До чого сниться Пантера.Сон Пантера чорна снитися жінці, чоловікові нападає

Як і інші хижаки в сновидіннях, пантера найчастіше є уособленням небезпеки для сплячої людини. З точки зору популярних тлумачів, цей спосіб передбачає неприємності в бізнесі, підступи недоброзичливців, а іноді і невдачі в романтичній сфері. Однак варто врахувати інші обставини сну, щоб визначити, до чого сниться пантера.

Підсвідомість

На підсвідомому рівні дикі звірі уособлюють яку-небудь небезпеку. При їх наближенні в нічних видіннях зазвичай відбувається сплеск адреналіну, загострюються всі почуття. Тут все залежить від того, які емоції ви відчували в той момент. Якщо переважав страх, паніка, значить, у стресових ситуаціях вам складно контролювати себе. Перемагає не здоровий глузд, а почуття. Якщо ж снилося, що ви боялися, але при цьому емоції не заважали вам міркувати і шукати вихід з небезпечної ситуації, значить, вмієте діяти рішуче й чітко. Вас непросто залякати, а мозок навіть у важкому становищі спробує знайти рішення.

Бачити уві сні чорних пантер, які ведуть себе досить мирно — зазвичай ознака того, що ви переоцінюєте якісь страхи чи надаєте незначним подій більшу значимість. Погляньте в обличчя власним фобій — вони можуть виявитися не такими жахливими, як вам представляються.

Народний сонник

З точки зору народного тлумача, ось до чого сниться чорна пантера:

 • якщо вона була лагідною і ручний, то ви впораєтеся з усіма труднощами і досягнете бажаного. Могутні покровителі нададуть вам допомогу;
 • привиділася самки з дитинчатами — насправді недоброзичливці будуть до останнього боротися проти вас. Вони можуть піти на будь-яку підлість;
 • поранений, мертвий звір віщує перемогу над ворогами. Але заради неї доведеться проявити хитрість і обачність;
 • побачити затаївся у власному будинку тварина — ознака серйозної небезпеки, до якої ви опинитеся не готові. Зараз не час для ризикованих вчинків або нових проектів;
 • замкнений у клітці хижак — позитивний символ, пророкує перемогу над недоброзичливцями. Всі проблеми виявляться позаду, і вас чекає приємний і спокійний життєвий період;
 • сниться, що полюєте на пантеру — в реальності не приділяєте достатньої уваги другій половинці, з-за чого можливий розрив відносин;
 • дресирувати її — насправді проявляєте надмірний егоїзм, що негативно позначається на стосунках з оточуючими;
 • дика кішка нападає на вас чекають неприємності. Якщо ви запланували важливі справи, то варто відкласти їх на невизначений час. У майбутній період доведеться займатися іншими питаннями.

Сонник Фрейда

Як вказував психоаналітик, подібні образи говорять про чутливість і сексуальному напрузі, а також можуть вказувати на деякі комплекси, пов’язані з насильством. До чого сняться пантери жінці — до того, що вона не задоволена інтимним життям. Можливо, присутні певні садистські нахили, які ретельно приховуються.

Побачити дитинчати тварини — знак того, що не відчуваєте задоволення від сексу, а тому шукайте розраду в радощі материнства. Часто подібні сни вказують на бажання завести власних дітей.

До чого сниться пантера чоловікові — до того, що у нього розвинені мазохістські нахили. Ймовірно, ви ототожнюєте себе і хижака, мрієте про здійснення будь-яких сексуальних фантазій, але це неможливо. Якщо привиділося, як звір полює, або розриває жертву, це свідчить про пошук нових емоцій і вражень. Ви прагнете реалізувати екзотичні фантазії.

Побачити власну сутичку з хижаком — символ того, що відчуєте щось незвичайне і незабутнє. Якщо ж він виглядав мирно, або ви водили його на повідку, то насправді доводиться пригнічувати свої бажання.

Сонник Міллера

Тлумач описував у своєму соннику значення снів з пантерою наступним чином:

 • привиділося, ніби при вигляді тварини відчуваєте сильний страх — в дійсності належить анулювати важливі контракти. Мова може йти як про бізнесі, так і особистих зв’язках;
 • якщо змогли перемогти хижого звіра вбили його, значить, у всіх справах буде супроводжувати успіх. Позитивні події відбудуться і в житті близьких людей;
 • якщо сниться, що пантера нападає, загрожує, то доведеться розчаруватися. Оточуючі не стримають обіцянок, які дали вам;
 • чути рев дикої кішки і відчувати паніку — ознака того, що отримаєте неприємні новини. Ймовірно, вони торкнуться фінансів. Крім того, сновидіння віщує рух проти загальноприйнятих норм і правил;
 • якщо ви не змогли впоратися з твариною, це передбачає інші неприємності і біди.

Сонник Ванги

Провісниця вважала, що у сні пантера буде негативним символом. Бачення з хижаками пророкують швидкий прихід на Землю Антихриста. Він зробить багато поганих вчинків і зруйнує безліч життів. Незадовго до його приходу люди почнуть вести себе гірше, ніж зараз. Збудяться всі можливі людські пороки, що спровокує загибель безлічі людей.

Якщо дика кішка нападає на вас, то вам самому чекає зустріч з Антихристом. Ви станете свідком його приходу, але не зможете попередити про це іншим. Вам просто ніхто не повірить, поки не стане занадто пізно.

Перемогти в сутичці з супротивником — символ того, що подолаєте слугу Сатани. Але, якщо перемога виявилася на стороні звіра, значить, Антихрист захопить владу і буде правити довго.

Сонник Езотеричний

У цьому толкователе вказують, що образ є до нових покупок. Найближчим часом ви отримаєте те, про що давно мріяли. Це знак того, що ви приділяєте багато уваги зовнішньому вигляду.

Побачити, що пантера поводиться ласкаво — сигнал про швидкої купівлі хутряних виробів. Якщо ж вона виглядала агресивно, то придбання торкнуться взуття або аксесуарів. Бачити явно виражені вуса, очі або ікла — насправді поповните свою косметичку. Кігті — доведеться купити нове ювелірну прикрасу.

Сонник Лонго

На думку цього автора, символ уособлює майбутні романтичні захоплення. Ймовірно, найближчим часом чекає знайомство з новим цікавим партнером, який закрутить голову, і змусить забути про все на світі. Ви вирішите, що це ваш ідеал, і по-новому поглянете на власну життя.

Якщо в сновидінні є полювання за звіром, це свідчить про надмірний егоїзм. Вас турбує тільки власна персона, з-за чого страждає близька людина. Не варто продовжувати вести себе подібним чином, інакше загрожує розставання. Після розриву відносин ви усвідомлюєте, що втратили.

Приснився хижак, який потрапив у капкан — наяву хочете повністю віддатися новому почуттю. Але вас зупиняє страх поразки і болю. Подолайте ці почуття, якщо не хочете надалі шкодувати.

Вбиту тварину віщує розставання з коханою людиною. Можливо, його почуття до вас охололи. Належить серйозно розчаруватися в любові, але не дозволяєте горю зробити вас нещасним людиною назавжди. Складність полягає в тому, що близькі люди можуть не підтримати вас.

Сонник Цвєткова

З точки зору езотерика, цей образ уособлює ошуканців і найлютіших ворогів. Побачити раптова поява хижака сниться до пригніченою весілля або іншим розчарувань. Убити його — позитивний символ для закоханих.

Сонник - тлумачення снів