До чого сниться Анус – Сонник: тлумачення і значення Сну

Не варто дивуватися, якщо вам приснилася така частина тіла, як Анус. Насправді, це вкрай сприятливий знак, що обіцяє вам вагомий прибуток, успіх в бізнесі і здобуття влади. З іншого боку, це може свідчити про те, що ви емоційно виснажені, або вас переслідує хвороба саме цієї частини тіла. На всяк випадок, варто звернутися до лікаря.

Якщо вам приснився Анус, значить вас чекають хороші часи і зміна курсу в житті. Безумовно, для реалізації цілей доведеться попотіти, але це того варто!

Побачити в сні, як ви розглядаєте Анус – це до невпевненості в поточних справах. Можливо, ви просто сильно переживаєте щодо потенційного успіху і накручуєте самого себе.

Анус нерідко є уві сні жінкам, що пророкує появу багатого шанувальника, якщо вона готова відмовитися від власних принципів заради задоволення плотських бажань. Добре це чи погано – вирішувати вам.

Якщо ви побачили уві сні Анус людини, якого добре знаєте, то вам варто бути з ним обережніше. Зазвичай, подібні сни є застереженням, що даний товариш може вас підставити.

Сонник - тлумачення снів