Чоловік-Близнюки і жінка-Лев: сумісність в любовних відносинах, шлюбі, на роботі

Чоловік-Близнюки і жінка-Лев рідко замислюються про свою сумісності з тієї причини, що вона у них практично ідеальна: так само, як не помічається повітря до тих пір, поки не буде відчуватися його відсутність.

Це яскравий і багатогранний союз, кожен з учасників якого вносить свою лепту у його досконалість. Близнюків-чоловіка і Лева-жінку тягне один до одного на фізичному, духовному, ментальному і багатьох інших рівнях, про яких мало хто має хоч якесь уявлення. Вони просто відчувають, що створені один для одного.

Розглянемо цю незвичайну пару більш докладно.

Особливості знаку Близнюки

Чоловік-Близнюки – різностороння особистість, яка протягом життя не один десяток разів змінює свої захоплення та інтереси. Його спалює цікавість по відношенню до непізнаного, мучить спрага знань. Це змушує чоловіка-Близнюків постійно самоосвічуватися, тому з віком він стає бажаним співрозмовником і авторитетним радником в будь-якій компанії.

Чоловіка-Близнюків не особливо тягнуть гроші – набагато більшу цінність для нього має не матеріальний світ, а духовний. Тим не менш, задавшись метою, він може легко поправити своє фінансове становище. Однак роботу буде вибирати тільки таку, яка на той момент задовольнить його інтересам.

НА ЗАМІТКУ. Рутина пригнічує чоловіка-Близнюків. У нього занадто багато енергії, креативу і творчих позивів, щоб реалізувати їх у одноманітної діяльності.

Це, до речі, робить його дещо непристосованим до побуті, але дане питання чоловіка не особливо турбує. У нього завжди знайдуться набагато більш важливі і цікаві справи, ніж, приміром, підтримка музейного порядку в квартирі.

Жіночою увагою чоловік-Близнюки ніколи не буде обділений. Він любить всіх представниць прекрасної статі вже за те, що вони до нього належать. І жінки відчувають цей непідробний інтерес, відповідають взаємністю. Якщо чоловік-Близнюки знайшов свою обраницю, він докладе всі зусилля, щоб її досягти. І шансів встояти перед таким натиском у жінки просто не залишається.

Особливості знака Лев

Жінка-Лев знає собі ціну і не буде обґрунтовано її підвищувати при кожному зручному випадку. Вона часто перебуває в центрі уваги, особливо в компанії чоловіків, які щиро насолоджуються спілкуванням з нею.

Вміння подати себе в будь-якому суспільстві відкриває жінці-Леву широкі можливості в кар’єрі та особистому житті. Свого обранця вона вибере з вражаючого асортименту бажаючих, а керівну посаду одержить не тільки з поваги до себе начальства, але і з причини заслуженого авторитету серед інших колег.

Жінка-Лев дуже не любить приховувати і утримувати в собі свої емоції, випускаючи їх відразу ж у міру виникнення. Завдяки цьому спілкування з нею завжди буде відкритим, яскравим і живим. Це підкуповує її співрозмовників, які цінують жінку-Лева за прямоту і чесність по відношенню до всіх.

НА ЗАМІТКУ. Понад усе жінка-Лев цінує свободу, а от контроль для неї є найбільшою образою. Якщо коханий чоловік захоче обмежити її в чомусь, то такі відносини невдовзі прийдуть до логічного завершення. Влазити в будь-які рамки жінка-Лев ні в якому разі не стане.

До грошей у жінки-Лева досить спокійне ставлення. Їй подобається достаток, вона любить оточувати себе розкішшю, віддає перевагу комфорт, проте на першому місці все одно завжди будуть істинно людські і духовні, а не матеріальні цінності.

Сумісність чоловіка-Близнюків і жінки-Лева в любові і любовних відносинах

Чоловік-Близнюки і жінка-Лев відразу відчують потяг один до одного. Дані знаки зодіаку мають дуже сильним взаємним тяжінням. Стихія чоловіки – повітря, тому жінка безуспішно намагатися зловити його в свої мережі, що тільки розпалить її інтерес до нього і пристрасть.

