До чого сниться Аджика – Сонник: тлумачення і значення Сну

Незвичайні сновидіння – досить буденна справа для кожного з нас. І навряд чи хтось із вас міг припустити, що темою для чергового сну стане аджика!

Насправді, це неоднозначний сон, який може попереджати про невеликі неприємності в житті. Зокрема, якщо ви вживали аджику в їжу, значить вас очікує низка незначних проблем, з якими ви зможете швидко впоратися.

Якщо ж ви готували уві сні аджику, означає, що вас очікують дрібні клопоти в побуті, тому для полегшення рутинних занять вам може знадобитися допомога близьких.

Якщо ж аджика приснилася жінці, їй варто ретельніше обирати нового партнера, так як необдумані відносини можуть призвести до зайвих емоційних розладів. Більш того, для заміжньої жінки це явний сигнал про те, що пора приділити чоловікові більше уваги та виділити хоча б кілька днів для спільного відпочинку.

Буває і таке, що уві сні ви частуєте знайомих аджикою. Це досить хороший знак, який вказує на те, що ви володієте вірними друзями, на яких ви зможете покластися у разі необхідності.

Сонник - тлумачення снів