До чого сниться Зерно.Сон Зерно розсипом,багато зерна,пшениця в зернах

Зерно в уявленні більшості тлумачів уособлює родючість, життя, набуття життєвих благ. Тому найчастіше це позитивний образ, віщує добрі зміни в житті сновидца. Але важливо врахувати, як продукт виглядав в сновидінні, щоб визначити його точне значення. У статті розповімо, до чого сниться зерно, з точки зору декількох авторитетних авторів.

Підсвідомість

На рівні підсвідомості символ пов’язаний з родючістю, процвітанням, життєвим оновленням і благополуччям. Це втілення повного циклу життя, починаючи від її початку, закінчуючи в’яненням. З точки зору підсвідомості образ може вказувати на приховані здібності, на потенціал, який сновидець поки ще не реалізував.

Якщо вам є сновидіння з участю злаків, то це говорить про бажання зробити щось нове, нестандартне. Можливо, ви вже давно мріяли втілити в життя якісь фантазії, але не наважувалися. У цьому випадку прийшла пора діяти.

Народний сонник

У класичному толкователе наступним чином описують те, до чого уві сні сниться зерно:

 • для жінки подібний спосіб часто означає майбутнє зачаття. Якщо ви мрієте народити дитину, то не варто відкладати це, оскільки зараз досить сприятливий період;
 • молодій дівчині сон може передвіщати швидку зустріч з обранцем серця. Якщо партнер вже є, то незабаром він може зробити пропозицію. Шлюб буде щасливим і процвітаючим;
 • якщо сниться, що злаки гинуть від вогкості, це є поганим знаком. Бачення попереджає про надмірної самовпевненості і довірливості одночасно. З-за цього ви можете швидко позбутися всього, що маєте. Слід бути обачнішими в діях;
 • привиділося, як зернятка розсипалися по підлозі — застереження про фінансових утрудненнях. Але вони виявляться недостатньо серйозними, щоб сильно засмутити сновидця;
 • доспілий і свіжий продукт пророкує успіх у всіх починаннях, досягнення намічених цілей та радісні події;
 • побачити пророщене зерно — сигнал про швидкі матеріальних проблемах. Почніть відкладати гроші на чорний день вже зараз, щоб труднощі не застали зненацька;
 • якщо засівали поле, значить, найближчим часом отримаєте можливість реалізувати всі намічені плани. Настане дуже сприятливий період для ведення справ;
 • засівати не поле, а кам’яні схили, або кидати злаки в воду — символ того, що будете робити непередбачувані і дурні вчинки, які призведуть до непоправних наслідків;
 • одне маленьке зернятко віщує смуток і печаль, проте депресія не триватиме довго.

Сонник Фрейда

З погляду психоаналітика, сон з зерном символізує чоловіче начало і зародження життя. Якщо бачення стало чоловікові, що вказує на його готовність до створення сім’ї, до серйозних стосунків. Ймовірно, ви вже дозріли для того, щоб зробити коханій пропозицію, і завести з нею дітей.

Якщо сновидіння жінці приснилося, то говорить про активність в інтимній сфері, про сприятливий період для народження дитини. Сниться, що злаки перемололи в муку і пекли з неї хліб — насправді хочете завести серйозні відносини. До цього у вас не було тривалих зв’язків, і тепер ви прагнете виправити це. Вам хочеться сильних емоцій і почуттів по відношенню до обранця. Якщо спекли гарячу і красиву булку, то незабаром зустрінете партнера, з яким можете випробувати пристрасть і ніжність одночасно.

Сонник Міллера

У поданні тлумача, побачити обмолот пшениці, пишне колосся — це знак майбутніх розваг та успіху у всіх справах. Спостерігати за тим, як хтось інший працює в полі — сигнал про те, що будете радіти за близьких людей. В їх житті все буде складатися дуже вдало.

До чого сниться багато зерна, згідно думку Міллера — до самим щасливим подіям. Якщо сновидіння є молодій дівчині, що вказує на швидку зустріч з гідним чоловіком. Не варто переживати, адже після таких снів у житті завжди буває біла смуга.

Сонник Дмитра та Надії Зима

У цьому толкователе говорять про те, до чого сниться зерно розсипом, якщо його багато, і воно виглядає гарним і міцним. Це ознака щастя, благополуччя, міцного здоров’я та інших позитивних моментів. Молотити злак — символ удачі, яка буде супроводжувати в намічених справах.

Але у сновидіння можуть бути і негативні тлумачення. Наприклад, спостерігати за загибеллю врожаю (у будь-якій ситуації) — уособлення того, що ви самі будете винні у власних бідах. Ймовірно, вами буде керувати поганий настрій, яке змусить робити вчинки зопалу. Однак приготуйтеся до того, що наслідки дій будуть дуже важкими.

Приснилося, що зерна зіпсували гризуни — в реальності не зможете знайти спільну мову з оточуючими, що призведе до непоправних втрат. Якщо в нічному видінні зернятка клюють птахи, значить, будете надмірно метушитися, що теж не призведе ні до чого хорошого.

Побачити в сні кимось залишений продукт — натяк на те, що втрачаєте щось важливе.

Сонник Лонго

До чого сниться пшениця в зернах, згідно з цим толкователю — до багатства та добробуту. Занурювати руки в повний мішок — ознака того, що ви самі досягли процвітання. Завдяки постійному праці ви здобули все, про що мрієте, і тільки тепер пожинаєте плоди власних зусиль.

Вивантажувати продукт в сновидінні — насправді не жадничаете, і готові ділитися з оточуючими, які потребують допомоги та підтримки. Якщо перебираєте зерна, отже, прагнете вигідно вкласти наявні кошти. Ви заробили достатньо грошей, але тепер хочете зберегти і примножити капітал.

Сонник від А до Я

Відповідно до інтерпретації цього джерела, образ уособлює удачу в справах і в сім’ї, а також хороший урожай для фермерів. В залежності від обставин, у сну може бути таке значення:

 • побачити повні комори, з великою кількістю мішків — символ швидкого збагачення, тривалого успіху;
 • якщо зерна привиділися на елеваторі, це втілення успішного ведення господарства;
 • приснився один наповнений мішок — знак стабільного прибутку;
 • мішків було багато — в дійсності належить досягти багатства;
 • сіяти зерно — в майбутньому на вас чекає успіх і процвітання, якщо ви не опустите руки;
 • косити повні колоски — незабаром прийде кінець всім вашим труднощів;
 • спостерігати за тим, як молотять злаки, сниться до успіху в справах, до веселощів і розваг;
 • якщо зернята потоком падають з комбайна у машину, значить, будете радіти за те, як складається життя близьких вам людей;
 • привиділося зерно на млині — завершити проект, в який вклали чимало зусиль. Результат вас порадує;
 • діставати зернятка з колосків — насправді отримаєте благословення на щось;
 • якщо продукт виявився зіпсованим, гнилим, значить, будете дуже важко працювати;
 • пророщені зерна вказують на швидке вирішення проблем. Якщо ви їх їли при цьому, значить, ризикнете всім заради здобуття багатства, і не програєте;
 • розкидати зернятка — спровокуєте конфлікт;
 • продавати урожай — наяву розраховуйте на успіх у справах;
 • купувати — до майбутньої фінансової втрати.

Сонник Цвєткова

У поданні езотерика зерна уособлюють міцне здоров’я і процвітання. Якщо вони були в колосках, значить, збудеться все, про що ви мрієте.

Сонник - тлумачення снів