До чого сниться Вівчарка.Сонник Вівчарка німецька,добра жінці або дівчині

Собаки в нічних видіннях можуть уособлювати два протилежних моменти. Це захист і надійність, а також атака і небезпека. Тому для точної інтерпретації того, до чого сниться вівчарка, необхідно звернутися до різних деталей сну. Крім того, різні джерела можуть пропонувати власні варіанти тлумачення.

Підсвідомість

На підсвідомому рівні тварина асоціюється із захистом, безпекою. Вівчарки — це собаки, яких використовують для охорони будинку, а також для виявлення злочинців або заборонених речовин. Тому від їх поведінки в нічному видінні буде залежати точне значення образу.

Наприклад, бачити, що ви відмінно ладнаєте — символ того, що насправді відчуваєте себе в безпеці. Можливо, у вашому житті присутній чоловік, який дарує вам відчуття захищеності і комфорту.

Навпаки, приснилося, що тварина атакує — сигнал про те, що ви відчуваєте страх або розчарування від зради людини, якій довіряли. Це знак нестійкого положення, невпевненості в завтрашньому дні.

Народний сонник

У класичному толкователе пропонують враховувати такі значення того, до чого сниться німецька вівчарка:

 • наснилося, ніби разом переслідуєте злочинця і ловите його — насправді успіх буде супроводжувати у справі, яке ви почали. Однак для цього потрібно заручитися підтримкою;
 • дві зчепилися один з одним собаки вказують на велику сварку, мимовільним свідком якої вам належить стати. Спробуйте не втручатися ні в що, щоб не опинитися крайнім;
 • до чого сниться добра вівчарка, яка впевнено йде поруч з вами — до того, що завжди можете розраховувати на допомогу близьких людей;
 • кусає вас — наяву відчуєте зрада людини, якій зараз беззастережно довіряєте;
 • сплячу тварину вказує на невизначеність долі. Зараз перехідний період, який варто присвятити саморозвитку, а не активним діям;
 • сниться, що гавкає на вас — застереження про прийдешні проблеми та випробуваннях;
 • дуже виснажена і втомлена собака говорить про зусилля, які ви докладаєте на роботі. Однак ви ризикуєте зіткнутися з перевтомою і серйозною втомою, якщо продовжуйте в тому ж дусі;
 • посадити тварина на ланцюг поруч з будинком — символ того, що остерігаєтеся недоброзичливців. І не даремно. Спробуйте убезпечити себе від нападок.

Сонник Фрейда

В інтерпретації відомого психоаналітика образ символізує дитини. Тому будь-які дії з твариною слід розцінювати з цієї точки зору. До чого сниться вівчарка жінці або чоловікові, якщо вони балують її — до того, що вони занадто сильно дбають про свою дитину. Бити собаку — ознака того, що людина насправді прагне до сексуальних контактів з неповнолітніми.

Привиділася прогулянка з вихованцем — насправді хочете завести дитину. Вирушати разом на полювання — наяву ведете насичену інтимне життя і не плануєте вагітність.

Сонник Міллера

З точки зору цього сонника, вівчарка в нічному видінні уособлює такі події:

 • сам по собі образ вказує на наявність надійного товариша, який готовий в будь-який момент надати підтримку;
 • приснилося, що собака кусає вас — ознака того, що доведеться пережити зрада найдорожчої людини, якому ви вірите в усьому;
 • завести маленького цуценя — символ того, що доведеться багато поратися по дому. Однак турботи будуть хоч і нудними, але приємними. Не виключено, що належить святкування;
 • сниться, що тварина тікає від вас — в реальному світі щось робите неправильно. Погана поведінка може змусити близьких відвернутися від вас;
 • побачити собак, які гарчать і б’ються — сигнал про майбутній з’ясуванні стосунків з членами сім’ї.

Сонник Ванги

Провісниця вважала, що бачити уві сні вівчарку може бути і позитивним, і негативним ознакою. Якщо приснилося, що вона була бездомною, значить, необхідно звернути увагу на близьких людей. Ймовірно, хтось із них потребує допомоги і підтримки, але не наважується звернутися до вас.

Чорна шерсть вказує на те, що розчаруєтеся в близькій людині, якій вірите. Одного разу він скористається тим, що знає про вас, у власних інтересах. Біла собака — свідчення того, що можете довіряти товаришам. Вони не підведуть вас.

Якщо тварина в нічному видінні було гігантського розміру, значить, незабаром познайомитеся з людиною, з яким у вас буде багато спільного. Також цей сон може пророкувати допомогу з боку старого друга.

Годувати вихованця — знак того, що ви завжди берете зважені та правильні рішення. Тому навколишні знають, що завжди можуть на вас покластися. Поранене, вбиту тварину — поганий символ. Він передвіщає погані новини про хворобу або смерть близької людини.

До чого сниться собака вівчарка, яка захищає вас від чогось? До того, що вищі сили у всьому протегують вам. А от напад вихованця на вас вказує на швидкий контакт з силами зла. Ви вважаєте, що ваше життя стало нестерпним із-за підступів слуг Сатани. Згадайте, чи змогли ви відбити атаку? Якщо так, значить, в реальному світі варто звернутися до Бога, щоб впоратися з нещастями.

Сонник Лоффа

Як вказував цей тлумач, бачити уві сні велику вівчарку, яка є домашнім вихованцем, може мати різне значення. Такі образи можуть розповісти багато про що, адже до улюбленцям ми ставимося найчастіше, як і до решти членів сім’ї. Якщо сниться, що купуєте цуценя, це може бути відображенням підсвідомого бажання завести собаку. Але, з іншого боку, образ може символізувати якісь особисті взаємовідносини, що існують в цьому світі.

Якщо вихованець помер, це вказує на внутрішню тривогу в тому випадку, якщо в реальності з ним все в порядку. А от побачити такий сон, коли тварина і справді померло — символ переходу на новий життєвий етап. По мірі того, як ви будете просуватися вперед, цей образ продовжить вам бути з різною частотою.

Ще один можливий варіант нічних видінь, описуваний автором — набуття собаки, якої у вас немає, якщо насправді ви ніколи не прагнули завести домашнього вихованця. Можливо, ви боїтеся вівчарок. В цьому випадку сон може вказувати на прагнення контролювати щось, здобути перемогу і керувати якою-небудь сферою власного життя.

Сонник Нострадамуса

У розумінні провісника, це символ відданості. Якщо побачили, що тварина велика і повністю біле, значить, рівень життя в північних країнах найближчим часом погіршиться. Якщо сниться людина в образі собаки, це передбачає вчинення нових відкриттів, які будуть пов’язані зі сніговою людиною.

У нічному видінні стало, як вівчарка веде розмову з кітом — в реальності у світі встановиться крихку рівновагу, оскільки буде прийнятий закон, що регулює застосування смертоносної зброї.

Сонник Цвєткова

Езотерик описував, до чого вівчарка сниться дівчині або жінці. В такій ситуації вона уособлює коханця або яке-небудь почуття. Почути лай — отримати звістку про перемогу. Якщо нападає, значить, один надасть підтримку. Доведеться справлятися з тугою і смутком.

Привиділися між собою гризуться собаки — символ того, що станеться бурхливий скандал. Отримати укус — образитися на близької людини. Є, ніби вихованець приліг на ноги — насправді існує загроза для репутації.

Сонник - тлумачення снів