До чого сняться смарагди. Сонник – смарагди наснилися.

Якщо сняться смарагди? Коли вам сняться смарагди, це означає, що ви боїтеся, відповідальності за свої дії, але ваша підсвідомість дає вам знак, що ваші страхи абсолютно не обґрунтовані, тому що ви цілком здатні впоратися з усіма труднощами життя.

До чого сняться смарагди – по соннику Фройда

Сон, в якому вам приснилися смарагди, може вказувати на те, що ви близитесь до того часу, коли у вас більше свободи, і ви зможете гарненько відпочити.

Як тлумачить сонник, сновидіння, в якому вам подарували смарагди, може означати, що ви турбуєтеся про своєму нинішньому положенні, тому що ви не можете знайти спільну мову з людьми, навіть якщо ви дуже намагаєтеся це зробити.

Якщо вам сниться, що ви знайшли смарагди в землі, це ознака того, що якщо ви будете дуже старатися і старанно працювати, вам вдасться домогтися бажаного успіху в бізнесі.

Коли уві сні ви вкрали смарагди, це знак того, що ви насолоджуєтеся повагою людей зі свого оточення, або ви заслуговуєте визнання в дуже впливовому суспільстві.

Зелені смарагди уві сні — це сигнал про те, що ви дуже зацікавлені у своїй кар’єрі і готові багато чого зробити для досягнення своїх цілей.
 

Сонник Міллера — сниться кільце зі смарагдом

Сниться кільце зі смарагдом, це передвісник фінансових втрат, які чекають на вас найближчим часом.

У сні ви побачили кільце з розбитим смарагдом, сон є ознакою того, що ви зможете подолати будь-яку перешкоду, яке з’явиться на вашому шляху.

Коли вам сниться, що вам одягають кільце зі смарагдом на палець, це означає, що людина скоро надасть вам підтримку в складному питанні.

Якщо ви бачите свого хлопця уві сні, і в руках він тримає кільце зі смарагдом, це ознака того, що ви будете вести себе, таким чином, який принесе ганьба вашій родині, але підсвідомо ви знаєте, що ви не повинні цього допускати.

Якщо сняться сережки з смарагдами – по соннику Ванги

Якщо сняться сережки з смарагдом, сон означає, що у вас є шанс досягти успіху в тому, що вас хвилює, але вам вирішувати, чи будете ви використовувати його відповідним чином.

Як тлумачить сонник уві сні приймати в подарунок сережки з смарагдами, ознака того, що вам не подобається, коли люди повчають вас, і це вас дратує.

У сні ви одягаєте сережки з смарагдами, цей сон говорить вам про те, що людина принесе вам несподівану радість чи надасть допомогу, яка вас здивує.
 

До чого сниться смарагд камінь –по Американському соннику

Якщо вам сниться смарагд камінь, це ознака того, що незабаром у вас будуть зміни, які ви не планували.

Коли ви намагаєтеся розбити смарагдовий камінь уві сні, це означає, що ваше життя буде щаслива.

Сонник - тлумачення снів