00:00 на годиннику: значення, ангельська нумерологія

Як часто, помічаючи на годиннику однакові цифри, ми замислюємося про значення такого знаку? І взагалі, яка ймовірність того, що нам потрібно подивитися на хронометр саме в той момент, коли на ньому застигнуть однакові числа? Хіба немає в цьому ангельського втручання? Або це не більше, ніж простий збіг?

В цей раз ми поговоримо про значення нулів на хронометрі. Чи є в цьому якийсь сенс, і про нас намагається попередити Всесвіт?

Яке несе значення цифра 0?

Цифра 0 незвичайна. Сама по собі вона не означає абсолютно нічого. Це порожнеча, ніщо. Однак у поєднанні з іншими цифрами вона посилює їх значення на порядок.

Також нуль позначає потаємні можливості людського розуму.

НА ЗАМІТКУ. Також нуль можна вважати символом єдності душ.

Незважаючи на те, що 0 відомий з самого створення Всесвіту, числове і візуальне вираження він отримав зовсім недавно, у Середні століття, коли остаточно сформувалася арабська система числення.

У той же час в інших цивілізаціях нуль використовувався вельми активно. Його у своєму повсякденному житті активно застосовували майя, і стародавні індійці. У той же час, великі римляни не використовували 0.

Яке значення має час 00 00?

Хіба є щось містичне, ніж комбінація з одних нулів.

00:00 на хронометрі – це північ, закінчення одного дня і старт нової доби. Оновлення циклу і, в якійсь мірі очищення. Більше немає нічого, все починається заново.

Нулі – це спокій і медитація.

У той же час 00:00 – це неоднозначність, межа, яка розділяє один день і другий, а, значить, одну сферу від іншої.

У деяких течіях вчення йоги нуль – це не просто число, а нескінченна кількість нулів, які всі разом формують тунель пізнання.

Значення 00 00 на годиннику в ангельської нумерології

0 – це число, яке відразу впадає в очі. Але одночасно воно абсолютно просте. Саме тому ангели і інші людські покровителі використовують цей символ для своїх послань.

Головне значення чотирьох нулів у ангельської нумерології – вас почули. Радійте тому, що ваші мрії і бажання будуть виконані. При цьому чотириразове повторення одного і того ж символу вказує на надзвичайну важливість послання. Це не просто чергова підказка, а найважливіше знання, яке ангели-хранителі прагнуть вам передати.

А як можна отримати його і зрозуміти, про що йде мова? Тільки досягнувши повного умиротворення і спокою.

Також комбінація нулів свідчить про те, що у своєму пізнанні ви наблизилися до усвідомлення суті Всесвіту. Ви здатні відчувати вібрації і руху сфер. Але, в той же час, це означає, що вам є куди розвиватися. Закінчений лише один з нескінченних циклів, і ви знову знаходитесь на початку шляху пізнання. Але вже на якісно іншому рівні.

Що цікаво, це може стосуватися абсолютно будь-якої сфери людського життя. Трохи докладніше розповімо про це нижче.

ВАЖЛИВО! Чотири однакових числа поспіль свідчать про те, що послання ангелів-хранителів дуже важливо для вашого життя! Ні в якому разі не нехтуйте ним!

В якому випадку бачити ці цифри, значить, отримати підказку від ангела?

Особливість ангельського послання – це те, що його не можна вгадати. Людина завжди отримує його несподівано. Не намагайтеся обдурити Всесвіт і спеціально дочекатися моменту, коли проб’є північ. Ангельська нумерологія так не працює. Щоб цифри щось значили, вони повинні з’явитися у вашому житті спонтанно, тоді, коли ви цього зовсім не очікуєте.

Це можуть бути не тільки цифри на годиннику. Послання може бути на звичайному чеку з каси, квитку в автобусі, автомобільному номері, порядковому номері якогось документа в офісі. Головне – це те, що комбінацію ви побачили випадково, а не шукали її навмисне. Тільки в цьому випадку однакові цифри позначають послання від ангела.

Що означає, якщо ви бачите цю комбінацію часто?

Помітили, що останнім часом надто вже часто зустрічаєте нулі у своєму повсякденному житті? Що ж, це привід задуматися. Як вже говорилося вище, послідовність з кількох нулів означає спокій і медитацію. Отже, з певною часткою ймовірності вам потрібно розслабитися, заспокоїтися і провести якийсь час у молитві і внутрішньої гармонії. Це потрібно для того, щоб увійти в резонанс з рухом Всесвіту і не пропустити нові знаки і символи.

