13:31 на годиннику: значення, ангельська нумерологія

Багато хто з нас, напевно, помічають кожен день якісь красиві цифри на годиннику або госномерах автомобілів, адреси будівель або высвечивающихся на екранах гаджетів номерах телефонів. Іноді цим знакам хочеться надати значення і спробувати зрозуміти: що, якщо це підступи долі, яка намагається нам щось підказати?

Найпростіший спосіб долучитися до ангельської нумерології – помічати дзеркальні або повторювані числа на годиннику. Одне з них – час 13:31. Цікаво, але тільки в цій комбінації існує відразу кілька тлумачень.

Яке значення несуть цифри «1» і «3»?

Насправді, сьогодні дуже популярно вчення ангельської нумерології, велику популярність якому принесла Дорін Верче. Ця американка ретельно збирала уривки стародавніх вчень, спілкувалася з медіумами і екстрасенсами – все заради того, щоб навчитися тлумачити числові знаки, які посилає людям щодня.

Але перш ніж аналізувати час на годиннику 13:31, має сенс розібратися з прихованим змістом складових його цифр окремо. В даному випадку мова йде про числа «1» і «3».

 • Одиниця – в більшості ворожінь головний символ будь-яких починань. Вона собою символізує перевагу конкретних дій над думками, ідеями, планами. До того ж, вважається, що «1» – добрий знак для початку роботи, тому що, швидше за все, справа завершиться успішно.
 • Трійка – в ангельської нумерології є добрим знаком. Нерідко вона трактується у тому ключі, що ангел-охоронець знаходиться поруч і заохочує вас за здійснювані добрі вчинки.

Яке значення має час 13:31?

Безумовно, в класичне уявлення про час 13:31 закладено окреме тлумачення числа «13», яке вважається нещасливим.

ДОВІДКА. Передбачається, що число 13 отримало негативну забарвлення з-за того, що за переказами в Таємній вечері брав участь Ісус Христос і 12 найближчих учнів. Тобто, 13 осіб. Як відомо, це була остання трапеза Христа, після чого люди почали вважати будь-які знаки з числом 13 виключно поганими.

Насправді, в традиційному ворожінні пов’язані з тринадцятьма знаки є посланням Вищих сил про те, що найближчим часом в житті людини можуть виникнути складності. Але не варто розцінювати це в негативному ключі. Швидше, це попередження від ангела-хранителя, а такі попередження лунають тільки тим людям, хто їх заслуговує.

ЦІКАВО. В нумерології має значення факт, що під час 13:31 є два знаки: число «13» і «33». Перше символізує незворотність того, що в житті будуть складності. А повна комбінація трійок говорить про те, що будь-які виникаючі складності вийде вдало подолати, тільки ставши сильніше.

Найголовніше, що важливо пам’ятати: Вищі сили у знаках, що містять число 13, говорять про те, що потрібно чекати помилок і проблем. Їх ніяк не вийде уникнути, як, наприклад, не вийде ж зовсім викреслити з календаря 13-е числа? Тому важливо зібратися з думками, морально підготуватися до труднощів і повірити в те, що у вас вистачить сил пережити будь-які випробування.

Зрештою, не дарма ж кажуть, що випробування даються тим, хто зможе їх подолати.

Значення 13:31 на годиннику в ангельської нумерології

У ангельської нумерології (у версії Дорін Верче і більшості інших практикуючих фахівців) з часом 13:31 ніяк не пов’язується наявна цифра 13, однак за характером передбачення слабо відрізняється від того, яке можна побачити в класичній нумерології.

 • Якщо вдалося побачити на годиннику повторювану комбінацію 13:31, то варто розцінювати цей знак, що в майбутньому станеться велика удача. У даному разі визначальну роль у тлумаченні має подвоєна комбінація «33». Саме вона відповідає за успіх. А ось одиниці на початку і кінці в свою чергу говорять про те, що не варто боятися діяти, брати на себе ризики і відповідальність за результат.

В якому випадку бачити ці цифри, значить отримати підказку від ангела?

