До чого сняться карти? Сонник карти наснилося у сні

Сон з картами досить не однозначна. Наприклад бачити колоду карт у ваших руках, це не поганий знак — настав час діяти. Це початок сприятливого періоду для будь-якої діяльності. Приховані таланти і ресурси, так довго були приховані у вас тепер можуть бути реалізовані найкращим чином і в повному обсязі. Головне зараз, не здаватися перед труднощами. До чого сняться карти в залежності від ситуації можна прочитати на нашому сайті.

До чого сняться гральні карти, тлумачення сну: сонник

Гральні карти уві сні, це відображає невпевненість у майбутньому. Як тлумачить це сонник, такий знак покритий таємницею, і тільки ваш наступний крок допоможе прояснити ситуацію. Справи в яких ви не розумієте і не має досвіду, краще залишити, або довірити людині ближнього який можливо розуміє краще за вас. Так само не варто найближчим часом робити конкретні справи, і відкривати для себе нові напрямки.

Якщо ви бачили уві сні нову не роздруковану колоду гральних карт, будьте обережні при спілкуванні з заздрісними людьми. Таке спілкування не піде вам на користь. Такі люди будуть намагатися обдурити вас, заради свого благополуччя. Не піддавайтеся на чужі прийоми і дійте тільки в своїх інтересах.

До чого сниться перетасувати колоду гральних карт? Таке бачення символізує сумніви у вірності коханої людини. Ви просто не вмієте довіряти своїй половинці Ваша недовіра отруює життя і відносини, спробуйте знайти спосіб, щоб переконатися у своїх підозрах, або просто викиньте думки про недовіру зі своєї голови. Коли під час перетасовки карт одна з них випала, в реальності ці сумніви повністю виправдаються.

Якщо вам приснилися карти, розкидані по підлозі, це свідчить про темній смузі у вашому житті. Не покладайтеся на удачу, без належних зусиль і наполегливої роботи над собою і своїми помилками ви не досягнете успіху. Коли вам вдалося зібрати їх з підлоги у сні — в реальності ви зможете подолати всі труднощі на шляху до поставленої мети.

Грати, вигравати чи програвати в карти — сонник

Якщо приснилося, що ви граєте в азартні ігри в карти, очікуйте значних проблем у житті. Краще тримати спокій і перечекати непростий час. А гра в карти на гроші, навпаки по соннику, такий знак пропонує згадати старі плани, які не збулися або по якійсь причині ви не могли їх втілити в життя. Тепер можна сподіватися на диво і виконання давно забутих бажань і планів.

Якщо уві сні ви бачите, що хтось грає в карти, просто для задоволення, це віщує, збутися ваших планів і надій. Обставини і зірки будуть сприятливими для цього, вам точно пощастить, можливо зусиль за які ви прикладете. Крім того, такий сон передвіщає вам міцне здоров’я. Якщо ви маєте хвороби, ви вилікуєте свою хворобу дуже скоро. Навіть якщо є невелика хвороба, зверніться до фахівця для ефективного лікування та швидкого видужання.

Якщо ви самі граєте в карти уві сні, це ознака того, що вам буде загрожувати небезпека зробити помилку в стосунках з коханою людиною, якщо ви граєте в руках масть карти — «черв’яки» такий знак грунтовно вказує на щасливе подружнє життя. Гра у сні або спостереження за іншими людьми у сні є ознакою сварок.

До чого сниться удача або виграш в картах уві сні? Такий сон означає, що незабаром ви познайомитеся з новими людьми, які стануть вашими вірними друзями та помічниками в майбутньому. Не сумнівайтеся, вони вчасно дадуть вам руку допомоги в складних для вас ситуаціях. Більше того, таке знайомство буде чисто випадковим.
Якщо дівчина чи жінка бачить свою другу половинку (чоловіка або коханого людини за гральним картковим столом, по соннику це означає, що його наміри по відношенню до неї не зовсім щирі. Можливо, він (ваш обранець) шукає вигоди від вас. Якщо ви бачили такий сон, не довіряйте своєму партнерові повністю. Перевірте його відвертість, якщо є така можливість. Швидше за все, такий сон є для вас попередженням.

До чого сняться гадальні карти таро, гадати?

Бачити уві сні гадальні карти, це знак, що попереду вас чекають смутні часи. Ви знайдете сили і терпіння, щоб подолати всі негаразди. Намагайтеся не вступати у відкритий конфлікт з людьми, які вас недолюблюють, Не допускайте цього, така поведінка загрожує завдати серйозної шкоди вашому здоров’ю та благополуччю. Не правильно розрахувавши силу і недооцінивши суперника чи ворога, можна опинитися в ситуації, яка змінить все життя.

Сон з картами таро — є неоднозначним, трактування залежить від статі. Отже, для жінки цей сон принесе таємницю романтичних відносин. Сонник радить тримати емоції під контролем.
Для чоловіка такий сон означає швидке підвищення по службі, можливий пристойний виграш у судовому боргом суперечці.

Якщо вам приснилося, що ви ворожите на картах, вас хочуть обдурити найближче оточення, Навіть підносячи саму приємну новину, вас будуть намагатися ввести в оману. Перш ніж прийняти важливе рішення, перевірте інформацію кілька разів. Будьте обережні.
Але якщо вам ворожать на картах уві сні, то це загрожує серйозними проблемами в майбутньому, які можуть торкнутися будь-якої сфери вашого життя.

Карти — король, туз-дама

Якщо приснився туз будь-якої масті, удача повернеться до вас обличчям. Ви можете сміливо вирішувати проблеми і нові проекти. Інтуїція підкаже правильні відповіді на всі сформовані ситуації.

Якщо у вашому сні карта короля: як правило такий знак передвіщає гарні новини в майбутньому, які будуть дуже успішно впливати на протягом вашого життя.

Бачачи, що хтось чаклує карткові фокуси або робить це сам уві сні, представляє вас як джерело радості і щастя для оточуючих вас людей. Можливо, ви принесете чудові новини або підготуєте сюрприз. У будь-якому випадку, ви кого-то підбадьорте, і ставлення людей до вас позитивно зміниться. Секрет в тому, щоб робити це щиро.

Пікова дама у сні означає сварки і конфлікти; дама черв’яків, як знак зустрічі з приємними людьми, дама-бубна віщує гроші і благополуччя.

Сонник - тлумачення снів