23:23 на годиннику – значення, ангельська нумерологія

Ангельська нумерологія – явище досить новий, але вже популярний. Багато в чому, завдяки психолога з США Дорін Верче, яка домоглася в тлумаченні числових знаків великих успіхів. Насамперед, тому, що вона довго і планомірно становила таблиці, систематизувала значення і знаки долі, які в певні години залишають нам вищі сили. У своїй роботі вона спиралася на праці відомих віщунів і зверталася за консультаціями до сучасних провидців.

Все це влилося в ціле вчення. Найпростіший спосіб доторкнутися до нього – звертати увагу на знаки долі по годинах. Хоча можна бачити цифрові ознаки у всьому, що нас оточує в сучасному світі: номерах машин, будинків, адрес, телефонів, в інтернеті і т. д.

Яке значення несуть цифри 2 і 3?

Щоб глибше розібратися в теорії передбачень майбутнього часу на годиннику 23:23, можна спочатку розглянути значення складових цифр окремо:

 • Цифра «2», що йде в складі одного числа разом з «3», в основному несе в собі позитивний зміст (тут важливо відзначити: цифри повинні бути разом). Як правило, вони означають протягом життя у потрібному напрямку, багато успіхів та удач. Таким чином, можна зробити висновок, що часто зустрічається на життєвому шляху цифра «2» говорить про те, що потрібно діяти без остраху, починати справи і заводити нові знайомства, але не відразу, а через якийсь час відпочинку. Швидше за все, у всіх напрямках вищі сили допоможуть досягти успіху.
 • «3» обіцяє серйозну допомогу з боку Всесвіту у багатьох починаннях, але при одній умові. Починаючи будь-які справи, потрібно діяти не поодинці, а ділитися успіхом з оточуючими. Тільки спільна робота допоможе уникнути труднощів на шляху до нових висот.

Яке значення має час 23:23?

Без прив’язки до якихось навчань або ворожінь, час 23:23 на годиннику зазвичай несе в собі той сенс, що потрібно глибоко оцінити своє нинішнє положення справ, зважити вчинки, стосунки з близькими людьми. Дуже ймовірно, що великий вплив для такого тлумачення надає закінчення дня – свого роду символ зупинки, зменшення темпу і природних спроб осмислювати прожиті добу.

Але ця зупинка незмінно має йти на користь, адже допоможе вчасно помітити власні помилки, виправити їх, і піти за новими перемогами.

Якщо виходить досить часто бачити 23:23 на годиннику, то є сенс попросити вибачення у тих людей, які на вас образилися.

З іншого боку, 23:23 може нести і кілька неприємний сенс. Вважається, що це передвіщає в недалекому майбутньому любовний зв’язок, яка виявиться фатальною завдасть дуже багато шкоди обом закоханим.

Значення 23:23 на годиннику в ангельської нумерології

У ангельської нумерології час 23:23 на годиннику переважно трактується виключно позитивно.

По-перше, цей знак свідчить про покровительство з боку ангела-хранителя. Значить, людина все в житті робить правильно, не шкодить іншим людям, часто діє по совісті.

По-друге, закінчення доби – час розібратися у власному внутрішньому світі.

І ангельська нумерологія як раз дає знаки в цьому напрямку теж. Якщо вийшло звернути увагу на годинник рівно в 23:23, то можна не сумніватися, що вищі сили подають знаки для дій. Практично будь-які справи, розпочаті найближчим часом, будуть незмінно успішними.

В якому випадку бачити ці цифри, значить отримати підказку від ангела?

Будь-яке вчення в прогнозах спирається на той сенс, що вищі сили не намагаються зв’язатися з людиною занадто явно. Навпаки, всі їхні знаки помічаються по більшій частині абсолютно випадково.

У цьому і криється основне правило: прогноз буде мати найбільше значення тоді, коли виходить його помітити несвідомо, випадково, краєм ока. У випадку з показаннями годин, це може бути ситуація, коли вийшло різко прокинутися. Чи, лягаючи спати, ненароком поглянути на циферблат і побачити на ньому 23:23. У такому разі ангельська нумерологія повинна мати найвищу силу і, можливо, варто більш уважно поставитися до того, що приготувала доля.

З ІНШОГО БОКУ, зовсім не рекомендується намагатися «налагодити» ворожіння, спеціально вичікуючи потрібний час на годиннику. У такому разі передбачення точно не буде мати сенсу, а нерідко все трапляється навпаки, що говорять відомі трактування.

Так що справжнє значення для ангельської нумерології має тільки випадково помічені знаки. Звідси витікає і наступне явище – якщо один і той же час виходить помічати досить часто, то це явно важливий момент, на який слід звернути увагу.

Що означає, якщо ви бачите цю комбінацію часто?

Напевно у кожної людини виходить дивитися на годинник в один і той же час, нехай навіть не кожен день поспіль, але періодично. Звичайно, на таке явище звертається ще більшу увагу, коли цифри на табло легко запам’ятати: наприклад, вони дзеркальні (23:32) або містять певну послідовність (12:34).

