Лев-чоловік і Телець-жінка: сумісність в коханні та стосунках, на роботі, в дружбі, в ліжку

Ці двоє здатні створити досить непогану пару. Для цього у чоловіка-Лева і жінки-Тельця є все, що необхідно. Але так чи ідеальний цей союз?

Розглянемо відносини представників цих двох знаків трохи докладніше.

Особливості знака Лев

Чоловік Лівий відрізняється жорстким вольовим характером. Він не звик поступатися і відступати. Це емоційна людина, яка не звикла стримувати свої почуття всередині себе.

У Льва багато шанувальників і друзів. Про таких кажуть, що, прийшовши в бар, через півгодини він стане кращим другом всіх відвідувачів.

Чоловік-Лев розумний і спритний, ніколи не губиться, якщо все пішло не за планом. В цьому випадку Лев тут же придумує антикризове рішення, яке спрацьовує в більшості випадків. Він має неймовірну інтуїцією і добре розбирається в людях.

У будь-якій компанії прагне до лідерства. Він обожнює знаходитися в центрі суспільної уваги і завжди прагне похвали і поклоніння. В душі Лев -актер.

В любові Лев щедрий і по-хорошому божевільний. Він здатний на все заради своєї обраниці, готовий дістати для неї всі зірки з неба. Але, в той же час, він не терпить байдужості від своєї другої половинки і вимагає такої ж щирості і чистоти почуттів.

Втім, навіть цар звірів не позбавлений недоліків. Лев часто ласий до лестощів. Красивими словами і похвалою цьому чоловікові легко закрутити голову і затуманити погляд. Незважаючи на свою інтуїцію, Лев легко може бути обдурений, адже левові слабкості всім відомі.

Наламавши дров, він, звичайно ж, усвідомлює власні помилки, але виправляти їх буде пізно, а визнавати – соромно.

Ще чоловік-Лев може бути гордовитим, особливо, якщо він гарний, або у нього все в порядку з фінансами. У цьому випадку він любить дивитися зверхньо на інших. А що ще гірше – вказувати їм на недоліки і хизуватися своїми достоїнствами.

Особливості знака Телець

Жінка-Телець небагатослівна і загадкова. При цьому вона завжди виглядає яскраво і ефектно, але близько до себе не підпускає.

Чоловікам кружляє голову її краса і грація, яку вона не втрачає навіть з віком. Що, звичайно ж, викликає заздрість у інших представниць слабкої статі.

Але сама жінка-Телець ніяк не реагує на це. На все вона реагує стримано.

Ця дама намагається ніколи не втрачати гідність і зберігає обличчя навіть у найскладніші моменти життя.

При цьому вона не терпить неповаги до себе. Тоді кривдник побачить Тельця в люті. А це по-справжньому страшно.

В любові жінка-Телець відрізняється практичністю і не пірнає у вир з головою. До обраницю придивляється довго, по достоїнству оцінюючи кожного кандидата.

Спочатку вона буває закрита і не дуже відверта зі своїм обранцем, але поступово розкривається. Жінка-Телець дуже ревнива і не терпить навіть натяку на конкуренцію. Будь-косий погляд вона здатна розцінити як зраду.

Сумісність чоловіка-Лева і жінки-Тельця в любові і любовних відносинах

Ці двоє знаходяться під впливом різних стихій, але в цілому відмінно доповнюють один одного.

Прекрасна половина цієї пари відрізняється практичністю інтересів і тверезим поглядом на життя, чоловік же привносить пристрасть і вогонь в стосунки.

Часом їй буває незрозуміла зайва левова емоційність, але своєю мудрістю вона вміло гасить це полум'я.

Для Льва, в той же час, незрозуміло, як вона примудряється зберігати спокій в деяких ситуаціях.

Спочатку така поведінка дивує партнерів, але поступово вони звикають і навіть починають отримувати користь. Коли потрібен практичний рада і спокій чоловік-Лев звертається до своєї обраниці. Та, в свою чергу, отримує від Льва живий емоційний відгук на свої проблеми.

