Рак-чоловік і Близнюки-жінка: сумісність в коханні і шлюбі, в ліжку, в дружбі і на роботі

В реальному житті протилежностям складно побудувати міцні і довгострокові відносини. Різні характери і темп життя рано чи пізно дають про себе знати.

Проте, шанс на спільне щастя є навіть у чоловіка-Рака і жінки-Близнюків.

У сьогоднішній статті поговоримо , про сумісність цих знаків Зодіаку, а також над чим треба попрацювати цій парі, щоб їх союз вийшов довгим і міцним.

Особливості знака Рак

Почнемо з короткої характеристики чоловіки, народженого під зодіакальним сузір’ям Рака.

Чоловік-Рак – це ніжний, м’яка людина. Не любить конфлікти, шанобливо ставиться до інших людей. Цінує сім’ю, друзів і близьких.

Цей чоловік завжди націлений на побудову довгострокових взаємин. Він надійний і вірний. Йому бракує твердості характеру, що з лишком компенсується його відкритістю, здатністю зрозуміти і прийняти вас.

Рак трохи образливий, може замикатися в собі. Цьому чоловікові потрібен свій затишний куточок, щоб сховатися і перевести дух.

В любовних взаєминах ласкавий і турботливий. Схильний до гиперопеке і зайвого заповнення простору собою.

Особливості знака Близнюки

близнючки володіє мінливим характером. Про неї можна сміливо сказати: «Сім п’ятниць на тижні».

Це справжній згусток енергії. Їй постійно нудно, і вона намагається наситити своє життя емоціями і враженнями.

Вона відкрита і яскрава. Жінка цього знаку легко знаходить друзів і завойовує серця шанувальників, але при цьому частенько відчуває себе самотньою.

Цілеспрямована, комунікабельна і пробивна. Для неї немає перешкод. Якщо вже вона дійсно чогось захотіла, то можна бути впевненим, що вона цього доб’ється.

В любові така ж як і в житті: яскрава, вічно нудьгуючий і непосидюча. На світлі мало чоловіків, які зможуть підкорити серце цієї незвичайної жінки.

Сумісність чоловіка-Рака і жінки-Близнюків в любові і любовних відносинах

Скажемо відразу, Раку і Близнюкам дуже комфортно разом . У них досить висока сумісність, але тільки до певного моменту. Але не будемо забігати вперед.

Після знайомства вони зазвичай швидко починають романтичні взаємини. Їм цікава людина навпаки. У цій парі встановлюються ніжні і довірчі відносини. Здається, вони здатні говорити один з одним цілу вічність.

Ця ніжність і тепло живлять їх союз перших порах. Але от далі починаються складності.

Справа в тому, що для жінки-Близнюків у відносинах важлива свобода. Їй нудно постійно знаходиться в рамках. Від близькості вона шукає легкості і емоцій. Чоловік-Рак налаштований більш серйозно, якщо можна так сказати. Він відразу націлений на побудову довгострокового союзу, мислить в перспективі. Йому потрібна більш міцний зв’язок зі своєю партнеркою.

Коли зникне флер новизни, виявиться, що жінка-Близнюки занадто холодна для чоловіка-Рака. Їй незвично висловлювати свої почуття і емоції яскраво і пристрасно. Через це партнеру буде не вистачати емоційного зв’язку. У той же час, чоловік-Рак дуже м’який і ніжний. Жінці-Близнюкам потрібен, скоріше, жорсткий впевнений в собі людина. Той, хто зможе витримати її шпильки, і не буде піддаватися на капризи.

Але це не означає, що їх романтична історія приречена. Рак і Близнюки можуть побудувати тривалі любовні відносини, якщо відразу обговорять, що кожен з них хоче отримати від союзу. Це все спростить в рази.

Працює в шлюбі і спільного життя

Тепер перейдемо до обговорення шлюбного життя чоловіка і жінки цих знаків і їх сумісності як осередку суспільства.

До РАГСу ці знаки добираються дуже рідко, але, якщо таке станеться, то шлюб навряд чи буде щасливим. Все знову ж упирається в їх очікування від союзу.

Для Рака важливі традиційні сімейні цінності. Йому потрібна вірна і надійна дружина, яка буде виховувати його дітей, поки він буде працювати. Цей чоловік бачить себе главою сім’ї, якого слухаються і шанують. Натомість він буде віддавати всього себе, всі свої ресурси і час рідним.

Для Близнюків сім’я – це спілки двох рівноправних партнерів, узаконення відносин, щоб далі було простіше жити і вирішувати якісь юридичні питання. Близнюки – це сучасна жінка, і для неї штамп в паспорті сам по собі нічого не означає. Вона не проти дітей, але вже точно не стане домогосподаркою. Від сім’ї вона чекає рівного розподілу обов’язків і прав і вже точно не потерпить поруч з собою «главу сімейства».