Якщо поглянути на більшість відомих навчань, пов’язаних з ангельською нумерологією, то стає зрозуміло, що всі одержувані людиною знаки повинні бути з розряду випадкових.

НА ЗАМІТКУ. Це правило припускає, що вищі сили дійсно намагаються нам допомагати по життю максимально неявно. Ось і виходить, що найбільш сильні передбачення ті, які абсолютно несподівано проявляються в метушні днів.

Логічно зробити висновок, що не варто навіть намагатися обдурити долю. Все-таки, є такі люди, які добре знайомі з ангельською нумерологією, тому прагнуть оточувати себе «найбільш зручними» знаками (скажімо, замовляють «красиві» номери на автомобіль, спеціально вичікують потрібний час на годиннику і т. д.). В такому випадку більшість екстрасенсів і послідовників подібних навчань затверджують, що передбачення не будуть збуватися або, навпаки, повернутися назад, адже вищі сили не доклали до цих знаків ніякого впливу.

Наприклад, найточніший знаки з’являються вночі. Чому? Тому що вважається, людина не може свідомо звернути увагу на «потрібні» цифри. Це можуть бути такі ситуації, коли випадково прокинувся і глянув на годинник. Або, повертаючись ввечері з роботи помітив у вікні автобуса вуличні годинники, номер автомобіля в пробці попереду. Ось саме такі випадки вже можна тлумачити і слідувати прогнозами довідників.

Що означає, якщо ви бачите цю комбінацію часто?

Ще один важливий момент трактування подій в ангельської нумерології – частота з’являються в житті знаків.

ЦІКАВО. Вважається, що чим частіше вдається бачити однакові цифри або їх комбінації, тим більше шансів, що прогнозовані в довідниках події стануть реальністю.

Що говорити, напевно, знайдуться тисячі і мільйони людей, хто буквально щодня дивиться на годинник у визначений час і потрапляє на дзеркальні або інші запам’ятовуються цифри. Або, наприклад, по дорозі на роботу або додому зустрічається з одним і тим же автомобілем і його помітними держномерами.

Такі ситуації трактуються фахівцями так, що вищі сили наполегливо намагаються донести до людини те, що чекає його в майбутньому. В деяких випадках вони попереджають про насуваються неприємності, в інших – благословляють на удачу і нагороджують заслуженим щастям.

Що означає «1» і «3» у звичайній нумерології?

 • «1» – виявляється в знаках одиниця вважається символом енергетичного балансу людини і всього, що його оточує. Передбачається, що це число допомагає здійснювати все задумане найкращим чином.
 • «3» – число росту, дитячого початку, божественної сутності. У звичайній нумерології прийнято вважати, що випадає трійка призводить до духовного, матеріального зростанню людини, допомагає перетворювати все бажане в дійсне.

Значення одиниць і трійок згідно Піфагору

У відомій психотматрице Піфагора одиницям і трійкам приписується трохи особливий сенс:

 • «1» – це найперша ознака прояву волі, відваги і рішучості. Одиниця вважається яскраво вираженою чоловічий цифрою, тому наділяє людину, наступного за життя за цим знаком, лідерськими якостями, але і незвичайним егоїзмом.
 • «3» – цифра, головний символ мрій, починань і взагалі якоїсь дитячої наївності. Передбачається, що цей знак несе в собі удачу, однак наділяє людину певними здібностями не доробляти розпочате до кінця, а покладатися на випадковість. Втім, дуже часто ці випадковості дарують дивовижне везіння.

Якщо в даті народження є цифри «1» і «3»

Поєднання одиниць і трійок в даті народження можуть говорити про певні риси характеру людини. Причому до уваги можна брати не лише числа, але й року (1,3,13,31, 2013):

 • Одиниця в даті народження – ознака егоїстичної натури, але, тим не менш, вміє досягати поставлених цілей. Нехай така людина більше націлений на свої вигоди, однак він повинен бути успішним у бізнесі, або просто вміти заробляти гроші.
 • Трійка ж говорить про якийсь дитячої безпосередності, любові до себе. Правда, таким особистостям зазвичай сприяють вищі сили, і навіть якщо самі люди не хочуть прикладати більше сил, ніж потрібно, справи йдуть ніби за помахом чарівної палички, самі собою.
 • Число 13 – така особистість буде володіти буквально невичерпним енергетичним потенціалом і зможе все життя перебувати в тісному контакті з вищими силами. Фактично, це допоможе у прийнятті складних рішень, а іноді просто раз за разом буде призводити до вдалим збігом обставин.

