До чого сниться Агат – Сонник: тлумачення і значення Сну

Агат в якості символу уві сні пов’язаний з вашою внутрішньою силою. Цей камінь вказує на вашу сильну ауру, яка захищає від негативних факторів у реальному житті. Можливо, доля намагається попередити вас про потенційну загрозу, бо здавна цей камінь використовувався як оберіг від злих духів.

Якщо ви побачили уві сні камінь агат величезних розмірів, це означає, що вас чекають позитивні зміни в різних сферах. Однак, варто навчитися ризикувати, щоб домогтися бажаного результату. Більш того, значення сну може змінюватись в залежності від кольору каменю. Різноманітні забарвлення свідчать про те, що ви різнобічна людина, якій підвладне практично будь-яке починання.

Якщо ж ви втратили агат уві сні, то будьте готові до незначних проблем. Більшою мірою, цей сон вказує на вашу недбалість, тому постарайтеся не випускати з уваги важливі деталі.

Якщо вам приснився чорний агат, значить ви володієте нерозкритим потенціалом і незвичайними здібностями. Розвинена інтуїція, творча або комерційна жилка все це може ховатися усередині вас. Більш того, чорний агат обіцяє підприємцю успіх у справах.

Практично в будь-якій інтерпретації побачити в сні коштовна прикраса, інкрустоване агатом, — це дуже хороший знак, який символізує успіх, удачу і міцну любов. Зокрема, якщо ви побачили в сні кільце з агатом, значить вас чекає небачений успіх в особистому житті.

Намисто з агата можуть присниться тим, хто давно перебуває у сварці з близькими людьми. Настав час закопати сокиру війни, так як доля подарує вам можливість примиритися і знову жити в злагоді.

Якщо вам приснилися сережки з агатом, значить ви можете захопитися ким-небудь. Постарайтеся не втрачати голови і не робити раптових висновків.

Сонник - тлумачення снів