Така різниця в поведінці дуже корисна для їх пари, так як дає можливість по-різному реагувати на життєві ситуації. Тобто несхожість робить їх сильнішими.

Працює в шлюбі і спільного життя

Чоловік-Лев і жінка-Телець здатні створити міцну і дружну сім'ю.

У шлюбі кожен знайде те, що шукає. Лев стане незаперечним авторитетом і главою сімейства, якого люблять і цінують. Телець в шлюбі отримає стабільність, захист, повагу і любов. Всі її дії на благо сім'ї будуть високо оцінені.

Перший час між подружжям будуть траплятися невеликі сварки і конфлікти на побутовому грунті, але поступово вони завершать «притирання» і зможуть жити в мирі та злагоді.

Особливо сприятливо на них впливає поява дітей. Лев стає відповідальним батьком, який на відміну від інших пап, буде багато часу приділяти своїй дитині, його талантам і інтересам.

До дітей він відносить дуже ревно, без розуму їх любить і оберігає від будь-якої загрози. При цьому Лев-батько дуже вимогливий. З дитинства він привчає дитину до відповідальності, праці і прагненню до успіхів і досягнень

Жінка-Телець з народженням дитини стане більш ніжною і чутливою, розкриється як мати. Вона схильна до гиперопеке і потурання примхам дитини. Втім, в їх парі зі Львом це буде нівельовано строгим, але справедливим татом.

Сумісність знаків зодіаку в сексі

Інтимна життя Льва і Тельця яскрава і насичена. Це не тільки пристрасть і емоції, але і повноцінна фізична близькість. Кожен з них насолоджується партнером і дає можливість отримати задоволення.

Лев ненаситний, тому Тельцю треба приготуватися до того, що сексу в їхньому житті буде дуже і дуже багато.

Спочатку її це може дещо збентежити, але поступово вона звикне настільки, що інший ритм буде здаватися вже недостатнім.

Лев-чоловік і Телець -женщина на роботі і в бізнесі

у них висока сумісність в бізнесі. Вони ідеально доповнюють один одного і мають набір тих якостей, які дозволяють спрацюватися разом.

Це практично ідеальна команда без слабких місць. Обидва цілеспрямовані, в міру практичні, заряджені на досягнення потрібних результатів. Ці знаки дуже честолюбні і просто не дозволять собі «филонить». Адже це може негативно позначитися на їх репутації.

Особливо важливий цей момент для Льва, царствена натура якого не сприймає ні найменшої можливості того, щоб поставити під сумнів його професійні якості.

Сумісність в дружбі

Вони вже заздалегідь настроєні дружелюбно по відношенню один до одного, тому підтримувати приятельські відносини їм буде досить легко.

При цьому обидва вони прекрасно усвідомлюють межі дружби і ніколи їх не переступлять, перебуваючи в сторонніх відносинах.

< p> у товаристві кожен отримає підтримку і прийняття, а також цінні поради та погляд зі сторони.

Лев пояснить Тельцю емоційну сторону її життєвих проблем, а вона, в свою чергу, зможе логічно і ясно пояснити природу левових страхів або лев'ячого гніву.

Між ними ніколи не буде сентиментальності і якоїсь зайвої ніжності, але дружба буде щирою і справжньою. Кожен може в повній мірі покластися на свого друга в рішенні багатьох питань.

Вони навіть можуть дружити сім'ями, оскільки і Лев і Телець тепло приймають обранців і обраниць своїх друзів.

Позитивні сторони сумісності

У Льва і Тельця настільки висока сумісність, що їх пару можна назвати ідеальною. Перелічимо основні плюси їх пари:

 • Вони доповнюють один одного в емоційному аспекті.
 • У партнері вони отримують те, чого їм не вистачає в власному характері.
 • < li> Взаємна довіра. Але воно виникає, звичайно, не відразу.
 • Однаковий погляд на взаємини в парі і сімейні цінності.
 • Їм цікаво разом проводити час. Кожен здатний здивувати свого партнера і додати у взаємини деяку родзинку.
 • Чоловік-Лев і жінка-Телець налаштовані на будівництво довгострокових взаємин, рідко готові розмінюватися на швидкоплинні інтрижки.
 • Шанобливе ставлення до партнера і його почуттям.

