До чого сниться Амнезія – Сонник: тлумачення і значення Сну

Як і в реальному житті, Амнезія не віщує нічого оптимістичного. Однак, ця хвороба, побачена в сні, не передбачає ніяких серйозних подій. Швидше, цей знак треба розцінювати як попередження, що ви втратили щось важливе.

Якщо вам приснилося, що ви страждаєте від Амнезії, перебуваючи в лікарні, значить ви можете зіткнутися з невирішеними в минулому проблемами. Якщо ж ви допомагаєте хворого на Амнезію, значить ви можете вкластися в збиткова справа. Тричі обдумуйте свої рішення в майбутньому, не гидуючи порадами близьких, щоб не втратити інвестиції. З іншого боку, якщо ви розмовляєте з людиною, яка хвора Амнезією, отже в найближчому майбутньому ви зрозумієте, хто ваш справжній друг.

Побачити в сні, як ви забуваєте з-за Амнезії про свої речі – до позбавлення від зайвого вантажу, включаючи від небажаних знайомств, в реальному житті. Якщо ви забули свою обручку і не знаєте, де воно знаходиться, значить ви не повністю задоволені своїм особистим життям.

Якщо ви страждаєте від Амнезії у сні й забули особа близької людини – значить ви помиляєтеся щодо його реальних бажань і цілей. Це неоднозначний сон, який попереджає вас про те, щоб ви не втрачали пильності. Можливо, ви думали про когось погано, але насправді, ця людина бажає вам всього найкращого.

Сонник - тлумачення снів