Якщо ви бачите 00:00 занадто часто, значить, в одній із сфер вашого життя незабаром відбудуться значні зміни. На жаль, ми не можемо сказати точно, де саме. Тому розглянемо, як нулі вплинуть на основні сфери людського життя.

 • Любов і відносини. Вам пора перейти на нову стадію відносин. У той же час, якщо ви не хочете щось змінити у своїх стосунках з партнером, вам варто задуматися про продовження роману. Цілком можливо, що далі у нього немає майбутнього, як би добре все не складалося зараз.
 • Творчість і самореалізація. Ви гранично відкриті для нових ідей. Може, варто подумати про зміну сфери діяльності або хоча б про початок нового проекту.

 • Бізнес і робота. Черговий етап закінчений. Варто подумати про розвиток нового напряму, виході на нові ринки. Якщо ви найманий робітник, то подумайте, чи є у вас можливість кар’єрного росту? Бути може, варто знайти більш високооплачувану посаду на новому місці?
 • Особистість і вчинки. Ви на стадії обнулення. З цього моменту ні перемоги, ні ваші поразки більше нічого не значать. Час почати все з чистого аркуша.

НА ЗАМІТКУ. До чого саме відноситься ангельське послання, ви повинні зрозуміти самостійно. Для цього заспокойте свої думки і почуття, прийдіть у стан умиротворення, очистіть думки і свідомість. Тільки так ви отримаєте відповідь на питання яке вас цікавить.

Що означає 0 у звичайній нумерології

Нуль у нумерології – це початок всього і першопричина всього. Але одночасно це і кінець усього. Таке двоїсте значення багато в чому пояснюється формою вираження числа – замкнутим кільцем без початку і кінця.

0 несе як позитивні, так і негативні значення. Це одночасно початок всього, гармонія, енергія Всесвіту і порожнеча, ніщо, хаос, відсутність всього сущого.

Якщо говорити не про людської особистості, а про значення нуля для Всесвіту, то можна сказати, що ця цифра позначає універсальну эгнергию, божественне начало, яке завжди прагне до свого першоджерела.

ЦІКАВО. Нуль також ототожнюють з жіночим початком.

Значення нулів згідно Піфагору

В цілому в піфагорійської теорії нуль має значення, схожу з ангельською нумерологією. Це число істини, спокою і тиші. Знак, який не несе ні позитивного, ні негативного значення.

Але, в той же час, Піфагор розумів, що сенс нуля в посиленні сакрального значення всіх інших чисел.

Якщо в даті народження є нуль

Нуль позначає таємні здібності, які до пори приховані від людини. Це його резерви, що Всесвіт дає для подолання всіх труднощів. У той же час, 0 позначає, що людина гранично чистий і відкритий світу. Він може стати провідником добра і любові, так і лиходієм, оскільки його внутрішня енергія спочатку не має ніякої спрямованості і позитивного або негативного заряду.

Одночасно повторюваний 0 означає, що духовні резерви людини практично відсутні. Йому належить самостійно придбати потрібний досвід і знання про цей світ, поняття добра і зла.

НА ЗАМІТКУ. П’ять нулів зустрічаються в дні народження двотисячників. Така кількість однакових цифр позначає потребу в допомозі і опорі, бажання набратися досвіду.

Що можуть означати інші комбінації з нулями?

Ми вже говорили про те, що нуль посилює значення інших чисел поруч з собою. Розглянемо, що означають інші комбінації з нулем в загальному без поглиблення в докладну трактування кожного символи:

 • 01:01 – вас очікують хороші новини від своєї обраниці або обранця. Це може бути пов’язано з вашим спільним майбутнім;
 • 10:10 – ваші плани не здійсняться. Але не варто зневірятися, адже вам дано шанс почати все заново з наявними у вас досвідом;
 • 02:02 – вам потрібно розслабитися і розважитися. Ви занадто напружені. Немов скаковий кінь в шорах ви не бачите того, що діється навколо. Розслабтеся, отримаєте задоволення від простих речей;