Стосунки чоловіка-Близнюків і жінки-Лева ніколи не будуть нагадувати рутину. Флірт і інтриги, романтика і емоції, безпосередність і грайливість будуть змінювати один одного в їх відносинах в будь-якій послідовності, а ось для нудьги і одноманітності двері даного союзу виявляться назавжди закритими.

ПОТРІБНО ЗНАТИ. Чоловік-Близнюки і жінка-Лев будуть гратися з почуттями партнера, загострюючи їх до межі і отримуючи від цього справжнє задоволення.

Їх обох захоплює сам процес спілкування, він же і є кінцевою метою відносин для кожного в цьому тандемі – насолоджуватися спільним проведенням часу.

Сумісність в шлюбі і спільного життя

Сімейне життя чоловіка-Близнюків і жінки-Лева буде щасливою. Вона – одна з небагатьох жінок, які можуть посягнути на свободу цього чоловіка. Обидва будуть зацікавлені в будівництві міцних відносин і здатні відкрити всі можливі межі особистого простору другій половинці, щоб досягти найбільшої довіри.

Чоловік-Близнюки побачить у своїй дружині вмілу господиню, яка забезпечить його затишком і спокійною домашньою атмосферою, а жінка-Лев відчує, що її чоловік може заспокоїтися і взяти на себе відповідальність за свою сім’ю.

ВАЖЛИВО! У цієї пари мало шансів стати зразковою осередком суспільства з чітко розділеними обов’язками. Але це і не потрібно. Щастя родини Левиці і Близнюків в особистісному зростанні та реалізації, в чому і допоможе чоловік або дружина.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Сексуальна сумісність у цієї пари знаходиться на дуже високому рівні. На відміну від інших варіантів зодіакальних спілок тут головним ініціатором інтимних відносин буде жінка.

Їй доведеться за смаком яскравість образу чоловіка-Близнюків. Ну, а спокусити його їй не складе ні найменшого праці. Що цікаво, звиклий до жіночої уваги і не дуже сильно обтяжений відповідальністю Близнюк закохується в Левицю як хлопчисько.

Він буде робити все, щоб домогтися розташування дами і спробує задовольнити будь-які її бажання. А ось царственої Левиці подібне раболіпство може дуже швидко набриднути. Все-таки такий жінці потрібен партнер, рівний за статусом. І це стосується сексуальної сфери в тому числі.

НА ЗАМІТКУ. У цього союзи дуже високі шанси залишитися просто інтрижкою (курортним або службовим романом, пригодою в нічному клубі). В цьому випадку обидва залишаться задоволені і отримають все, що хочуть від цих відносин.

Близнюки-чоловік і Лев-жінка на роботі і в бізнесі

У спільній справі зможуть повністю проявити свої здібності і чоловік-Близнюки і жінка-Лев. Він буде генерувати нові ідеї та креативні рішення для нагальних завдань, а вона зуміє втілити його задуми у життя.

Обидва будуть доповнювати один одного: чоловік-Близнюки здатний заразити всіх своїм ентузіазмом, але не завжди може довести справу до кінця, а жінці-Леву потрібна моральна підтримка близької людини, з якою вона зможе звернути гори.

Сумісність у дружбі

Близнюки-чоловік і Лев-жінка можуть дружити десятиліттями. Їх відносини відрізняються відсутністю взаємних претензій, що дозволяють їм витримати разом будь-які негаразди.

При можливості вони допомагають один одному і прагнуть не нашкодити, за замовчуванням зовсім нічого не вимагаючи один від одного. Таким чином і чоловік-Близнюки і жінка-Лев отримують максимальну свободу дій, що цінується ними обома.

У Близнюків-чоловіки і у Лева-жінки може бути багато спільних захоплень, про яких вони можуть говорити годинами безперервно. Це тільки сприяє їх зближенню і зміцненню дружби. Часто у них при цьому з’являється бажання відкрити спільний бізнес, який також приносить свої плоди.

Позитивні сторони сумісності

У тандему чоловіка-Близнюків і жінки-Лева є безліч плюсів:

  • Живе спілкування, яке цікаво їм обом;
  • Взаємна повага;
  • Загальні цінності в житті;
  • Здатність знайти повну довіру один до одного;
  • Відмінна адаптація до змін.

