Риби-чоловік і Телець-жінка: сумісність у любові, у шлюбі, на роботі, в дружбі

Мрійливі і задумливі чоловіки Риби можуть чудово співіснувати з більш приземленими, практичними жінками Тільцями, які при необхідності забезпечать стабільне фінансове становище всієї сім’ї. Вони сильно відрізняються один від одного, але саме це і дозволяє створити гармонійний дружній або любовний тандем.

Особливості знака Риби

Саме люди, народжені під знаком Риб, можуть любити до абсолютного самозречення, повністю віддаючись цьому чудовому почуттю. Справжню любов вони здатні пронести через все життя. Але, якщо вони вирішують припинити стосунки, то це назавжди. Риби, при власному бажанні, якщо їх щось не влаштовує, можуть непомітно вислизнути з відносин, залишивши партнера в повному подиві або того гірше – з матеріальними боргами. У любові вони чарують своєю пристрастю, чуйністю, є уважними і умілими коханцями. Однак, в ліжку ці чоловіки досить пасивні і схильні віддавати провідну роль партнерці.

Ранимим, сентиментальним рибкам час від часу потрібно усамітнення, тому їх друга половинка повинна бути уважною до настрою партнера. Часто чоловіки цього знака залишаються затятими холостяками, все своє життя марно намагаючись знайти свій ідеал. Вони не сприймають грубого поводження і можуть при таких відносинах впасти в депресивний стан надовго.

Хороша сумісність у Риб з:

 • Тільцями;
 • Козерогами;
 • Скорпіонами.

Несумісність з:

 • Близнюками;
 • Стрільцями;
 • Дівами.

Особливості знаку Телець

Приземлені, раціональні Тельці не схильні витати в хмарах. Вони дотримуються традиційного підходу у всіх відносинах – в дружбі, любові, шлюбі. Обережність, спостережливість є їх головними рисами характеру. Схильні до консерватизму. Представниці прекрасної статі, народжені під цим знаком, щиро вважають, що світ крутиться навколо їх персони. Їх відрізняє великодушність, але разом з тим і скупість. Телички – прекрасні господині, відмінні дружини і матері. В коханні та шлюбі такі жінки поєднують в собі твердість характеру і впевненість з розумінням, дбайливістю, ніжністю. Для багатьох представників сильної статі саме Телички є жіночим ідеалом, втілює в собі ніжність, вірність і домовитись.

Сумісність з:

 • Дівами;
 • Раками;
 • Рибами.

Несумісність з:

 • Левами;
 • Стрільцями;
 • Водоліями.

Сумісність чоловіка Риби і жінки Тілець в любові і любовних відносинах

Здавалося б, такі різні за своїм характером знаки, як Риби і Телець, тим не менш здатні створити гармонійну пару, в якій вони чудово доповнять один одного. Він буде набиратися таких якостей, як практичність, приземленість, а їй доведеться за смаком височина, сентиментальність і легкість Риб. Але, щоб у любовних стосунках не було конфліктів, їм слід дотримуватися чіткі межі. Абсолютної ідилії чоловік і жінка даних знаків досягають в інтимі. Тут вони підходять один одному на 100%! Романтичну обстановку в спальні створить Тілець, а він винагородить її своєю ніжністю та чуттєвістю. При цьому, Рибкам не настільки важливий тілесний контакт, як духовна зв’язок, тому він прагне до злиття тіл і душ, що і отримує від партнерки.

ВАЖЛИВО! Жінка Телець і чоловік Риби володіють і схожістю деяких рис характеру, і їх протилежністю. Це дивовижний союз, який має всі шанси на довге і щасливе існування.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Жінка Телець у своїй родині правильно розподілить обов’язки між чоловіком та дітьми. Він більш м’який за вдачею, прийме всі правила. Чоловік, завдяки впливу дружини придбає моральну стійкість, навчиться реалізовувати власні бажання. Вона оцінить можливість урізноманітнювати повсякденне життя мріями, що покаже їй мрійливий чоловік. Риби з такою підтримкою зможуть добитися успіху в кар’єрі або бізнесі. Навіть після довгих років спільного життя, коли у інших пар любов стає звичкою, їх союз буде скріплювати міцна дружба. У Риб і Тельців завжди будуть спільні інтереси, захоплення та однакові погляди на життя.

