До чого сниться Антилопа – Сонник: тлумачення і значення Сну

Ця красива тварина нерідко приходить уві сні людям, будучи ознакою благородних і щасливих подій у майбутньому. Це означає, що скоро ваше життя буде наповнене радістю, а всі плани будуть реалізовані.

Єдиним негативним тлумаченням є Антилопа Гну, яка прийшла до вас у сні. Це означає, що хтось з вашого оточення не бажає вам добра і є вкрай негостинним людиною. Можливо, так склалося через його ревнощі чи заздрощі до ваших минулим успіхам і достатку.

Якщо Антилопа приснилася молодій дівчині, то це обіцяє їй зустріч зі своєю другою половинкою. Любов між ними двома людьми буде міцною і довговічною.

Побачити в сні дику Антилопу, яка скаче по полю – на вас чекає приємний сюрприз. Більш того, подібний знак є передвісником несподіваного збільшення доходу та отримання незапланованої прибутку.

Якщо ви бачите Антилопу в зоопарку, значить ви відчуваєте помилкові надії стосовно певних подій або конкретної людини. Постарайтеся краще розібратися в поточній ситуації, щоб не допустити помилку.

Сонник Міллера пропонує трохи іншу трактування сну, в якому вам стала Антилопа: ви витрачаєте занадто багато енергії на незначні речі. Постарайтеся сконцентруватися на більш важливих аспектах свого життя.

Якщо вам приснилося, що ви зловили Антилопу – ваші мрії збудуться вже найближчим часом, головне не втрачати набраний темп і проявляти ентузіазм до роботи.

Побачити уві сні кілька Антилоп – до несподіваного збільшення доходу.

Буває і таке, що уві сні ви можете самі виступати в образі Антилопи. Це вкрай сприятливий знак, що обіцяє вам величезний успіх у житті, процвітання, прибутковий бізнес або міцну любов і гармонію в родині.

Сонник - тлумачення снів