Лев-чоловік і Рак-жінка: сумісність в коханні, в шлюбі, на роботі, в ліжку

Загальна сумісність чоловіків-Львів і жінок-Раків оцінюється в 75-80%. Такий союз можна без частки сумніву назвати чуттєвим, вогненним, але напруженим, буквально в кожну частку миті балансує на межі розриву.

При цьому чітко помітно, що обох можливі зіткнення в спільному житті анітрохи не віддаляють один від одного, а тільки змушують вирішувати проблеми разом, а, можливо, навіть змінюватися заради один одного. Хоча і один, і другий з іншими знаками зодіаку продемонструють дивну впертість. А тут – навпаки, як ніби і чоловік-Лев, і жінка-Рак одночасно знаходять найщиріше бажання жертвувати чимось важливим заради партнера і задоволення всіх його вимог.

особливості знака Лев

Що можна сказати про чоловіка-Лева? В основному це дуже щедрі, уважні, чуйні особистості. Будь-яка жінка такі якості неодмінно оцінить. Додамо до цього властиву Левам стабільність, справжню чоловічу енергетику і вміння домагатися поставлених цілей – як представники цього знака зодіаку відразу здадуться в буквальному сенсі ідеальними для будь-якої представниці слабкої статі.

Але при всьому при цьому чоловік-Лев крокує по життю під покровительством Сонця. А для всіх, хто живе під цією зіркою особливу роль відіграє сталість, відданість тільки власним переконанням і нічиїм більше, дивовижна впертість у вирішенні навіть найпростіших життєвих ситуацій. Можна сказати, що Леви-чоловіки – завжди досить складні особистості, з якими далеко не кожен знак зодіаку має хорошу сумісність і зможе ужитися, або побудувати довгострокові відносини. І жінки-Раки в цьому плані є винятком. Так, Раку з Левом моментами буде важко, але сил піти далі має вистачити.

ВАЖЛИВО! Не забуваємо, що обидва знака належать зовсім різних стихій , а це швидше негативно впливає на сумісність. Леви – натури вогняні, а імпульсивність і гарячність тільки посилюється, якщо Лев при цьому ще і чоловічої статі.

Особливості знака Рак

Раки ж ставляться до води, тобто повної протилежності вогню. А якщо ще ми говоримо про жінку, народженої під цим знаком, то такі особи взагалі можуть вважатися особливо спокійними, іноді навіть повільними, але це тільки здається. Насправді, за всієї розміреністю завжди буде стояти тонкий розрахунок.

Жінка-Рак до того ж за своєю природою живе під заступництвом місяця. А під знаком місяця всі знаки зодіаку мають досить мінливим характером. До слова, чоловікам-Левам, які за визначенням не люблять чогось незрозумілого, що не піддається їх світоустрою, це якість буде довгий час здаватися найнеприємнішим. Дійсно, ну як може так часто змінюватися настрій, як у його жінки-Рака? Зрозуміти такі перепади Левам буде важко, особливо на самому початку спільного шляху.

ГОЛОВНЕ. Але тут же можна говорити про те, що саме чоловіки-Леви і жінки-Раки є знаками з хорошою сумісністю, так як дві стихії не обов'язково повинні конфліктувати, але можуть доповнювати один одного. А значить, потрібно тільки терпіння, як би важко не було. Терпіння, і з часом обидва навчаться чути і слухати один одного, а там і по життю вийде йти практично з ідеальним розумінням.

Сумісність чоловіка-Лева і жінки-Рака в любові і любовних відносинах

Любовний союз чоловіків-Львів і жінок-Раків спочатку можна охарактеризувати складним і суперечливим. Аж надто багато розбіжностей їх чекає, а погляд на конфлікти у знаків води і вогню принципово різний. І тут нічого не поробиш.

І хоча здається, що причиною більшості конфліктів, маленьких і серйозних, буде імпульсивний, гарячий Лев-чоловік, то, виявляється, не все так просто. Можливо, навіть на самому початку Лев зможе щось стерпіти і не вибухати по будь-якій дрібниці. Але надто вже мінлива за настроєм жінка-Рак майже не залишить свого партнера шансів на спокійний і розважливий діалог.

Правда, боятися цього не варто, як і надавати якесь більш-менш серйозне значення. Швидше, треба ставитися до складного періоду як до певного відрізку відносин, який всього лише потрібно пройти. Якщо ж всі ці негаразди вдається перетерпіти, то, як правило, відносини стають міцними і довговічними. Так, не позбавлені якихось локальних воєн і скандалів, але ні один, ні другий і думки не допустить, що легше все закінчити.