ЦІКАВО! Чоловік-Близнюки і жінка-Лев можуть спонтанно зробити будь-який день справжнім святом. Їм не потрібно ніяких календарних дат, щоб повністю відволіктися від турбот і насолодитися спільним відпочинком.

Негативні сторони спільної діяльності

Мало що здатне затьмарити союз чоловіка-Близнюків і жінки-Лева, однак мінуси в їх сумісності також є:

  • Любов до свободи іноді обертається прагненням до зайвої незалежності один від одного;
  • Чоловік-Близнюки і жінка-Лев дуже ревниві, при цьому кожен любить флірт з протилежною статтю, що може провокувати сварки;
  • Жінка-Лев може намагатися маніпулювати чоловіком-Близнюками.

УВАГА! Сварки в цьому тандемі можуть виникати навіть з дріб’язкових причин – виною тому може бути просто поганий настрій. Однак обидва знака досить відхідливі, щоб швидко повернути світ.

Що потрібно знати один про одного

Чоловік-Близнюки вкрай волелюбний. Жінка-Лев, яка любить маніпулювати людьми, буде намагатися чинити на нього тиск, що до пори до часу буде сприйматися їм, як гра. Проте зловживати цим не варто, оскільки така поведінка може відштовхнути чоловіка.

Чоловік-Близнюки схильний давати обіцянки, які часто просто забуває. Жінці-Леву варто прийняти цю особливість, як рису його характеру, яку неможливо змінити.

Жінка-Лев потребує визнання протилежною статтю і часто фліртує, щоб відчути це, однак ніколи не дозволяє собі зайвого. Чоловікові-Близнюкам необхідно пам’ятати це і не ревнувати безпричинно.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Чоловік-Близнюки прагне досягти максимальної довіри у відносинах, виявляючи партнеру при цьому навіть свої слабкі сторони. Жінці-Леву необхідно пам’ятати про це і не використовувати в своїх цілях, інакше це призведе до серйозних образ чоловіка.

Жінка-Лев, якщо сильно її образити, може затаїти неприязнь на роки. Особливо це стосується зради. Тому чоловікові-Близнюкам ніколи не варто переступати даної червоної риси.

Від чого залежить добробут пари?

Щастя в цих відносинах залежить, насамперед, від уміння партнерів працювати над собою і досягати компромісу.

Обидва знака в міру вперті, але, в той же час, заради взаємних почуттів вони здатні йти на поступки своїй половинці.

І Близнюки, і Лев є егоїстичними натурами, але одночасно вони можуть тверезо оцінювати свою вигоду. Якщо чоловік і жінка в парі бачать, що їхні стосунки розвиваються поступально, ніхто не тисне і не намагається захопити одноосібне лідерство, то в такому випадку вони можуть побудувати міцну сім’ю.

Звичайно, кожному доведеться трохи змінитися самому і змінити свої звички.

Близнюкам варто припинити бути настільки вітряними і безвідповідальними. Потрібно ставати дорослішою, щоб відповідати жінки, подібної Левиці. Адже головний приз в життя вже знаходиться в їхніх руках.

Левиці можна порадити спуститися зі свого трону і навчитися першої робити кроки назустріч своєму обранцеві. Гордість – це найважливіша якості зодіакального Лева, але іноді вона заважає простому людському щастю.

НА ЗАМІТКУ. Подібні зміни не треба сприймати як насильство над собою. Це зростання і розвиток особистості. По-справжньому дорослі і зрілі люди вміють оцінити вигоди спільного побуту і в чомусь поступитися, щоб придбати набагато більше.

Важливий момент з розподілом обов’язків. В парі Лева і Близнюків доведеться в рівній мірі ділити побутові негаразди і необхідність заробляти гроші. Ні чоловік, ні жінка не погодяться сісти вдома і присвятити себе тільки лише сімейного вогнища.

І Левиці, і Близнюкам потрібні свіжі враження, можливість реалізуватися і розкритися в професійному і творчому плані.

Висновок

Чоловік-Близнюки і жінка-Лев найчастіше створюють тандем стихійно, безпомилково виділяючи один одного з натовпу. Їх союз абсолютно природний, і чоловік, і жінка відчувають себе один з одним по-справжньому щасливими. Обопільне бажання людей даних знаків зробити свої відносини ідеальними часто втілюється в реальному житті.

Сонник - тлумачення снів