До чого сниться Антихрист – Сонник: тлумачення і значення Сну

Не можна сказати, що Антихрист уві сні – це сприятливий знак. Як раз-таки навпаки. Подібні сни попереджають нас про важких ситуаціях у житті, до яких ми повинні бути готові, або про те, що ми звернули з шляху благодійники. Уві сні Антихрист являє собою презирливого і брехливого тирана. Він ніколи не виконує свої обіцянки, і у нього є армія злих послідовників.

Якщо ви побачили уві сні Антихриста, значить ви знаходитесь в небезпеці. Можливо, у вас з’явилися недоброзичливці й заздрісники, які захочуть відібрати у вас нажите багатство.

Якщо ж ви побачили в сні себе в ролі Антихриста, то вам варто терміново приділити час власного здоров’я. Ви можете стати жертвою псування, або важкої хвороби. Дуже часто подібні сни віщували людям масові епідемії та руйнування.

Антихрист уві сні може з’явитися тим людям, які займаються сільським господарством і продовольчим бізнесом. В такому випадку, вам варто виконати чималу роботу для збереження врожаю та інших благ, які дарує нам Земля. Не варто відкладати особистий огляд власних угідь в довгий ящик.

 

Сонник - тлумачення снів