До чого сниться Парашутист.Сонник Парашутисти спускаються в небі,приземляються або падаючі

Парашутний спорт в сновидіннях часто уособлює якісь внутрішні страхи людини. Образ може попереджати про небезпеку. Але важливо враховувати і те, хто саме перебував у небі — ви самі або інша людина. У статті ми зібрали повний список того, до чого сниться парашутист</strong>. Скористайтеся одним з авторитетних джерел, щоб визначити значення сну.

Підсвідомість

Щоб інтерпретувати символ з точки зору підсвідомості, необхідно врахувати, хто саме ширяв у небі, і які почуття ви відчували в цей момент. Самому знаходитися в небі, відчувати ейфорію від стрибка — ознака того, що ви схильні до авантюризму, до необдуманих вчинків. Ймовірно, ви прагнете випробувати незвичайні відчуття, жадаєте нових емоцій. Не виключено, що зараз у вашому житті не відбувається нічого цікавого, і це змушує вас відчувати нудьгу.

Якщо під час польоту ви відчуваєте страх, навіть паніку, це свідчить про спокійному, урівноваженому характері, про небажання ризикувати тим, що знайшли. Сниться, що парашут ніяк не відкривається — ви боїтеся не досягти поставлених цілей, хоча даремно. У вас рішучий характер, а невелика частка страху не завадить здійснити задумане.

До чого сниться, якщо парашутисти в небі, а ви лише спостерігаєте за ними? Це ознака нерішучості, відсутності завзятості і прагнень. Перед вашими очима є багато прикладів того, як люди домагаються бажаного, але вас це нічому не вчить. Ще одне можливе тлумачення образу — прагнення захистити себе від потрясінь, хвилювань і сильних почуттів.

Народний сонник

У народному соннику парашутисти можуть мати одне з наступних значень:

 • побачити кілька людей, ширяють у небі — знак того, що будете заздрити оточуючим. Але ні до чого хорошого це не призведе;
 • сниться, що показові виступи приурочені до свята — насправді вчасно підете на потрібні заходи для того, щоб убезпечити свої матеріальні вкладення;
 • парашутисти в результаті спустилися на землю — точно знаєте, чого хочете, і як потрібно діяти задля отримання бажаного;
 • приснилося, що самі літаєте в хмарах — наяву здійсніть необдуманий вчинок;
 • якщо після стрибка парашут не розкрився, значить, варто приготуватися до краху всіх намічених планів;
 • у сновидінні успішно приземлилися — відмінно проведете час у колі близьких людей;
 • приземлитися там, де вас не можуть знайти — символ того, що потрапите в безвихідне становище;
 • сниться, що когось штовхаєте на те, щоб він здійснив стрибок — в реальному світі будете ховатися за спини інших людей, станете використовувати їх задля досягнення бажаного;
 • у нічному видінні хтось хвалиться тим, що стрибнув з парашутом — насправді будете вислуховувати від іншої людини скарги, його численні образи. Приготуйтеся до того, що для вас це буде неприємно.

Сонник Фрейда

Самому стрибати у сні з парашутом сонник Фрейда розцінює, як здійснення підсвідомої мрії кожної людини про політ, про отримання незвичайних та яскравих емоцій. При цьому відбувається різкий викид адреналіну. Тому такий образ сновидіння зазвичай передбачає нові знайомства та зустрічі, які дозволять вам випробувати щось нове і яскраве.

Сам по собі парашут може вказувати на інтимну близькість з давно знайомою людиною. Він відкриється вам зовсім з несподіваного боку.

Сонник Міллера

У цьому толкователе образ може мати різне значення, залежно від обставин. Сам по собі парашутист у сні, що ширяє високо в небі — це свідчення нездійсненності планів, які ви будуєте. Будьте готові до розчарування і до того, що мрії доведеться відкласти.

Якщо сниться, що ви самі вирішили зробити стрибок, це вказує на схильність до ризикованих вчинків. Ви часто дієте необдумано, і це доставляє багато неприємних моментів близьким людям. Щоб уберегти їх від постійних переживань, можна переглянути своє ставлення до життя. Можливо, не варто постійно ходити по лезу ножа?

У нічному видінні відчуваєте, що парашут не відкривається, а ви ось-ось опинитеся на землі — насправді не потрібно боятися. Проекти, про які ви переживаєте, завершаться успішно. Ви досягнете того, чого прагнете, а страхи виявляться необґрунтованими.

Сонник Ванги

Ось як описує цей сонник бачення, де парашутисти спускаються:

 • якщо кілька людей парять в небі, значить, доведеться відчути заздрість щодо знайомого людини. Це дурне почуття, з яким потрібно боротися. В іншому випадку воно призведе до непоправних наслідків;
 • сниться, що самі стрибати з парашутом — знак того, що готові ризикнути. Ви прагнете здійснити задумане, тому не думаєте про те, яким шляхом досягнете мети. Але ви не думаєте про те, як це позначається на близьких людях. Спробуйте перечекати раптовий порив і проаналізуйте можливі наслідки своїх дій;
 • приснилося, що стрибаєте, але парашут так і не відкрився — в реальності ризик не виправдається. Ви підете на все заради своєї мети, але все виявиться марно. Вам доведеться відповісти на зневагу до себе і до почуттів близьких людей.

Сонник Дмитра та Надії Зима

Якщо сниться парашут, це найчастіше говорить про сильні сумніви в надійності будь-якої справи. Образ вказує на те, що ви не відчуваєте необхідної впевненості. Варто зупинитися і обміркувати ситуацію, оскільки в такому стані ви не досягнете бажаного. Подумайте, чи не треба відмовитися від виконання задуманого плану.

Якщо тканина виявилася порваної, значить, ви погано обдумали майбутнє справа. Можливо, все обійдеться. Але існує високий ризик того, що чекає провал, який негативно позначиться на майбутньому.

Сонник від А до Я

У цьому толкователе є наступні опису символу:

 • до чого сняться падаючі парашутисти на якомусь святі — до того, що мають фінансові труднощі. Але ви вчасно зрозумієте, як потрібно діяти, і збережіть свій капітал;
 • приснилося, що самі вистрибуєте з літака, але парашут за спиною не відкривається — в дійсності відбудеться жахливий нещасний випадок. Його можна уникнути, якщо скасувати всі майбутні зустрічі, особливо неофіційні;
 • у сновидінні успішно приземлилися — ознака того, що будете щасливі з коханою людиною;
 • сниться, що приземлилися на гілки дерев, заплуталися в стропах — наяву бізнес не принесе прибутку. Ви аварії;
 • привиділося, що літак терпить крах, ви стрибати з парашутом, але приземляєтеся прямо посеред океану — насправді опинитеся в ситуації, з якої не буде виходу. Належить прийняти умови, які вам нав’язують.

Сучасний Сонник

Джерело вважає, що поява цього образу є знаковим для сновидця. До чого сниться, що парашутист приземлився? До того, що потрібно задуматися про власну самостійність і незалежність. Необхідно покладатися лише на свої сили, інакше ви не зможете домогтися чого-небудь. Крім того, символ може вказувати на те, що ви опинитеся в небезпеці, хоча зараз і не усвідомлюєте цього.

Якщо сниться велика кількість ширяють у небі людей, значить, станете учасником масового заходу. Можливо, мова йде про якомусь святі. Але не виключено, що доведеться взяти участь в акції протесту, або стати її свідком.

Сонник - тлумачення снів