Свідчення на годиннику 23:23 – одне з найвідоміших, заряджених особливою енергетикою. Якщо виходить так, що цей час помітно частенько, то є сенс познайомитися з тлумаченнями цього поєднання цифр. Багато теоретики ангельської нумерології впевнені, що одні й ті ж знаки – вірне наслідок наполегливої попередження з боку вищих сил.

Що означає 2 і 3 у звичайній нумерології?

У звичайній нумерології значення цифр «2» і «3» теж представляють особливий інтерес.

 • Наприклад, цифра «2» є за змістом якимсь рівноважним числом, що поєднує в собі і позитивні, і негативні якості. Хоча у цього числа є явний крен у бік поганого, негативного початку, так як воно є першим в ряду парних цифр, яким притаманна негативна енергетика.
  В цілому, двійку можна охарактеризувати першим, а значить найсильнішим числом невизначеності, чимось середнім між позитивною і негативною енергетикою.
 • У більшості тлумачень – число «3» характеризує увесь всесвіт. Трійка є завершенням початку – одиниці, так як є сумою одиниці (визначеності) і двійки (невизначеності). З цієї причини число «3» являє собою гармонію у всіх починаннях, спокій, умиротворення. Як правило, це непарне число укладає в собі виключно позитивний сенс.

Значення двійок і трійок згідно Піфагору

Існує також психологічна характеристика для людей, які пов’язують своє життя з цифрами «2» і «3». Найбільш відома назва цієї матриці – «психоматрица Піфагора».

 • Отже, «2» у тлумаченні грає роль енергетичної цифри. Тобто, люди, яким часто трапляється цифра «2» (день народження, важливі дати, звичайні номери будинків, телефонів і т. д.) володіють великою енергетикою. Інше питання, що, як правило, такі люди черпають цю енергію від інших людей, тобто є енергетичними вампірами. «2» також каже, що людина може йти «по головах» заради досягнення великих цілей.
 • «3» – цифра характерна для «тонких» натур, які знають толк у мистецтві. Нерідко люди, що знаходяться під заступництвом цієї цифри непогано реалізують себе в досить вузьких спеціалізацій. Наприклад, в квітникарстві, рідкісному виробництві, науковому середовищі.

Якщо в даті народження є цифри 2 і 3

Незважаючи на те, що число «2» дуже часто протиставляється одиниці (у якої м’яке значення, початок чогось нового, часто хорошого), то у цієї цифри є також і позитивні тлумачення.

Якщо в даті народження є число 2 (сама по собі або у складі двозначного числа), то цей факт, як правило, характеризує людину м’яким, слухняним, добрим і розважливим. У плані товариськості такі люди є частіше талановитими дипломатами, здатними вирішувати багато питань у ході переговорів. Це ж якість позитивно позначається на фінансових амбіції людини, народженої другого, дванадцятого числа або в двадцятих числах. Взагалі, в комерційному справі друге число завжди вважається найкращим днем для збільшення добробуту.

З іншого боку, з двійкою нерідко пов’язана негативна енергетика. Впливає той факт, що двійка є першою парної цифрою в ряді натуральних чисел. А парні цифри уособлюють жіноче (у тлумаченнях жіноче=погане) початок.

ЦІКАВО. У більшості вірувань двійка вважається числом, яке випало з Абсолюту, характеризує сторону Диявола (де «1» – цифра Бога, а «2» – його головного противника).

Наявна в даті народження цифра «3» – вірний знак завершення будь-яких починань найкращим чином. Саме тому трійку часто пов’язують з творенням, будівництвом.

З тієї причини, що трійка часто пов’язується з божественними началами, вона вважається числовою характеристикою справжнього людського щастя.

Що можуть означати інші комбінації з двійками і трійками?

Безумовно, вищі сили можуть посилати і інші знаки, крім часу 23:23 на годиннику. Але так як ми вже глибоко розібралися в значеннях цифр «2» і «3» окремо, то має сенс звернути увагу на інші комбінації цифр з двійками і трійками. Повірте, їх значення не завжди однакове.

 • 02:02 – знак того, що в найближчому майбутньому належить важлива зустріч з ким-то з минулого. Це є позитивно зарядженим, тому варто налаштовуватися на приємні зустрічі. Наприклад, це можуть бути весілля старих друзів, несподіване вигідну пропозицію від перевірених партнерів або зустріч всією сім’єю за одним столом.
 • 02:20 – слід уважніше ставитися до своїх слів. В першу чергу, вони можуть образити важливих для Вас людей. А вже в другу – заподіяти шкоду кар’єрі або сім’ї.
 • 03:03 – час з явним романтичним ухилом, який теж несе в собі виключне самі добрі, теплі починання. Для тих, хто знаходиться в любовних відносинах, це означає воскресіння згасаючих (якщо так) почуттів або новий виток в любові. Для тих, хто ще не обзавівся другою половинкою, знак обіцяє швидку доленосну зустріч.

