До чого сниться Амброзія – Сонник: тлумачення і значення Сну

З одного боку, Амброзія – це божественне рослина, яке завжди присутнє в прадавніх міфах і легендах. Простим смертним не дано було пізнати всю його красу. Але з іншого боку, Амброзія є не самим сприятливим знаком уві сні. Вона може обіцяти вам хвороба, або процвітання, достаток, або бідність.

Якщо ви побачили в сні, як проводите прополку грядки з Амброзією, значить ви візьмете верх над усіма суперниками в реальному житті. В цілому, це дуже сприятливий знак, особливо для бізнесменів. Головне, не квапити події і дати долі самої вказати вам вірний напрямок.

Якщо ж ви намагаєтеся позбутися від Амброзії у власному саду, значить ви морально готові зайнятися новим для себе справою, яку може принести серйозну прибуток у перспективі.

Побачити в сні велика кількість Амброзії – до майбутніх труднощів, які можна буде вирішити тільки за рахунок серйозних зусиль. В іншому випадку, якщо вам приснилася заросла поляна з Амброзією, яку в процесі роботи ви змогли розчистити – до успішного розвитку вашого бізнесу.

Якщо ви побачили уві сні незнайомої людини з Амброзією в руках, значить у вашому житті є доброзичливець, який непомітно допомагає вам у ваших справах. Можливо, це один з членів вашої сім’ї, а може і колега на роботі.

Сонник - тлумачення снів