До чого сниться дим. Сонник: дим приснився уві сні

Дим сниться? Як часто ми бачимо сни? З твердженням скажу що часто. Кожне сновидіння людини має під свій сенс, і трактування. Тлумачення снів має дуже давню історію. Дізнатися значення просто! Але важливо пам’ятати точні деталі, від цього залежить багато чого.

До чого сниться дим — тлумачення по сонникам
 

За словами сонника Фрейда, дим з труби передвіщає вам таємні любовні відносини, які вам вдасться довго приховувати від оточуючих. Якщо ви уві сні повністю оповиті димом, або вам сниться густий дим це знак попередження, що ваш партнер не цікавиться вами, і не має колишньої пристрасті, як це було раніше. Також цей знак попереджає вас про те, що ваше оточення, зокрема пару чоловік приховують свої справжні наміри, а ви не помічаєте, як ці люди використовують вас у своїх цілях.

Якщо сниться білий дим уві сні, то сонник Міллера говорить, що він є вісником можливого скандалу і розчарування у вашому найближчому оточенні. Якщо бачите дим від пожежі, але без вогню як правило такий знак обіцяє багатство і почесті, можливо вам перепаде спадщину
Якщо уві сні побачили дим в будинку, це говорить про те, що ви будете страждати від легкої хвороби, яка буде лікуватися швидко і легко. Можливі не великі але поправимые проблеми зі здоров’ям.

Якщо вам сниться дим від пожежі або вогню, сонник Ванги трактує це як велику радість із-за швидкої прибутку, можливо велику ваше підвищення. Багато диму в сні — ви боїтеся починати щось нове, проте вам доведеться зібратися і зробити вибір. У вас будуть невизначеності на роботу чи у справах.

Дим без вогню, в будинку — тлумачення

Невеликий дим без вогню як правило позитивний знак. Також цей сон може обіцяти успішну перемогу над вашими ворогами і заздрісниками. Якщо уві сні бачите дим але без вогню з вікна будинку або квартири, такий сон попереджає про труднощі в досягненні мети. Складіть реальні плани.

Бачити дим у своєму домі як правило хороший знак. Всі ваші плани та починання безсумнівно будуть радувати і приносити бажаний результат.

До чого сниться чорний дим без вогню? Вам варто звернути увагу на свої витрати. Найчастіше такий сон уособлює порожні витрати і веселощі. Всі придбання, зроблені під впливом хвилинних примх, виявляться в майбутньому марними. Навчіться в найближчому майбутньому контролювати ваші бажання і розтрати.

Білий дим без вогню обіцяє несподівані події в житті. Вони можуть бути приємними, або ні. Можливі плітки навколо вас.

Чорний, білий, на вулиці дим

Темний або чорний дим, змішаний з вогнем -це ознака того, що скоро у вашому житті з’явиться низка невдач. Ця смуга буде короткою. Будьте обачні.

Дим чорного кольору без вогню: чекайте неприємних новин.

Якщо ви задихаєтеся з-за чорного диму уві сні, це знак, триматися подалі від улесливих та шахраїв. Перегляньте своє оточення, можливо не всі друзі кого ви вважаєте такими.

Білий дим уві сні, це передбачення, що ваш кровний родич розбагатіє, на вас це поширитися у вигляді доброго і міцного здоров’я на найближчий час.

Багато світлого і густого диму: це ознака того, що ви подолаєте будь-які труднощі.
Можливо в реальності вам знадобиться допомога рідних і друзів. Не соромтеся попросити про це.

Сниться дим на вулиці? Навіть якщо він, білий, такий сон обіцяє низку необґрунтованих тривог і турбот. Якщо ви бачите кільця диму на вулиці уві сні, це віщує мирне, спокійне сімейне життя і повне примирення з усіма родичами

Сонник - тлумачення снів