До чого сняться карти гральні. Сонник – карти гральні наснилися.

До чого сняться карти гральні? Коли вам сняться гральні карти, сон є передвісником серйозної хвороби, але не обов’язково для вас, можливо для людини з ваших найближчих оточень — родини або друзів.

Сонник Фрейда до чого сняться карти гральні

Якщо сняться карти гральні, сон обіцяє, що ваші дії призведуть до очікуваних результатів.

Сон, в якому вам подарували гральні карти, є сигналом вашого підсвідомості, що ніщо не триває вічно, і ви повинні розраховувати тільки на свої сили і можливості.

Уві сні наснилися чужі гральні карти, це знак того, що ви збираєтеся розпочати дружбу з людиною, який допоможе вам у дуже важливій ситуації.

Коли уві сні ви викидаєте гральні карти, це сигнал, що в майбутньому, можливо, в найближчому, ви будете відвернені своїми близькими людьми, і ви відчуєте смак самотності.
 

Сниться колода гральних карт – по циганському соннику

Сниться колода гральних карт, це означає, що ви будете нечесні в отриманні істотного стану.

Сон, у якому ви знайшли колоду гральних карт, означає, що, не дивлячись на ваші старання, ви не зможете досягти своєї мети, і отримати деякі почесті, про які ви мрієте.

Коли ви бачите брудну колоду гральних карт, це означає, що скоро ви дізнаєтеся людини, чиї манери змусять вас почувати себе чудово.
 

Якщо сняться карти гральні тузи –по соннику Ванги

Якщо сняться карти гральні тузи, це означає, що ви скоро будете залучені в цікаве розвага в приємній компанії.

Сняться гральні карти тузи, сновидіння є сигналом вашого підсвідомості, що ви повинні більше піклуватися про себе, тому що ваші дії можуть поставити вас в небезпеку.

Якщо ви уві сні гральні карти тузи кидаєте у вогонь, це означає, що скоро у вас буде міцна дружба з людиною, з якою донедавна ви ворогували.

Приснилися карти гральні розкидані – сонник Нострадамуса

Приснилися розкидані гральні карти, це знак того, що у вас буде щасливе, приємне спілкування з людиною, яка давно вам подобається.

Коли ви в будинку бачите розкидані гральні карти уві сні, це означає, що скоро у вас будуть діти, або якщо у вас вони вже є, ви відчуєте велику радість, коли дізнаєтеся про їх досягнення.

До чого сниться грати в карти –по соннику Хассе

Якщо приснилося, що ви грає в карти, цей сон говорить про те, що якась подія принесе вам велике сімейне щастя.

Сниться грати в карти з чоловіком – сонник Лонго

Сниться, що ви граєте в карти з чоловіком, це ознака того, що ви скоро зможете виграти час для того щоб здійснити свої плани у реальність.
 

Сонник - тлумачення снів