До чого сниться двері. Сонник двері приснилася уві сні

Двері як знак для сновидця може бути передвісником нових можливостей і проблем в майбутньому. У більшості варіантів сон говорить про те, що в майбутньому може бути проблематично приймати складні ситуації. Але не все так сумно, таке сновидіння може означати і хороші аспекти. До речі важливо в який день тижня наснилися двері. Можливо це порожній сон)

Відкрита, відкривати двері — тлумачення сну по сонникам

До чого сниться відчинені двері? Сновидіння з таким знаком в більшості представляють надію, можливості, нові початку. Самі двері в нашому повсякденному житті мають велике значення, подумайте про те, скільки дверей ви відкриваєте і закриваєте щодня, і як часто вони зустрічаються на нашому шляху.

 
Що означає відкрита двері у сні? За сонником Ванги відкрита двері часто може являти собою, зробити вибір відносно, або рішення важливої події в житті або кар’єрі, так само як новий етап в житті людини.

У старому соннику відкрита двері означає, що бажання можуть здійснитися, і ваша доля буде до вас поблажлива. Так само є тлумачення — до новим гостям.
У більш старих сонника сни з закритими дверима означає, що ви можете розчарувати свого партнера, або ви можете бути розчаровані ним або нею.

Відкрита двері для жінки може також означати гармонію і дуже довірчі відносини з вашим супутником життя.
Якщо жінці сниться, що відкриває двері, готуйтеся до знайомства з новими партнерами по роботі. Таке знайомство належить бути плідним.

Якщо ви відкриваєте двері уві сні, будьте готові до того, що ваші вороги або люди які вас недолюблюють,будуть обмовляти, пліткувати і наговорюватимуть на вас. Будьте обережні зі своїм оточенням.

Відкриваючи двері в сні на ключ передбачає по соннику що в майбутньому на вас очікують багато варіантів примножити свій матеріальний добробут.

До чого сниться закрита або закривати двері?

Закриті двері уві сні, такий знак припускає ,що шлях до успіху буде тернистим і з перешкодами. Вам потрібно докласти чимало зусиль що б досягти поставленої мети. Можливі невеликі розбіжності з колегами по роботі.

Як трактувати сон про закритій двері для жінки? Таке сновидіння означає, що ви можете пропустити дуже важлива пропозиція від протилежної статі, також можливі проблеми на роботі. Подумайте дуже добре, перш ніж зробити вибір, що б надалі не шкодувати про скоєне.

Закривати двері — значить закривати нові можливості, вашим планам не судилося збутися, спустіться на землю, побудуйте більш реалістичні плани.
Якщо ви сильно закрити за собою двері, будуть плітки про ваше особисте життя.

Квартирна двері, батьківський дім, — тлумачення по соннику

Якщо ви бачите двері всередині квартири, це означає, що у вашому житті з’являться бар’єри, які не дадуть вам зростання в кар’єрі і справах. Побачити стару-стару квартирну двері не добрий знак — у майбутньому можуть виникнути конфлікти на роботі.

Якщо ви перебуваєте за дверима, ви можете зіткнутися з деякими труднощами у вирішенні питань.
Якщо вона скрипить, це може символізувати сварки і невезіння.

Вхідні двері батьківського дому у сні означає удачу в любові. Такий сон однозначний як для жінки, так і чоловіки.

Багато дверей у сні

Якщо вам приснилося кілька дверей або багато, це означає варіанти, які у вас є в реальному житті, особливо коли справа доходить справ амурних. Множина також позначають вибору декількох шляхів. Вибирайте з розумом і холоднокровністю — тільки один приведе вас до успіху.

Білі, червоні, чорні, залізні та дерев’яні двері

Що означає колір дверей у вашому сні? Якщо ви побачили колір дверей і це дуже важливо. Якщо двері червона, то це позитивний знак, якщо ми звернемося до фен-шуй червона двері пов’язана з відкриттям нашої власної енергії. Червона двері в цьому плані асоціюється з новими планами і досягненнями.

Якщо уві сні ви фарбуєте двері? Світлий колір фарби означає, що ви будете користуватися повагою з боку інших. Більш темний колір означає, що вас важко буде зрозуміти оточуючим.

Приснилася залізні двері? Це правило означає, що у вас скоро буде фінансова вигода.

Якщо двері прочинені наполовину, у вас будуть довгі і приємні любовні відносини.

Що означає чорна двері у сні? Такий знак символізує проблеми, яких ви намагаєтеся уникнути. Можливо, ви зіткнетеся з проблемами в яких самостійно вам не вибратися і не варто відмовляється від допомоги.

Що означає біла двері у сні? Це дуже хороший знак, а значить, ви знайдете процвітання і успіх.

Дерев’яні двері з висячим на ній замком обіцяє вам зустріну з неприємними людьми. А якщо ви почуєте скрип дерев’яних петель, то будьте готові до небажаного візиту від неприємного вам людини.

Сонник - тлумачення снів