На замітку. Жінка-Близнюки може поступитися під тиском Рака, але в такому шлюбі буде відчувати себе як птах у клітці.

сумісність знаків зодіаку в сексі

в інтимній сфері у цих знаків вкрай низька сумісність. І справа не в тому, що у кого-то з них фізіологічні або психологічні проблеми. Зовсім немає. І Рак, і Близнюки люблять секс. Але їх ритми абсолютно не збігаються.

Якщо чоловік-Рак любить грунтовність, атмосферу, то жінка-Близнюки обожнює експерименти і спонтанність.

Втім, спочатку у них знову ж таки все буде ідеально. Жінка відкриє для себе, що задоволення можна отримати в спокійній атмосфері, а чоловік-Рак, як ніхто інший, зможе створити таку атмосферу.

Але потім все розвалиться. Їй стане нудно, а його буде дратувати її мінливість.

Рак-чоловік і Близнюки-жінка на роботі і в бізнесі

Раку і Близнюкам цілком під силу побудувати рівні і поважні відносини на роботі.

Звичайно, вони будуть вважати один одного трохи дивними, але на ділі це ніяк не позначиться.

А, якщо ці двоє докладуть кілька зусиль, то у них і зовсім може скластися непоганий робочий тандем. Жінка буде давати ідеї і визначати вектор роботи, а Рак ретельно реалізовувати всі її задуми.

Але для цього треба, щоб кожен шанобливо ставився до робочого ритму іншого. Не треба злитися, що Рак повільний, а близнючки непостійна.

Сумісність в дружбі

Мабуть, саме дружні взаємини найбільш прийнятні для чоловіка-Рака і жінки-Близнюків. Саме в такому форматі у них найбільша сумісність один з одним.

Різниця в характерах буде не відштовхувати, а притягувати їх один до одного, але, в той же час, не дасть перейти межу між дружніми і романтичними стосунками.

Ці двоє будуть підтримувати один одного, давати поради. Цілком можливо, що через такого друга вони заведуть потрібні знайомства або навіть знайдуть свою другу половинку.

Така дружба між чоловіком і жінкою може тривати дуже довго. До того ж приятельські взаємини не будуть напружувати їх партнерів.

Позитивні сторони сумісності

Будемо чесні, позитивних моментів у цьому союзі не так вже й багато. Тим не менш, вони є.

 • Емоції. Це дуже чуттєві і відкриті знаки. Так, у них емоції проявляються по-різному, але все ж вони здатні тонко відчувати свою другу половинку. Саме емоції – основа їх взаємовідносин.
 • Здатність зрозуміти партнера. Чоловік і жінка в цій парі розуміють, що вони різні, але з повагою ставляться до особистості своєї другої половинки.
 • Здатність Рака передбачати. ​​ Чоловік-Рак буквально телепатично відчуває бажання своєї партнерки і передбачає їх.

Негативні сторони спільної діяльності

У чоловіка-Рака і жінки-Близнюків досить невисока сумісність. І такі моменти підтверджують це.

 • Побут. Ці двоє по-різному дивляться на побутові питання. Якщо для Рака це дуже важливо, то близнючки здатна знехтувати деякими зручністю заради реалізації себе і своїх фантазій. А ще вона терпіти не може домашні справи.
 • Різна зона комфорту. Для Близнюків важлива свобода, можливість реалізувати свої амбіції і потенціал. Рак більше цінує «земні» задоволення. Ще вони по-різному оцінюють особистий простір: чоловікові треба іноді побути на самоті, жінці, навпаки, самотність протипоказано.
 • Характер і темперамент. Жінка швидко втомлюється від одноманітності, їй часто стає нудно. Легко помітити перепади в її настрої. Чоловік, навпаки, любить сталість, погано переносить зміни. Стабільність – ось, що цінно для нього.
 • Різне ставлення до шлюбу. Як вже говорилося вище, Раку потрібна традиційна сім’я, а Близнюкам – більш сучасна.

Що потрібно знати один про одного

Якщо Рак і Близнюки все-таки вирішили почати будувати взаємини, то їм вкрай необхідно дещо знати один про одного.

