До чого сниться Агонія – Сонник: тлумачення і значення Сну

Як би дивно це не звучало, але побачити в сні агонію – це хороший знак, який символізує спасіння і очищення. Ви або ваші близькі зможуть нарешті знайти довгоочікуване щастя і спокій.

Побачити в сні агонію якої людини — це вірна ознака того, що доля підготувала для вас купу позитивних емоцій та вигідні у фінансовому плані зміни. Якщо ж незнайома вам людина померла від агонії, значить ви отримаєте значний фінансовий стан в найближчому майбутньому.

Якщо вам приснилася особиста агонія, значить ви переживаєте важкий період в житті, по завершенню якого вас чекає щастя в особистому житті і успіх в інтимній сфері. Більш того, померти від агонії уві сні – це до величезного успіху, визнання оточуючих і міцному здоров’ю. Так що не впадайте в паніку раніше часу, все далеко не так погано, як здається!

Якщо ж вам приснилася передсмертна агонія близьких людей, значить доля приготувала для вас ще один сюрприз – ви станете власником майна, про який давно мріяли. Практично у всіх випадках це є стовідсотковою гарантією успішності майбутніх справ. Розслабтеся і отримуйте задоволення від життя, бо ваша підсвідомість уже дало зрозуміти, що ви доклали достатньо зусиль для досягнення своєї мети.

Сонник - тлумачення снів