Сумісність знаків Зодіаку в сексі

У сексі ця пара здатна досягати абсолютної ідилії. Однак, тут криється проблема в прямолінійності і «технічності» дівчини. У ліжку вона може вести себе занадто технічно, як ніби намагаючись визубрити сексуальні уроки. Чоловікові це доведеться не до вподоби, така поведінка партнерки насторожить і навіть відштовхне його. Риби в такій ситуації замикаються в собі і можуть певний час відмовлятися від інтиму. Але ненадовго. Темперамент візьме своє і він обов’язково влаштує своїй половинці романтичне побачення, нагадавши про любов і пристрасті.

Риби чоловік і Телець жінка на роботі і в бізнесі

У діловій сфері представники цих знаків ведуть себе по-різному. Навряд чи їх союз, якщо вони колеги, буде вдалим, але договорити тут все-таки можна. Тельцю краще займатися проектами, де потрібні точні розрахунки, виваженість. А от справи, що вимагають творчості, нестандартного мислення варто довірити Рибкам, які наділені інтуїцією і зможуть творчо підійти до будь-якого проекту. У сфері мистецтва Тілець і Риби зможуть досягти найбільшого успіху, якщо правильно розділять обов’язки.

Не вдасться знайти порозуміння, якщо жінка Телець буде керівником, а чоловік Риби – підлеглим. Робота з чітким, навіть дуже грамотному планом серйозної Телички доведеться не до душі волелюбному підлеглому, що не терпить рутини. У такій ситуації конфліктів не уникнути, а це змусить ранимих Риб надовго піти у себе. Справитися ж з роллю начальника представники водної стихії не зможуть. Вони часто схильні змінювати свою думку, що ніяк не задовольнить відповідального, серйозного Тільця. Працювати в підпорядкуванні бездарного начальника самовпевнена, амбітна Теличка не зможе.

Сумісність у дружбі

Як у любові, так і в дружбі відносини між представниками земної і водної стихії складаються вдало. Саме в протилежних якостях характеру вони знаходять точки дотику, прекрасно доповнюючи один одного. Разом вони гармонійно складають гідності воєдино, розвиваючи загальні інтереси. Риби черпає в Тільцях стабільність, впевненість у власних можливостях. Їй імпонує його легкість, щирість, сентиментальність і, звичайно ж, дуже подобається його захоплення. Риби завжди уважно вислухають та нададуть дружню допомогу, навіть якщо це розходиться з їх інтересами. Дуже часто дружба між ними переростає в любов. Якщо з якихось причин їх дружній тандем розпадеться, то Риби і Телець ніколи не залишаться ворогами, зберігши один до одного щиро теплі почуття.

Позитивні сторони сумісності

Вже при знайомстві інтроверт Риби відзначить своєю увагою романтичну, але стриману і делікатну дівчину Телець, яка не сприймає кокетування і нестримної балаканини, як інші представниці прекрасної статі. І, при взаємному інтересі їх відносини швидко переростуть у серйозні, з перспективою сімейного союзу. Він відразу ж оцінить її не занадто сильну емоційність, а вона – його романтизм, уважність, джентельменские якості.

Обидва знака володіють такими якостями, як співчуття ближнім, співпереживання. Це відноситься не тільки один до одного, але і до інших людей. Ці якості дуже об’єднують Тільця і Риб, роблячи чоловіка і жінку союзниками.

ВАЖЛИВО! Чим довше по часу проіснує пара, тим більше у неї шансів на справжнє щастя. Разом ці люди стають сильнішими.

Негативні сторони спільної діяльності

Міцний, здавалося б, любовний союз може зруйнуватися через:

 • незгод у фінансових питаннях;
 • ревнощі з боку дами:
 • мрійливості і нерішучість хлопця.

Фінанси можуть стати точкою розбрату між Тельцем і жінкою чоловіком Риби. Він буде економити гроші, відкладаючи на купівлю великої речі. Вона не схильна до економії, хоч і не є марнотратом. Контролюють сімейний бюджет Тельці тільки у разі гострої нестачі фінансів. В інших ситуаціях вони не відмовлять собі в покупці приємних і дорогих дрібниць. Будучи хорошими господинями, вони завжди намагаються прикрасити свій будинок красивими речами, що не сподобається чоловікові.

