08:08 на годиннику – значення, ангельська нумерологія

З давніх часів людей цікавили будь-які знаки, які їм, як думали, посилають божества, вищі сили у спробах захистити від бід і нещасть або пообіцяти небувалу удачу.

Звичайно ж, особливо часто в якості таких знаків сприймалися цифри.

Колись вони зустрічалися в житті людей нечасто, але сьогодні, в сучасних реаліях, без чисел життя вже не уявити. Вони скрізь: на номерах автомобілів і будинків, в телефонах, на годиннику, рахунках, на банківських картках і в телевізорі.

Однією з таких привабливих і пам’ятних комбінацій є 08:08 ранку. В цьому тексті поговоримо про те, що може чекати в майбутньому людей, хто випадково помітить на годиннику це час.

Яке значення несуть цифри «0» і «8»?

Виявляється, всі ці посилаються числові знаки так чи інакше тлумачаться різними людьми. Дорін Верче – найвідоміша персона в нумерології. Вона випустила безліч праць, пов’язаних з ангельською нумерологією і гадань по числах. Найпростіший спосіб стати частиною цього вчення – помічати знаки по годинах. Вважається, що своєю силою наділена не кожна хвилина, а тільки особливі комбінації на годиннику. Наприклад, 12:12, 11:11, 10:01 і деякі інші.

Так як час на годиннику 08:08 – складене число, то пропонуємо спочатку розібратися в значенні окремих складових його цифр. Цікаво, що існує безліч тлумачень навіть окремо взятих цифр. Зі свого боку запевняємо, чим краще розібратися в цьому ворожінні, тим точніше буде розуміння передбачення.

 • «0» – є числом, яке не заряджена ні негативною енергетикою, ні позитивною. Це якість нейтральною цифри проявляється в тому, що нуль, не має впливу на передбачення, коли стоїть сам по собі, між тим – підсилює енергетику інших цифр, які йдуть з ним в одній комбінації. В даному випадку вісімки.
 • «8» – парне число, що символізує чоловічу енергетику, а отже, переважання сили, агресії, духу переможця. Вісімка – щасливий знак, який ангельської нумерології вважається числом великої удачі, щастя і великого успіху у всіх починаннях. Природно, цей вплив посилюється у випадку з часом 08:08 на годиннику. Тому що, по-перше, в ньому присутня відразу дві вісімки. По-друге, їх вплив посилюється одночасно двома «нейтральними» нулями.

Яке значення має час 08:08?

В нумерології час на годиннику 08:08 тлумачиться як щасливий знак. Вважається, що комбінація нулів і вісімок (знову ж підкреслимо, що поєднання подвійне) передбачає велику удачу в найближчому майбутньому.

Значення 08:08 на годиннику в ангельської нумерології

Трохи інше тлумачення знака 08:08 на годиннику спостерігається в довідниках ангельської нумерології.

Можна виділити кілька різних варіантів, які властиві поєднанню нуля і вісімки:

 • «0» і «8» вважається добрим знаком з тієї точки зору, що вищі сили благословляють вас на продовження своєї роботи. Вважається, що ви своєю працею внесли вклад в загальну світобудову і принесете багато добра. Ангел-хранитель також дає зрозуміти, що варто трудитися і далі, щоб своїм особистим внеском робити світ трішки краще.
  Якщо вдалося побачити 08:08 на годиннику, то значить, майбутній день стане сповненим щастя і радості, а удача буде буквально переслідувати в будь-яких починаннях.
 • В часі 08:08 можна також простежити й іншу комбінацію: «8» і «0». У цьому випадку ангельська нумерологія має приблизно схоже на попереднє тлумачення, але з кількома поправками. Таке поєднання трактується як безумовне заступництво з боку вищих сил. Під такою міцною опікою можна дійсно не боятися починати навіть такі справи, які до цього здавалися нездійсненними і навіть трохи «дивними».

В якому випадку бачити ці цифри, значить отримати підказку від ангела?

Ангельська нумерологія передбачає появу символів у долі людини спонтанно і несподівано.

НА ЗАМІТКУ. Тому вважається, що найбільша сила у того чи іншого передбачення у тому випадку, якщо поява знаків спостерігається без волі людини.

Що це може означати? Наприклад, у випадку з передбаченнями по годинах, якщо вийшло побачити якусь помітну комбінацію зовсім випадково: прокинувшись уночі, помітивши час на вуличних годинах або кинувши погляд на екран телефону.

Навпаки, не варто сподіватися на силу ворожіння, якщо намагатися свідомо «помітити» знак. Приміром, так можуть робити деякі люди, які вже знайомі з ангельською нумерологією і, припустимо, прекрасно знають, що час 08:08 трактується виключно добре і обіцяє велику удачу. Якщо вони спробують спеціально поглянути на циферблат в «потрібну» хвилину, то навряд чи такий знак варто розцінювати як прояв вищих сил. Швидше, це просте самозаспокоєння, не більше.

Що означає, якщо ви бачите цю комбінацію часто?

Майте також на увазі, що особливу силу будь передрікання надають часті знаки, що з’являються в долі людини.