Близнюкам про Раку: 

 • Він ранимий, ніжний і чуйний. Цього чоловіка можна навіть назвати м’яким. Він не любить сварки і скандали, легко ображається і довго дметься.
 • Рак важкий на підйом. Все повинно бути сплановано і обумовлено заздалегідь.
 • Любить комфорт, затишок, ситно поїсти і добре поспати. Якщо ви сподіваєтеся витягнути чоловіка-Рака на пішу прогулянку по місту з перекушуваннями в невеликих кав’ярнях, то даремно сподіваєтеся.
 • Рак не зрадить . Вірність у нього в крові. На цю людину можна покластися.
 • Ніжний і турботливий. Яким би паршивим не вдався ваш день, можна з упевненістю сказати, що чоловік-Рак зробить все, щоб ви розслабилися і викинули з голови всі погані думки.

Раку про близнюків:

 • Вона непосида. Вам не вийде посадити близнючки будинку за в’язанням або приготуванням борщу. Ритм життя цієї жінки просто шалений.
 • У Близнюків мінливий характер. Передбачити поведінку цієї жінки майже неможливо. Настільки воно залежить від настрою.
 • Постійна спрага нових емоцій і вражень. близнючки швидко стає нудно.
 • Гостра на язик. якщо ви ранимий і все приймаєте близько до серця, то тримайтеся подалі.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Тепер поговоримо про те, що впливає на сумісність і може перешкодити Раку і Близнюкам побудувати міцні взаємини:

 • Бажання зробити з супутника (супутниці) свою копію. Уже не раз говорилося про те, що ці двоє дуже різні. Переробити свого партнера, значить, зламати його систему цінностей і на руїнах вибудовувати нову. Далеко не факт, що друга половинка потім буде щаслива. Цінувати треба ту людину, яка є, а не його образ або недосяжний ідеал.
 • Мовчання. Постійне промовляння і обговорення проблем – запорука успіху відносин для цієї пари. Замовчування проблем веде до накопичення негативу. Замість спокійної розмови та обміну думками вийде скандал із взаємними претензіями і докорами.
 • Претензії. Пам’ятайте, що ви самі вирішили бути поруч з цією людиною, знаючи, наскільки ви різні. Не варто тепер пред’являти за це претензії.
 • Гіперопіка з боку Рака. Жінка-Близнюки не звикла до розміреного і «нудною» життя. Їй потрібні яскраві враження, нові виклики, іноді навіть екстрим. Домашній чоловік-Рак захоче опікуватися таку непосиду і уберігати її від всіх небезпек життя. Так робити не варто. Жінка буде сприймати це як обмеження своєї свободи.
 • Зневага до повільності партнера з боку Близнюків. Рак повільний, неквапливий, вдумливий, а близнючки звикла пурхати як метелик. Велика спокуса посміятися над Раком. Однак робити так не варто. Чоловік обов’язково запам’ятає навіть безневинний смішок і обов’язково це пригадає.
 • Різне очікування від романтичних взаємин. Якщо чоловік-Рак кожну свою подружку розглядає в якості майбутньої дружини і матері своїх дітей, то жінка-Близнюки налаштована на набагато більш необтяжливі стосунки. Щоб не було розчарування і образи, їм необхідно заздалегідь обговорити, що кожен з них чекає від такого зв’язку.

На замітку. природно, їм треба побоюватися егоїзму у відносинах. Але це справедливо для будь-якої пари.

Від чого залежить благополуччя пари?

Благополуччя цієї пари залежить від дуже багатьох чинників.

По-перше , це прийняття партнера. Ні Рак, ні, тим більше, Близнюки не повинні вважати, що їх розуміння і спосіб життя краще і правильніше.

Цим двом важливо зрозуміти, що людина навпроти цінний саме тим, яким він є, своїми звичками, характером і світовідчуттям.

По-друге , Вміння прощати. «Косячіт» будуть обидва партнера. Причому часто це будуть помилки тільки в очах другої людини. Так ось вміння не третирувати свою другу половинку.

По-третє , здатність знаходити компроміс. Вище не раз говорилося про те, що у Рака і Близнюків різний темперамент. Природно, через це у них будуть траплятися невеликі конфлікти. Якщо є мета побудувати нормальні взаємини, то доведеться поступатися один одному.

По-четверте , доведеться приборкати власних «демонів». Йдеться про якісь негативні сторони своєї особистості.

По-п’яте , необхідно чітко усвідомлювати різницю в темпераменті Рака і Близнюка. Не варто вимагати один від одного вчинків, які не властиві вашому характеру.

Висновок

Рак і Близнюки можуть створити дуже цікаву пару. Для цього їм, звичайно, доведеться докласти деяких зусиль. Різницю в характері і темпераменті може нівелювати тільки сильне взаємне почуття.

Але і покладатися тільки на нього не варто. І чоловікові, і жінці доведеться попрацювати над собою і своїм сприйняттям взаємин і партнера.

Сонник - тлумачення снів