 • 3:30 – навпаки, знак долі, який говорить про те, що якщо на даний момент любовні відносини не доставляють ніякого задоволення, то їх слід без жалю розривати.
 • 12:12 – це час говорить про те, що всі справи слід продовжувати в тому ж ключі, що і до цього моменту. Швидше за все, всі дії є єдино правильними і повинні привести до небувалого успіху.
 • 12:21 – чекайте незабаром нову зустріч, яка може докорінно змінити ваше життя.
 • 13:13 – а цей час вже символізує необхідність переглянути свої вчинки. Дуже велика ймовірність зробити помилку і занапастити все, що було зроблено до цієї пори.
 • 13:31 – швидше за все, життя круто повернеться в бік позитивних змін. Якщо до цього моменту все складалося рівне, нейтрально чи навіть погано, то назріваючі зміни неодмінно порадують.
 • 20:02 – дзеркальне час на годиннику, яке говорить про те, що потрібно бути стриманим і морально стійким.
 • 20:20 – один з тих моментів, який говорить, що Ви перебуваєте під заступництвом ангела-хранителя. Боятися нічого – всі справи будуть успішними, а Ви все робите правильно.
 • 21:12 – символ змін в житті. Потрібно спробувати знайти себе в зовсім новому напрямку, вчення або професії. Дуже ймовірно, що успіх там буде неймовірним.
 • 21:21 – час, щоб оцінити свою роботу. Зазвичай в цьому випадку вищі сили попереджають про те, що пора зупинитися в справах, залишити суєту і зробити висновки від отриманого результату. Як правило, цей час вважається вдалим, так як наповнено позитивною енергетикою.
 • 22:22 – одна з найцікавіших повністю дзеркальних цифр на годиннику. З точки зору прогнозів, вона говорить про те, що краще зупинитись в роботі, відкласти всі справи на завтрашній день. А в залишився вечір правильніше оцінити всі ті результати, яких вже вдалося досягти. Ну і спланувати свої майбутні дії.

 • 23:32 – досить недобрий знак, на який, між тим, важливо звернути увагу. Вважається, що ангели можуть попереджати про хворобах.

Незвичайні факти про цифри «2» і «3»

 • Можна відносно легко перевірити, чи ділиться будь-яке число на «3». Для цього потрібно скласти між собою всі цифри в його складі і отриману суму спробувати поділити на «3». Якщо ділиться, то і все число кратно трьом.
 • Є відразу 2 способи, як розрізати торт на 8 частин всього лише 3 торканнями ножа.
 • Практично у всіх релігіях і філософіях самою щасливою цифрою вважається «7». Відразу за нею по популярності слідує цифра «3».
 • Якщо взяти будь-яку групу людей з 23 чоловік, то ймовірність того, що у кого-то співпаде день народження день у день дорівнює 50%. А для групи з 60% цей показник становить вже 98%.
 • Середньостатистичний дорослий чоловік робить за добу близько 23 000 вдихів і видихів.

Що означають трійки і двійки в інших ворожіння?

Як правило, основна відмінність з іншими ворожіннями ховається тільки за цифрою «2» (тому що трійка майже у всіх навчаннях виключно позитивне, щасливе число).

А ось цифра «2» у ангельської нумерології несе в собі частіше нейтральний і навіть можна сказати невизначений сенс. У той час як в інших ворожіннях іноді заряджена виключно негативною енергетикою. По-перше, з тієї причини, що двійка є першою в парнім ряду чисел (в парного ряду апріорі негативна енергетика). По-друге, з причини деяких тлумачень, які свідчать про причетність цифри «2» до диявола.

Про що можуть попередити ці цифри?

23:23 на годиннику частіше наповнене нейтральною або позитивною енергетикою. Проте це значення часу можна сприймати і як певний знак, застереження від будь-яких дій.

В першу чергу, слід зупинитися і зважити все, що вже зроблено до цього моменту. Це допоможе зрозуміти деякі помилки, спланувати своє подальшу поведінку.

По-друге, час 23:23 може залишати застереження, що деякі справи все-таки краще відкласти на наступний день або навіть пізніше. Ймовірно, поспіх може лише нашкодити.

Слід також не впадати в безодню любовної пристрасті, так як це час з ангельською нумерології нерідко обіцяє неприємності, що виникають внаслідок невдалих романтичних зустрічей.

Висновок

Незважаючи на те, що значення на годиннику 23:23 у ангельської нумерології часто сповнене неоднозначним, складним змістом, звертати увагу на знаки, все ж рекомендується. У будь-якому випадку, навряд чи від цього буде гірше.

Головний сенс, який можна приписати цього часу – необхідність оцінювати вчинені справи. В якійсь мірі, це і є секрет будь-якого успіху – потрібно вміти вчасно відпочивати і думати над своєю стратегією. Яке ще можна знайти для цього час, окрім як не кінець дня і швидкий початок нового?

Сонник - тлумачення снів