 • 02:20 – будьте стримані в прояві своїх емоцій. Особливо це стосується розмов з сильними світу цього;
 • 03:03 – нове в сердечних справах. Можливо ви зустрінете свою другу половинку, або ваш обранець запропонує перевести відносини на новий рівень;
 • 03:30 – загадані бажання не реалізуються. Ви доклали недостатньо зусиль, щоб вони збулися. Вам нема кого звинувачувати, крім себе;
 • 04:04 – ви вперлися в стіну, подумайте про інший спосіб вирішення проблеми;
 • 04:40 –чергова невдача може вас зламати. Будьте готові до того, що знову доведеться повернутися в початок;
 • 05:05 – будьте обережні, на вас чекає поразка. Розумний зробить висновки і стане сильнішою, слабкий буде остаточно зломлений;
 • 05:50 – не будьте самовпевненими. Обережність ще нікому не шкодила;
 • 06:06 – зміна в любовних відносинах;
 • 07:07 – будьте обережні у вираженні власного незадоволення;
 • 08:08 – підвищення або великий успіх у справах;
 • 09:09 – ваше майно під загрозою. Мова не тільки про матеріальні речі. Тримайте язик за зубами і не розповідайте всім про свої плани;
 • 10:01 – придивіться до своїх нових знайомих. Вони можуть бути вам дуже корисні;

 • 10:10 – ваше життя круто зміниться. Тримайте руку на пульсі, щоб контролювати ситуацію;
 • 20:02 – вас чекає конфлікт на роботі. Стійте на своєму, якщо впевнені у своїй правоті;
 • 20:20 – вас чекає конфлікт будинку. Не варто впиратися, потрібно поступатися коханим людям. Вони усвідомлюють, якщо були не праві;
 • 000 – ваша доля під контролем вищих сил.

Незвичайні факти про нулі

0 – унікальна цифра в своєму роді. Розглянемо найбільш незвичайні факти про нулі:

 • Сам по собі 0 не значить нічого, але, якщо поставити його праворуч від будь-якої іншої цифри, то її значення збільшиться на цілий порядок!
 • Нуль – друга цифра в двійковій системі числення.
 • Нуль – єдине число, на яке не можна ділити.
 • Якщо 0 розділити на будь-яке число, то вийде 0.
 • Якщо до будь-якого числа додати 0, то значення не зміниться.
 • 0 ні позитивне, ні негативне число.
 • В римських цифрах немає нуля.
 • Вперше 0 ввів в ужиток вчений Аль-Хорезмі. З арабської «цифра» перекладається як «нуль».
 • Індіанці майя використовували число в системі числення, кожен місяць починався з 0, а не з одиниці як зараз.
 • Температура замерзання води – 0 градусів. Але абсолютний нуль – це мінус 273,15 градусів
 • Раніше, щоб відрізнити нуль від літери «Про» усередині цифри малювали горизонтальну паличку.
 • Індійці позначали 0 словами «порожнеча» і «діра».
 • Цифрі присвячений пам’ятник, встановлений в столиці Угорщини Будапешті.

Що означають нулі в інших ворожіння?

0 часто зустрічається у різних гаданнях, езотеричних практиках і школах.

 • Нуль, побачений у сні, означає невизначеність.
 • В духовній нумерології цифра позначає зупинку руху.
 • Алістер Кроулі включив 0 у формулу Всесвіту. Цифра позначає розширення, збільшення.
 • Сакральне значення числа – божественна сфера, нескінченність, Альфа і Омега.
 • Нуль – це провідник у Внутрішні Сфери свідомості, межа між Матерією і Антиматерией.
 • В практиці йоги нуль – це одночасно нескінченність нулів, тунель, по якому можна досягти усвідомлення всього устрою всесвіту.

Про що можуть попередити ці цифри?

Вище ми говорили про те, що 4 нуля – це символ оновлення і спокою. Але варто розуміти, що далеко не завжди це так.

Наприклад, Дорін Верче вважає, що така комбінація свідчить про те, що проблема, яка хвилює вас, з великою часткою ймовірності знову повернеться. А, значить, треба зосередитися на вирішенні важливих завдань.

Як це зазвичай і буває, будь отриманий знак згори, не можна трактувати одним єдиним способом. Послання від ангела – це не лист від тітоньки. Все набагато складніше. Тому, побачивши нулі на годиннику, ви повинні зосередитися і уважно прислухатися до своїх відчуттів і того, що діється навколо вас. Тільки так ви зможете зрозуміти істинне значення ангельського послання: це знак того, що ваші бажання збудуться, або попередження про те, що проблема повториться?

Висновок

00:00 – справді містичне послання від вищих сил. Воно настільки рідко зустрічається, що побачити його, дано не кожному. Це ангельське послання, і ви повинні розшифрувати його, щоб зрозуміти, що від вас хоче ваш небесний покровитель.

Сонник - тлумачення снів