До чого сниться Аметист – Сонник: тлумачення і значення Сну

Аметист уві сні символізує задоволення в реальному житті. Це означає, що ви отримаєте непідробне задоволення від майбутніх подій і знайдете нову особисту мету в роботі та інших важливих для вас аспектах.

Якщо вам приснилося кільце з Аметистом, значить доля пророкує вам щасливий результат у всіх справах, в яких ви берете участь. З іншого боку, якщо ви даруєте кільце з Аметистом знайомому людині, постарайтеся уникати його в реальному житті деякий час, так як з ним можуть бути пов’язані неприємні події.

Побачити в сні камінь Аметист – до плавного початку нового життя. Це означає, що вас чекають нові досягнення, які змінювати звичний хід подій. Більше того, ви зможете досягти швидких і відчутних результатів у справах.

Якщо ви змогли знайти Аметист уві сні, значить ви позбудетеся від накопичених проблем чи знайдете вихід із вкрай важкій ситуації.

Якщо вам приснився тьмяний Аметист, значить вам потрібно постаратися обмежити себе від негативного впливу з боку колег на роботі. Вони можуть проявляти заздрість до вашого успіху. З іншого боку, побачити яскравий і чистий Аметист – до прояву творчих здібностей і реалізації на вибраному поприщі.

Сонник - тлумачення снів