До чого сниться Агент – Сонник: тлумачення і значення Сну

Агенти бувають різні, як і інтерпретації снів про них. У будь-якому випадку, більшість позначень подібних сновидінь зводяться до несподіваних поворотів долі людини.

Якщо вам приснилося, що ви виступаєте в ролі таємного агента, вам потрібно приділити належну увагу своїх справах в бізнесі і довіритися надійним людям. В іншому випадку, ви ризикуєте втратити колишні напрацювання.

Бути агентом у сні з чиєї-небудь прохання – це явна ознака того, що вам готовий допомогти людина з вашого найближчого оточення. Інша інтерпретація сну вказує на те, що ви можете бути використані тим, кому довіряєте. У будь-якому випадку, не втрачайте пильності!

Якщо у вашому сні фігурує таємний агент, значить вам не вистачає впевненості в собі. Цілком можливо, що хтось намагається маніпулювати вашими діями з-за цього недоліку. Постарайтеся поставитися до самого себе з великою повагою і навчіться брати на себе відповідальність у важливі моменти.

Побачити в сні страхового агента – це до успіху в бізнесі і до швидкого завершення потенційної угоди. У свою чергу, комерційний агент у сні передвіщає вам настільки ж великий успіх, але з великими емоційними витратами. Постарайтеся не опускати руки завчасно, щоб не втратити вигоди.

Сонник - тлумачення снів