До чого сниться голка. Сонник – голка наснилася.

До чого сниться голка? Якщо голка з’являється у сні, це знак вашого підсвідомості, про те, що ви намагаєтеся подолати обмеження, які перебувають у вашій свідомості, і не дозволяють вам функціонувати в певному аспекті вашого життя. Це також може бути ознакою того, що з певної причини вас повинна зацікавити доля людей у вашому оточенні.

До чого сниться голка – сонник Фрейда

Коли вам сниться голка, це ознака того, що в найближчому майбутньому вами не буде задоволений чоловік, з яким ви живете, і ви повинні очікувати багато неприємних або навіть сумних подій, які відбудуться у вашому житті.

Сниться велика голка, цей сон може бути попередженням, що ви не повинні піддаватися мріям, тому що ви можете відчувати багато гірких розчарувань.

Якщо сниться зламана голка, такий сон є сигналом для вас, що деякі речі у вашому житті є не такими яскравими, як вам здається.

Вам сниться циганська голка — це ознака вашого підсвідомості, що ви починаєте проявляти більше відповідальності і керувати порядком у своєму житті.

Вколотися голкою уві сні, цей сон може означати, що ви відчуваєте свою неповноцінність у колі інших людей, і ви усвідомлюєте, що ви не той, ким хочете бути, і не тільки в тому, що стосується мужності.

Коли вам сняться медичні голки, це ознака того, що ви досягнете людського визнання і зможете стати впливовою людиною.

Снитися, що ви наступили на голку уві сні, це сигнал від вашого підсвідомості, що у вас є великий шанс виправити своє нинішнє становище і втратити його ви не повинні, якщо ви не хочете все життя посміховиськом.

Як тлумачить наш сонник, якщо сниться голка з чорною ниткою, це означає, що ви заздрите іншим людям за досягнення, яких вони домоглися своєю працею, і від своєї заздрості відчуваєте себе погано.

Коли сниться голка в простирадлі, це означає, що ви зможете взяти участь в деяких корисних заходах, і відповідним чином ви компенсуєте свій бюджет.

Вам приснилося, що ви спостерігаєте, як людина голкою шиє, це сигнал про те, що ви боретеся з проблемою, яка дуже обтяжує вас, і ви навіть не знаєте, скільки це триватиме.

Сниться голка швейна – по соннику Міллера

Сниться, голка швейна, сон оголошує, що незабаром ви позбудетеся від деяких неприємностей, і ви відчуєте велике полегшення.

Сон, у якому ви наступили на швейну голку, може бути попередженням для вас, про проблеми, які вас чекають, швидше за все, пов’язаними з вашими відносинами з іншими людьми.

Якщо вам сниться, що ви шиєте швейною голкою, це означає, що ви не можете втручатися в проблеми інших людей, і ви це добре знаєте, але ви завжди хочете чимось допомогти.

Велика швейна голка уві сні — це сигнал від вашого підсвідомості, тому ви не наділяєте довірою випадкових людей, бо можете їх розчарувати.

Коли уві сні голка швейна з’явилася у вашій кишені, це означає, що ви скоро відвідайте людини, який зараз знаходиться далеко від вас.

Наснилося що швейна голка випала з рук, це означає, що в найближчому майбутньому у вас не буде проблем зі здоров’ям.

Сновидіння, в якому побачили чорну швейну голку, може означати, що ви плануєте змінити своє сексуальне життя чи сподіваєтеся на це, але ви не знаєте, чи станеться це.
 

Сонник Ванги — якщо сниться голка в руці

Якщо сниться голка в руці, це ознака того, що незабаром ви позбудетеся від людини, яка вам не приємна.

Сниться голка в руці з червоною ниткою, це означає, що ви отримаєте багато пропозицій про роботу, але ніяка з них не буде повністю відповідати вашим потребам.

Коли сниться голка в руці знайомої людини, це говорить вам про почесті та винагороди, які ви скоро відчуєте.
 

Приснилася голка з ниткою – сонник Нострадамуса

Приснилася голка з ниткою, це свідчить про те, що людина зробила вам підтримку в минулому, і ви дуже вдячні йому за це.

Сон, у якому ви в руках тримайте голку з ниткою, може означати, що скоро у вас будуть найбільші зміни, але вони виявляться для вас несприятливими.

Сняться голки для шиття –по соннику Хассе

Сняться голки для шиття, цей сон може означати, що ваша фінансова ситуація скоро покращиться, але за умови, що ви докладете до неї багато зусиль, тому що це, безумовно, не прийде до вас просто так.
 

Бачити уві сні голки в теле – сонник Лонго

Бачити уві сні голки в тілі, це ознака того, що ви скоро відчуєте невдачі у професійному світі, але у вас все ще є шанс захистити себе, якщо вам вдасться піти у відставку своєчасно.
 

Сонник - тлумачення снів