До чого сниться Комора – Сонник: тлумачення і значення Сну

Комора – це сприятливий знак, що обіцяє вам багатство, набуття світу з самим собою і супроводжуючу легкість в справах і відносинах.

Побачити в сні, як ви знаходитесь усередині Комори – до остаточного вирішення проблем з фінансами. Ви забудете про недолік і почнете жити в комфорті вже в найближчому майбутньому. Практично ідентична трактування застосовна до сну, в якому ви побачили Комори з зерном. Проте, важливо звернути увагу на якість зберігається зерна в приміщенні. Якщо воно дбайливо відібрано, значить вас очікує безбідне життя. У протилежному випадку, ви можете зіткнутися з проблемами на роботі.

Якщо ви побачили уві сні пусту Комору, значить ваші бажання здійсняться вже найближчим часом. Приготуйтеся до цілого ряду позитивних подій в житті.

Якщо вам приснилося, як ви проводите прибирання в Коморі, значить ви підете від всіх проблем, які довгий час не давали вам спокою.

Побачити в сні Амбарний замок – ви не можете визначитися з остаточним вибором в реальності. Це може стосуватися як пошуку вирішення проблеми на роботі, так і в сім’ї. Щоб не мучити себе і не спровокувати ескалацію ситуації, труднощі, намагайтеся не тримати думки в собі і порадьтеся з близькими. Вони обов’язково допоможуть вам і вирішать проблему.

Сонник - тлумачення снів