Ревниві Тельці будуть мучити на перших порах свою половинку ревнощами і підозрілістю. Їй буде здаватися, що всі представниці прекрасної статі вішаються на шию чоловікові. Особливо, якщо по роботі він змушений регулярно виїжджати у відрядження. Він же в таких відносинах побоюється, що дівчина закує його в кайдани побутової рутини, зробивши життя нудним і приземленою. Не доведеться по душі Тельцю і відчуженість Риби, неможливість з його боку приймати рішучі заходи, робити потрібні кроки без вічних коливань.

Що потрібно знати один про одного

Незважаючи на великодушність і спокій характеру, дам, народжених під знаком Тельця відрізняє надмірна прямолінійність. Вони можуть безцеремонно поранити ніжну душу чутливих Рибок своїми претензіями, різкістю, жорсткістю. З іншого боку, чоловік, що витає в хмарах і не здатний зробити рішучий крок, сам руйнує гармонійні стосунки. Йому потрібно навчитися брати себе в руки, проявляючи чисто чоловічі якості, коли їй потрібна підтримка і опора.

Дружина ж завжди повинна віддавати своєму благовірному душевне тепло. Її завданням стане максимальне душевний зближення з коханим. Тільки в цьому випадку він не подивиться наліво. Змінюють Риби своїм дружинам тільки при нестачі духовності в спілкуванні, саме це, а не тілесний контакт вони шукають на стороні. Хоча, їх нерозбірливість у дівчат завжди змушує повертатися до коханої.

Чого варто уникати і чого побоюватися

Жінці Тельцю варто:

 • проявляти більше тактовність, стриманість, пам’ятаючи про чутливості партнера;
 • співчувати чоловікові в його переживаннях.

Вона повинна стати більш м’якою, позбавитися від зайвої прямолінійності, навчитися витонченості, гнучкості у спілкуванні. Не потрібно йти на конфлікт у спірних питаннях і тим більше, намагатися принизити, образити партнера. Це призведе до повного розриву!

Чоловікові Риби слід уникати:

 • періодичних відходів у себе, що дратує і відштовхує партнерку;
 • зайвої здатності приймати все близько до серця.

У деяких ситуаціях йому потрібно прислухатися до своєї половинці і проявляти більше рішучості, напору. Тут потрібно розуміти, що вона не намагається зачепити за живе, а шукає надійного чоловічого плеча, на яке можна спертися в життєвих перипетіях. Тільки плідна робота над собою обох партнерів дозволить їм зберегти пару, повністю зрозумівши і прийнявши один одного. Остерігайтеся відкритих конфліктів, намагайтеся знайти компроміс і не робити один одному погано. Тоді все буде в порядку.

Від чого залежить добробут пари?

Благополуччя союзу залежить від:

 • Обопільною здатності домовлятися про раціональному розподілі бюджету. Колись Рибкам доведеться поступитися і дати можливість телиці зад витратити енну суму грошей на дрібниці для дому. Подружжя не повинні приховувати один від одного свої витрати і заощадження.
 • Можливості Риб терпіти ревнощі дружини і змиритися з її підозрілістю. Пам’ятайте – це тільки перший час! Надалі вона переконається у вашій вірності, стане соромитися своєї ревнощів і дасть чоловікові більше свободи.
 • Здібності Тільця спокійно ставиться до необхідності дружина побути одному.
 • ВАЖЛИВО! Телець має допомогти коханій людині адаптуватися до реального життя – м’яко і тактовно. За це він надасть їй можливість бути провідною в парі.

  Висновок

  Риби і Телець привабливі один для одного навіть на рівні підсвідомості. Якщо люди даних знаків Зодіаку знайдуть компроміс і зможуть прийняти партнера разом з протилежними їм самим якостями характеру, то союз обіцяє бути міцним і довгим. У такій парі чоловік із задоволенням передасть кермо правління коханої жінки, яка грамотно влаштує сімейний побут, зможе займатися власною кар’єрою.

  Сонник - тлумачення снів