Що можуть означати інші комбінації з одиницями і трійками?

Безумовно, 13:31 – далеко не єдина кидається в очі комбінація на циферблаті годинника, яка може представляти інтерес для послідовників ангельської нумерології. Думаємо, не буде зайвим вивчити тлумачення інших варіантів часу, в які входять і одиниці, і трійки.

 • 01:01 – найважливіша час (за силою поступається лише 11:11), яке вважається знаком для мінімуму думок і максимуму конкретних дій. Передбачається, що зірки допоможуть досягати небувалих успіхів і працювати, немов по рейках, не зустрічаючи перешкод. Так що найближчим часом дерзайте, ризикуйте, беріть на себе будь-які зобов’язання.

 • 1:10 – знак майбутньої несподіваної зустрічі. Втім, вона повинна бути приємною і легкою.
 • 03:03 – час на годиннику, наповнений неймовірною романтичної енергетикою. Вважається, що всі, у кого вже є кохана людина, можуть розраховувати на романтичні побачення, несподівані одкровення, приємні моменти, які запам’ятаються на все життя. Тим же, кому поки не вийшло зустріти кохання свого життя, варто звернути увагу на найближче коло друзів – дуже ймовірно, що серед них є той самий чоловік, з яким вийде, що називається, прожити «душа в душу», не знаючи горя.
 • 3:30 – а побачивши на годиннику цей знак, варто подумати, чи з тими людьми ви йдете по життю. Можливо, хтось свідомо чи несвідомо тягне вас на дно?
 • 10:01 – незабаром відбудеться бесіда, яка може серйозно вплинути на ваше майбутнє. Постарайтеся проявити себе з найкращого боку, коли згадаєте про це знаку.
 • 10:10 – в цьому випадку зірки застерігають від того, щоб вдаватися десяткам думок. Лише частина з них може принести користь, а інші – зайві нерви і марнота. Постарайтеся розібратися в своєму внутрішньому світі і не распаляться по дрібницях.
 • 11:11 – головний знак, який буквально вимагає брати на себе відповідальність, працювати, працювати і ще раз працювати. Все розпочате неминуче повинно приносити вам неймовірні вигоди.
 • 12:12 – кажуть, все, що ви робите – виключно правильні справи. Не варто змінювати плани, а краще дотримуватися початкової тактики дій.
 • 12:21 – попереду можуть бути випадкові знайомства. Якісь подарують друзів на все життя, якісь забудуться так само швидко, як увійдуть у ваше життя.
 • 13:13 – знак, який принесе в життя певні труднощі, які можуть здатися нерозв’язними. Однак відразу дві трійки у складі комбінації притягують удачу і дозволяють тим, хто не здається, вийти з скрутного становища з мінімальними втратами.

 • 14:14 – ще один добрий знак від ангела-хранителя, який намагається донести думку, що варто старанно втілювати задумане життя. Не сумнівайтеся, що зірки допоможуть і в цьому випадку.
 • 14:41 – ви рухаєтеся до небувалого успіху!
 • 15:15 – даний годину передрікає назріваючі зміни в житті. І все б нічого, ось тільки вони можуть повернути життя як у гіршу, так і кращу сторону. І вибір правильного шляху на розвилці буде прямо залежати від ваших слів і вчинків.
 • 15:51 – швидше за все, вас чекає велика любов попереду.
 • 16:16 – можливо, головне в добі час, який вказує на вищість духовної сторони життя над матеріальною. Побачивши такий знак, бажано відкласти всі рутинні справи і зайнятися власним розвитком: вчитися, відвідувати культурні заходи і т. д.
 • 17:17 – знак, який говорить, що успіх обернувся до вас обличчям.
 • 18:18 – символ прийдешніх змін. Але, що характерно для цього години, зміни будуть суворо поліпшувати становище. Тобто, якщо до цього знаку все було так добре, то буде ще краще. А якщо було зовсім погано, то чорна смуга закінчиться.
 • 19:19 – беріться навіть за зовсім неймовірні ідеї, адже вони обов’язково втіляться в реальність. Принаймні, ви побачили щасливий знак, який свідчить про допомогу у всіх починаннях з боку Вищих сил.
 • 21:12 – спробуйте перезавантажити голову. Наприклад, знайдіть нове захоплення, візьміться за нове хобі.