НА ЗАМІТКУ. У ангельської нумерології одні і ті ж комбінації, які зустрічаються на годиннику і потрапляють у поле зору – ознака того, що ангел-хранитель виявляє наполегливість і намагається вберегти людину від біди або таким чином подякувати за правильні вчинки.

Що таке часті знаки на годиннику? Ну, напевно, кожна людина зможе згадати, коли виходить поглянути на годинник в один і той же час досить часто. Наприклад, у деяких це відбувається 2-3 рази в тиждень, в інших – кілька разів на місяць.

У будь-якому випадку, вчення ангельської нумерології чітко говорить про те, що часті знаки на годиннику свідчать про те, що передбачення має особливу силу. До таких ворожінь рекомендується прислухатися і намагатися їх неухильно дотримуватись.

Що означає «0» і «8» у звичайній нумерології?

У звичайній нумерології, на відміну від ангельської, нулю і вісімці приписується декілька інший сенс:

 • «0» – цифра, що позначає гармонію, торжество тиші, спокою, відпочинку, пізнання самого себе. Знову ж таки, нулю з цієї причини не приписується ніякого перекосу в бік негативної або позитивної енергетики. Ця цифра постає такими ідеально відкаліброваним вагами.
 • «8» визнається другим за важливістю числом, яке символізує удачу (після «7»). Вважається, що вісімки здатні буквально з будь-якої ситуації вивезти до щастя і удачі. Здебільшого, все це досягається іноді по дивовижному прояву інтуїції (в цьому, до речі, допомагає і нуль, який також є знаком розвиненою інтуїції).

У звичайній нумерології вісімка постає не виключно чоловічим числом, а цифрою, що сполучає в собі одночасно чоловіче і жіноче начало. Люди здавна вірили, що «8» протегує як матеріального світу, так і духовної сторони життя.

Значення нулів і вісімок згідно Піфагору

Найвідомішим тлумачень цифр вважається вчення, що отримало назву «Психоматрица Піфагора». В ній власні позначення є у всіх чисел натурального ряду.

 • «0» – схожий з трактуванням з ангельською нумерологією і визнається в психоматрице числом гармонії, спокою. За Піфагором «0» вважають проявом істини, але все так само не відносять ні до негативно заряджених цифр, ні до позитивних.
 • «8» – символ розвитку духовної сторони життя. Вісімка по Піфагору трактується ще одним символом спокою, вміння витримувати будь-які труднощі на життєвому шляху, стійкості духу, сили волі. Як правило, знаки з вісімкою у складі припускають загострене почуття справедливості у людей і наділяють їх особливою силою, щоб битися за свої моральні принципи до самого кінця.

Якщо в даті народження є цифри «0» і «8»

Дат з нулями та вісімками в календарі не так багато, але відомо, що ці цифри можуть чинити серйозний вплив на тих людей, у яких вони фігурують у дні народження (8,18,28 числа, 8 місяць, 1978, 1988, 1998, 2008, 2018 роки і т. д.).

 • Нуль в даті народження – передбачає наявність певної нещирість. Вважається, що такі люди легко змінюють свої принципи, в залежності від обставин. Очевидно, що це не найприємніші для оточуючих якості.
 • Вісімка в днях народження теж властива суперечливим натурам. Передбачається, що такі люди легко виходять з себе, як, втім, і змінюють гнів на милість. Кажуть, що протягом життя людина з вісімкою в даті дня народження встигає побути і твердим у своїх принципах, і м’яким, податливим. У той же час він може уславитися як зла, так і доброчесного особистістю. На верховенство тих чи інших якостей впливають зірки, а також конкретний період, пережита людиною.

З іншого боку, володарі вісімки в даті народження – успішні і заможні люди. Вони вміють домагатися поставлених цілей і, якщо потрібно, проявляють чудеса працьовитості і впевненості в собі.

Що можуть означати інші комбінації з одиницями і вісімками?

Безумовно, 08:08 – не єдине час на годиннику, який і виглядає привабливо, і відрізняється глибоким смислом для різних тлумачень. Ці цифри зустрічаються в інших комбінаціях часу, але передбачення в даному випадку будуть носити вже зовсім інший характер.

Про це ми і розповімо нижче, де постараємося врахувати інші дзеркальні і цікаві свідчення на годиннику в ангельської нумерології:

 • 0:00 – символізує собою підведення підсумків дня (причому в ангельської нумерології і, відповідно, в плані стандартного закінчення дня, початку нової доби). У цей час доля пропонує відволіктися від роботи, якщо це ще не було зроблено раніше, і зайнятися плануванням на майбутнє.
 • 01:01 – час, де панує одиниця, яка передбачає перевагу дій і вчинків над думками та ідеями. Ангели в даному випадку намагаються підказати, що найближчим часом потрібно працювати і намагатися зробити бажане реальністю. В цьому плані зірки обов’язково повинні допомогти.
 • 02:02 – знак, що скоро ви будете весело проводити час.
 • 02:20 – стримуйте своє бажання ділитися з оточуючими людьми. Певні слова можуть зіграти злий жарт, так як будуть використані проти вас.
 • 03:03 – час, наповнений виключної романтичної енергетикою.04:04 – знак спокою і легкого проведення часу.