А волі і терпіння у обох знаків, щоб перетерпіти негаразди, має вистачити з лишком. Леви-чоловіки за своєю природою не відмовлятимуться від свого (в даному випадку сім'ї або відносин), вже тим більше, коли не все йде гладко. В крайньому випадку якраз доб'ються того, щоб поміняти в своїй жінці-Раку то, що їх влаштовує найменше.

А жінки-Раки взагалі рідко воліють рубати з плеча і кардинально розгортатися на 180 градусів. Вже якщо їх звела доля з чоловіком-Левом, то будуть триматися, що є сили.

Так що вердикт один: шанси у чоловіка-Лева і жінки-Рака на щасливе сімейне життя точно є.

Працює в шлюбі і спільного життя

Якщо справа дійшла до шлюбу, то з дуже великою ймовірністю він буде вдалим.

По-перше, чоловікові-Леву не доведеться піклуватися про свій авторитет і чільну роль в сім'ї – жінка-Рак запросто це звання поступиться.

По-друге, жінки-Раки є відмінними господарками і легко справляються з завданнями організації побуту. А рутину Леви не люблять: як добре, що її візьме на свої плечі улюблений Рак.

По-третє, обидва знака найсильніше цінують комфорт для себе. Жінка-Рак створить затишок і спокій вдома, а чоловік-Лев напевно займеться справами забезпечення сім'ї усім необхідним. Для загальної сумісності – просто ідеальний сценарій. Та й природою закладено, що у обох на своєму терені зазвичай більше успіхів, ніж невдач.

Єдині конфлікти, які перейдуть і в шлюб теж – спроби переробити один одного. Даватися така переробка буде складно, але без неї перший час взагалі ніяк, адже хоч трохи, але помінятися доведеться обом. Все заради сім'ї.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Для кращої сумісності змінюватися обом доведеться і в ліжку.

Адже якщо залишати все, як є, то жінці-Раку її партнер Лев може іноді здаватися наполегливим, нерідко навіть недбалим.

Жінка-Рак ж Льву, навпаки, може здаватися холодної, пасивної і закритою.

Все це властиво через вплив на Рака місяця, а на Льва – сонця. Зрозуміло, що ці світила в природі не перетинаються.

Але секрет гарної сумісності і в ліжку теж все ж є. І, як уже ви могли здогадатися, потрібно навчитися приймати один одного. Позірна байдужість Льва зазвичай проявляється, якщо він про щось переживає. Раку потрібно створити потрібну атмосферу, відвернути чоловіка-Лева від справ і переживань. Холодність Рака буває через перепади настрою. Льву потрібно стати ніжним і чутливим партнером. А жінка-Рак, побачивши таке ставлення до себе, більше розкріпачиться.

Лев-чоловік і Рак-жінка: сумісність на роботі і в бізнесі

в цілому, дуже добре жінка-Рак і чоловік-Лев відчувають себе в спільних справах.

Чоловік-Лев запросто бере на себе роль лідера, веде переговори, займається просуванням. Робить він це вкрай охоче, так як любить бути в центрі уваги.

Але Лев не любить рутини, прям на дух не переносить. А жінка-Рак його в цьому виручить, так як спокійнісінько займеться «тихими» справами, якщо це допоможе справі.

Це розмежування сфер відповідальності і призводить часто до великого успіху, гарної робочої сумісності. Мало які ще союзи знаків зодіаку вміють так спритно розподіляти завдання між собою і в буквальному сенсі не лізти в справи партнера. А коли робота йде на лад, все виходить краще.

Але відомі випадки, коли навіть такий міцний, здавалося б, бізнес-союз розпадався. Найчастіше вся справа в тому, що Лев-чоловік має необережність зачіпати, поранити людей словами. На жаль, Раки таке переживають складно і, зачаївшись, можуть мстити. Звичайно ж, до добра в справах це не доводить.

Сумісність в дружбі

А ось просто дружба між цими двома знаками навряд чи можлива. Любов – так. Бізнес – теж зводить їх разом. А ось щоб просто дружити – це з розряду «майже ніколи».

Вся справа в тому, що в обох різні характери. Банально різні захоплення. Швидше за все, в простій доброзичливої ​​компанії ні чоловік-Лев не потрібен жінці-Раку, ні навпаки.

Позитивні сторони сумісності

Виділяються такі явно позитивні сторони союзу чоловіка-Лева і жінки-Рака:

 • міцна любов один до одного;
 • вірність;
 • підтримка один одного;
 • допомагають розкривати один в одному найсильніші якості характеру;
 • допомагають один одному змінюватися в кращий бік;
 • щирість;
 • в деякому сенсі подібне ставлення до вирішення ряду питань;
 • прагнення до саморозвитку;
 • серйозне ставлення до шлюбу і дітям.

