сильно змінить життя;
 • якщо в панцирі виявилося щось цінне (наприклад, перлина) — це позитивний знак. Сон вказує на те, що ви зможете задовольнити терзающее вас цікавість.

Сонник Фрейда

Гуру психоаналізу вважав, що на підставі символу можна припустити, в порядку сексуальне здоров’я людини. У сні з’явилася повна ракушка — насправді з інтимною близькістю все в порядку, проблеми відсутні. Якщо привиділося, що вона порожня, значить, існують можливі хвороби, сексуальні труднощі або комплекси.

Побачити молюска без панцира — символ сором’язливості, відсутності активності при інтимній близькості. Ймовірно, ви недостатньо спілкуєтеся з партнером по сексуальним питань, тому відчуваєте себе закріпачене.

Сонник Міллера

Як вважав тлумач, узбережжя, на якому все покрите водоростями і черепашками — символ щастя, благополуччя, набуття бажаного. Ви не дарма докладаєте велику кількість зусиль. Надалі вони приведуть до успіху.

Побачити пустельні мілини — ознака втрат, бід, емоційних переживань. Якщо привиділося, що бреде по березі, і збираєте панцирі молюсків — в реальності будете нещасним із-за власних дій. Ви прагнете до надмірностей, тому витрачаєте гроші не за коштами. Одного разу ви пошкодуєте, але буде вже занадто пізно.

Сонник Цвєткова

У цьому толкователе описують значення того, до чого сниться велика порожня мушля. У цьому випадку образ говорить про подорванном довірі з боку рідних людей. Ви самі в цьому винні, і незабаром можете абсолютно позбутися підтримки близьких. Якщо всередині панцира був молюск, а форма була красивою — насправді успішно завершити проект, до якого приступили. А ось збирати на березі — ознака того, що витрачаєте гроші даремно. Надмірна марнотратність негативно позначається на сімейному бюджеті.

Універсальний Сонник

У цьому джерелі вважають, що уві сні черепашки бачити — це відображення емоцій, таємних почуттів сновидця. Якщо сниться, що вони красиві, значить, ви мрієте про щось гарне і радісне. А от побачити некрасиві, зіпсовані і темні раковини — уособлення поганих намірів, які є в душі людини.

Якщо приснилося, що всередині панцира виявляється перлина, це є позитивним символом. Такі бачення уособлюють радість і любов. Непоказні об’єкти говорять про майбутнє розчарування. Не виключено, що ви занадто мало спілкуєтеся з іншими людьми, і не прагніть допустити їх у своє життя. Тому не можете добитися успіху ні на одному терені.

Привиділося, ніби порізались об гострі краї? Наяву знайдете тільки ще більші страждання, якщо будете продовжувати ховатися від навколишнього світу.

Французький Сонник

До чого сниться бачити черепашки жінці або чоловікові, з точки зору цього тлумача? До того, що належить відправитися в цікаву подорож. Воно принесе безліч позитивних спогадів і моментів. Якщо усередині раковини було порожньо, це вказує на марну трату часу. Ви направляєте зусилля не в те русло. Приснився панцир, в якому знаходився молюск — насправді успіх буде у всьому допомагати вам, тому не бійтеся починати нові справи.

Сучасний Сонник

В цьому соннику черепашки можуть розповісти про те, як веде себе людина з оточуючими людьми, і пропонують враховувати психоаналітичні особливості образу. Важливо згадати, як виглядали раковини в нічному видінні. Наприклад, красиві об’єкти свідчать про прагнення до кращого життя, про надії на хороше. Якщо вони були обламаними, брудними, значить, ви переживаєте не найкращий момент.

Виявити всередині панцира перлину — позитивний знак. Він говорить про щастя, набутті взаємної любові. Сни, у яких ви порізались об гострі краї, повинні насторожити. Вони вказують на те, що ви сильно замикається в собі, намагаєтеся сховатися від проблем замість того, щоб вирішувати їх. Ні до чого хорошого це не призведе, тому варто переглянути його.

Сонник - тлумачення снів