До чого сниться Апокаліпсис – Сонник: тлумачення і значення Сну

Сни про Апокаліпсис рідко несуть у собі якісь пророцтва щодо вашої подальшої долі. Швидше, вони є відображенням вашої напруженості в реальності і емоційної виснаженості.

Якщо у вашому сні відбувається Апокаліпсис, значить ви переживаєте перехідний період у своєму житті, який не дається вам легко. Цілком можливо, що ви не бажаєте миритися з ситуацією, і тому піддаються сильним емоційним потрясінням.

Побачити в сні, як Апокаліпсис викликаний вогнем або активним вулканом – до повної зміни обстановки у реальному житті. Це вказує на те, що вам належить пережити етап повної перебудови, завдяки якій ви зможете стати краще і досягти успіху.

Якщо вам приснився сон, в якому стався Апокаліпсис повінь, значить ви не задоволені у своєму житті. Це символізує вашу печаль і самотність в реальності. Постарайтеся знайти час для спілкування з близькими, щоб не впасти в депресію.

Якщо уві сні ви стали свідком Апокаліпсису з-за сильного морозу і льоду, значить ви не можете знайти натхнення для подальшого розвитку. Ви стали тупцювати на місці і вам потрібна допомога оточуючих, щоб вибратися із застою.

Сниться Зомбі Апокаліпсис

Зомбі Апокаліпсис у сні відображає ваше відчуття безнадійності в реальності. Ви відчуваєте, що все навколо вас втратили свою людяність, ніби вони мертві і ніяк не намагаються допомогти один одному. Не виключено, що ви просто перевтомилися на роботі чи ви переживаєте розлад у родині.

Сниться Кінець Світу, Апокаліпсис

Якщо вам сниться Кінець Світу та тотальний Апокаліпсис, значить ви переживаєте щодо власного майбутнього. Більшою мірою, це стосується роботи. Намагайтеся не накручувати себе самого і приділити час належного відпочинку.

Якщо ж вам вдалося пережити Апокаліпсис уві сні, то це говорить про те, що всі проблеми залишаться у минулому. Незважаючи на повне знемога, ви можете розраховувати на нове життя – щасливе і успішну в оточенні улюблених людей.

Сонник - тлумачення снів