Оцінюючи відносини між Львом-чоловіком і жінкою-Раком, вийде сказати, що в них має бути багато позитивних моментів. А оточуючим такий союз – взагалі здається на заздрість гармонійним, надійним і щасливим.

Так, жінкам, народженим під знаком Рака найчастіше властиві спокій, розважливість. Як хранительки домашнього вогнища – варіант просто прекрасний. А чоловікам-Левам, людям, нерідко палаючим роботою і добиваються великих успіхів саме на кар'єрному поприщі, тільки це і необхідно.

Негативні сторони союзу

з мінусів в сумісності між чоловіком-Левом і жінкою-Раком особливо виділяються:

 • спільне впертість;
 • обом доведеться жертвувати заради партнера;
 • протилежні риси характеру;
 • різні інтереси;
 • ревнощі.

Так, ви правильно помітили, але в сумісності жінок-Раків і чоловіків-Львів є певні мінуси, які можуть здатися взагалі фундаментальними.

Мабуть, дуже багато що впирається в те, що і одному, і другому партнеру доведеться жертвувати чимось своїм, наступати на горло своїм інтересам, щоб догодити другій половинці. Як ми прекрасно розуміємо, це дуже складно.

Раки не люблять гучну життя, та й в центрі уваги тримаються неохоче. Жінки-Раки швидше домувальниці. Леви, навпаки, жити без веселощів і свят не можуть. Чоловік-Лев стане завсідником великим компаній. Раки образливі, Леви егоїстичні. І все озвучене – звичний уклад життя для обох. Навіть заради великої любові поміняти свої життєві принципи досить нелегко. Але заради майбутнього це зробити доведеться. Причому найцікавіше, що комусь одному змінюватися не доведеться. Секрет успіху як раз в тому, що обидва повинні навчитися поступатися своїм бажанням на користь партнера.

Що потрібно знати один про одного

Мабуть, обом потрібно точно знати, що вони відносяться до різних світилам: Місяці і Сонця. А це завжди означає, що у людей різні характери.

Міняти характери – справа дуже складна. Адже це як палі біля будівлі, на них все тримається. Але в обох партнерів є шанси на благополуччя і в цілому відмінну сумісність. Просто потрібно дочекатися, коли обидва навчаться жити трохи по-іншому, ніж звикли до цього.

Важливо тільки не форсувати і взагалі не тиснути на партнера. Жодному, ні другого знаку.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

СУТЬ. Жінка-Рак в цій парі несе найбільшу відповідальність за збереження відносин і ідеальну сумісність.

Але все погубити може її ревнощі. Але що ж поробиш, чоловік-Лев просто обожнює бути в центрі уваги. Це його завдання, його стиль життя. Доведеться це приймати. Бажано, без сцен ревнощів, як би цього не хотілося. Адже Лев навряд чи піде на зраду, якщо його берегиня сімейного вогнища і любляча жінка буде перш за все розуміє, вірною і поступливою, у всьому його підтримувати і буквально обожнювати.

Левам-чоловікам можна настійно рекомендувати навчитися зважувати сказане. Поранити будь-якої людини неакуратним словом завжди можливо. Поранити Рака – взагалі завдання для першого класу.

Льву-чоловікові також потрібно пам'ятати, що переробляти під себе партнера – марна справа. Успіх їх союзу з жінкою-Раком, звичайно ж, пов'язаний зі змінами обох. Але вся сіль у тому, що обидва повинні дійти до цього самі, без тиску з боку.

Від чого залежить благополуччя пари?

< p> Успіх пари Льва і Рака полягає в тому, що потрібно навчитися чути один одного і розуміти без слів.

Левам-чоловікам запам'ятати, що сумісність з жінкою-Раком можлива, якщо вийде прибрати свою імпульсивність, запальність, надмірну енергію.

Ракам – що їх чоловік-Лев насправді не хоче нікого ранити або образити. Просто він такий, який є – іноді занадто запальний, іноді якийсь занадто агресивний. Зрозуміти це теж потрібно, а іноді для цих цілей доведеться жертвувати своєю щирою любов'ю до спокою і безтурботності.

Висновок

В цілому, чоловіки-Леви і жінки-Раки дійсно мають високу сумісністю. Найсильніше в сім'ї та бізнесі. Гірше в ліжку або дружбу. Але очевидно, що такий союз має право на існування.

Всі можливі проблеми – а куди від них дітися – в принципі, можна вирішити. Так, буде моментами складно, адже і одному, і другому, доведеться міняти найголовніше, що у них є – свої життєві принципи. Але зате, помінявшись навіть зовсім трохи, вони помітять, як добре їм разом, а всі праці коштували того.

Сонник - тлумачення снів