 • 21:21 – підготуйтеся до останнього ривка, адже дуже складний і довгий справа незабаром закінчиться успішно, а ви, нарешті, зможете відпочити і відновити сили.
 • 23:23 – один з головних символів того, що ви все життя робите правильніше нікуди. Тепер ви будете довго знаходитися під заступництвом вашого ангела-хранителя. Все завдяки досконалим добрим справам.
 • 23:32 – недобрий знак, так як, можливо, ви незабаром захворієте…

Незвичайні факти про цифри «1» і «3»

 • Найбільшим числом в світі вважається одиниця і шістсот нулів. Воно називається центиллион.
 • Трійка – число, яке зустрічалося і в Святому Письмі, і в язичницьких оповіданнях. Досить згадати Святу Трійцю, а також землю на трьох китах, казкові тридев’ять земель, три сини, три цариці, три мушкетери, три товариша і т. д.
 • «3» у всіх культурах вважається щасливим числом, крім народностей, що населяють В’єтнам. Там трійка є вісником біди.
 • Отто фон Бісмарк, перший канцлер Німеччини, почитав число «3» і навіть використовував на фамільному гербі вислів на латині «Сила в троїчності».

Що означають одиниці і трійки в інших ворожіння?

Інші ворожіння у випадку з цифрами «1» і «3» досить слабо відрізняються від прийнятої сьогодні нумерології.

Так, одиниця трактується числом початку нових справ, а також успішним їх завершенням. Цифра так само вважається суто чоловічою, а значить, наділеного силою, міццю рішучістю і агресією.

Трійка – добре відомий добрий знак. У більшості народів трійка незмінно супроводжувала все божественне і сакральне: Трійця, тричі плюнути через плече, казкові тридев’ять земель і т. д. Випадають з трійкою знаки трактувалися виключно добре, і ніяк інакше.

Про що можуть попередити ці цифри?

Основний зміст тлумачення часу 13:31 в тому, що потрібно не боятися брати на себе відповідальність, діяти і ризикувати. Але так, по ходу п’єси можуть виникати великі складності, а як може бути інакше? Правда, принесуть дуже багато удачі не просто трійки в цій комбінації, а їх близьке розташування один до одного. «33» – вірний знак великої удачі.

В цілому, 13:31 завжди трактується виключно добре, тому бояться в цьому прогнозі особливо нічого. Але можна застерегти людини, який побачив даної час від сліпого слідування за удачею. Звичайно ж, удача і дивно добре складаються обставини – справа непогана, але й самому для певних справ доведеться докласти зусилля.

Як кажуть, під лежачий камінь вода не тече. Якщо вдаватися до апатії та лінощів, то й удачі просто не на що буде поширюватися. Про це, до речі, говорять одиниці в знаку. Вони закликають більше діяти, працювати, а не займатися плануванням і оцінкою свого життя, весь час вдаючись до ліні.

Висновок

В цілому, час на годиннику 13:31 можна назвати щасливим знаком, який спонукає до дії і говорить про те, що будь-які починання закінчаться успіхом.

В якійсь мірі, ми завжди хочемо, щоб наші справи були вдалі, і не важливо, говорять про це знаки чи ні. Тому в даному випадку можна скористатися ангельської нумерологією і тим, хто вірить в неї, і тим, хто в неї не вірить, щоб правильно себе налаштувати і зі спокійним серцем працювати, не боятися ризикувати і проявляти свої найкращі професійні якості.

Сонник - тлумачення снів