 • 04:40 – постарайтеся менше працювати і більше розвиватися духовно.
 • 05:05 – можливо, проти вас щось задумали недоброзичливці.
 • 05:50 – тримайтеся подалі від води і вогню, так як з цими стихіями може бути пов’язана загроза вашому здоров’ю.
 • 06:06 – символ того, що з вами пліч-о-пліч йде вірний друг і товариш. Повірте, скоро він проявить себе, коли допоможе у важливому для вас справі.
 • 09:09 – у ворожіннях означає, що вас чекає втрата цінної речі, або ви навіть станете жертвою грабіжника.
 • 10:01 – майбутні зустрічі можуть круто повернути ваше життя (підвищення по службі, нові ділові партнери тощо).
 • 10:10 – перезавантажитеся і постарайтеся почати цей день з чистого аркуша.
 • 18:18 – даний час на годиннику говорить про те, що вас скоро чекають зміни. Якщо життя складалося не дуже, то все швидко повернеться в бік удачі, щастя і гармонії. Якщо ж поскаржитися було не на що, то таке позитивне протягом часу продовжиться ще в найближчі дні.

 • 20:02 – не треба сваритися з близькими людьми.
 • 20:20 – вищі сили повідомляють вам, що ви все робите правильно.

Незвичайні факти про цифри «0» і «8»

 • Число нуль – єдине з усіх відомих цифр, яке не можна віднести ні до позитивних, ні до від’ємних чисел.
 • По-арабськи «нуль» звучить як «сифр». Це назва і перекочувала в інші мови, правда, цифрами стали називати відразу всі відомі числа.
 • У всьому світі головним числом удачі вважається сімка, але в Китаї це саме вісімка. Причина в тому, що на кантонському діалекті число вісім звучить так само, як «процвітання».
 • Олімпійські ігри в Пекіні почалися 8 серпня 2008 року, до 8 годин, 8 хвилин і 8 секунд за місцевим часом.
 • На класичному калькуляторі може поміститися тільки 8 цифр.

Що означають нулі і вісімки в інших ворожіння?

Давно помічено, що ангельська нумерологія передбачає розмаїття думок. Наприклад, в одних і тих же цифр можуть бути схожі значення, але деякі автори іноді пропонують полярні трактування знаків. Природно, всі ці ворожіння підкріплюються власними доводами, але мова не про це.

У випадку з числами «0» і «8» можна зустріти і досить рідкісні трактування сили, укладеної в цих цифрах.

Наприклад, нуль іноді вважається руйнівною силою, так як він є носієм жіночої енергетики. Нерідко нулю приписується негативний вплив, направляюче прогноз в негативну сторону. Приміром, деякі фахівці вважають, що нуль – число, протилежне творення, будівництва, нових починань і взагалі будь-якої діяльності.

Вісімка ж визнається не просто числом удачі, а гармонійним уявленням нашого світу. Число «8» символізує безкінечність, є типовою цифрою, для якої характерне поєднання в собі будь-яких суперечностей. Тому в деяких ворожіннях з’являється вісімка іноді сприймається знаком невизначеності, двоїстості вчинків, поведінки і навіть знайомий поганий і хорошої енергетики одночасно. А в який бік хитнеться вісімка, залежить від того, з якими цифрами в комбінації йде це число.

Про що можуть попередити ці цифри?

Комбінація нуля і вісімки нерозривно пов’язана з іншою комбінацією: нуля і дев’ятки. В обох випадках зірки готують людину до того, що в його житті зовсім скоро можуть статися незаплановані випадковості, до яких просто неможливо бути готовим.

Але якщо у випадку нулів і дев’яток ці незаплановані події можуть призвести до труднощів у роботі, сім’ї, стосунки з близькими, то нулі і вісімки говорять виключно про те, що всі несподіванки вирішаться максимально вдало.

Так що не варто боятися несподіваних поворотів долі, які предсказываются цим знаком. Можете не сумніватися, що вони допоможуть у самовдосконаленні, але і матеріальну сторону життя теж не обійдуть стороною (природно, на користь збільшення достатку).

РАДА. Предрекаемые складності можуть тимчасово здаватися нездоланними. Але не варто здаватися, а в моменти слабкості, постарайтеся як вмієте попросити у вищих сил міцності духу.

Висновок

Як стало зрозуміло, час на годиннику 08:08 носить цілком сприятливий характер. Тому абсолютно впевнені, що відомі передбачення для цієї комбінації цифр не зашкодять всім категоріям людей.

Тим, хто в глибині душі вірить у ангельську нумерологію, допоможуть заспокоїтися і налаштуватися на позитивний лад. Тим, хто відноситься до скептикам, все-таки дасть можливість хоча б прочитати приємні прогнози і на рівні підсвідомості вже запрограмувати себе на вдалий збіг обставин в майбутньому.

Сонник - тлумачення снів