До чого сниться Анубіс – Сонник: тлумачення і значення Сну

Анубіс відомий практично кожному, а його поява в сні – досить неоднозначний знак, тлумачення якого залежить від багатьох деталей. Єгипетська міфологія являє Анубіса у вигляді людини з головою шакала, а ці тварини завжди відрізнялися своєю недоброзичливістю і зграєвим інстинктом.

Єгипетський Бог Анубіс особисто судив померлі душі людей, переправляючи їх у підземний світ. Такий провідник людини в невідомості. Тому, якщо вам приснився Анубіс, вас чекають довгі поїздки, захоплюючі подорожі та успішна діяльність в галузі науки.

Зарубіжні тлумачі знову стверджують, що поява в сні Анубіса свідчить про сильному емоційному напруженні. Тому вам потрібно приділяти час відпочинку і не переживати через дрібниці.

Крім цього, Анубіс може символізувати ваше вміння спілкуватися з людьми навколо. В найближчому майбутньому вам варто утриматися від суперечок і сварок з близькими, так як це може привести до серйозного конфлікту. Але якщо вам вдасться уникнути всіх проблем вас буде чекати вагома нагорода за зусилля.

Сонник - тлумачення снів