Негативні сторони спільної діяльності

Мінуси союзу чоловіка-Лева і жінки-Тельця пов'язані в основному з різницею їхніх характерів. Розберемо, які скелети ховає в шафі ця пара.

 • Побутові розбіжності.
 • Можливий егоїзм Льва і холодність і відстороненість Тельця.
 • Суперництво за лідерство в парі.
 • Марнотратство і невміння стримати фінансові апетити.
 • Різниця в характері. Лев – це політ думки, фантазія, ідеї. Телець більш приземлена натура, яка мислить чіткими і логічними структурами.
 • Невміння поступатися і йти на компроміс. Упертість.

Що потрібно знати один про одного

Лев – це егоїзм, цілеспрямованість, пристрасть, воля. Його обраниці доведеться навчитися спрямовувати таку дику енергію в потрібне русло.

Чоловіка-Лева не вдасться утримати під каблуком. Хочете одержати не звіра, але домашнього котика? Будьте розумнішими і хитрішими. Використовуйте жіночу ласку, лестощі і похвалу. Надсилайте свого чоловіка м'яко, так, щоб він ніколи не здогадався, що рішення нав'язано ззовні.

Чоловік-Лев любить, коли про нього говорять, цікавляться його справами і успіхами. Він досить хвалькуватий.

Лев завжди прагне опинитися в центрі уваги. На дружніх посиденьках за ним потрібне око та око, тому що часто він не може вчасно зупинитися.

Телець – це спокій, витримка і практичність. Її коханому доведеться постаратися, щоб домогтися щирої прихильності цієї дами.

Жінка-Телець не звикла підпускати до себе близько інших людей. У неї дуже обмежене коло близьких, яким вона довіряє.

Не терпить невірності, емоційної віддаленості і неповаги до себе.

Ця дама цілком самостійна, не терпить збиткуваннями або докору у власній недієздатності.

Хочете отримати її серце? Доведіть на ділі, що ви цього варті. Чи не ховайтеся за словами.

ВАЖЛИВО! Лев і Телець – горді і незалежні знаки. Це обов'язково необхідно враховувати, починаючи відносини.

Чого варто уникати і чого побоюватися?

Поговоримо про те, які небезпеки чекають Льва і Тельця на їх спільному життєвому шляху.

Цій парі варто побоюватися:

 • Боязні помилок і бажання контролювати. Ми люди, а, значить, нам властиво помилятися. Важливо, по-перше, робити висновки зі своїх помилок, а, по-друге, вміти прощати за них. Бажання контролювати будь-яку ситуацію породжує ревнощі і підозрілість. А це не якості, які сприяють зміцненню пари Льва і Тельця.
 • егоїзму. Обидва знаки – дуже сильні і вольові особистості. Їм легко порахувати себе вище, ніж партнер. Але знецінення людини навпроти ніяк не підтримав їх сумісність, а лише прискорить розпад пари і зробить його хворобливим.
 • Суперництва. Романтичні стосунки чоловіка і жінки – це не олімпійські ігри, де повинен бути переможець. Треба пам'ятати, що ви працюєте в зв'язці на загальне благо. Якщо ваша мета у взаєминах – самоствердження, то не чекайте, що союз проіснує довго.
 • Ревнощів. Лев і Телець не схильні до обману свого партнера, а ось недовіра може пошкодити їх сумісності .
 • Сварки через побуту. Як відомо, побут вбиває любов. Льву і Тельцю краще відразу домовитися про розмежування побутових обов'язків. І не треба боятися просити допомоги. Краще відразу обговорювати якісь моменти, ніж збирати в собі роздратування і чекати великого скандалу.
 • неуважність. Характери чоловіки-Льва і жінки-Тельця досить різні, і це треба враховувати. Проявляйте пильність по відношенню до своєї другої половинки. Його емоційність і її спокій – лише риси характеру. Всередині у кожного з них може все кипіти. А в такі моменти потрібна допомога і підтримка близької людини як ніколи.

Від чого залежить благополуччя пари?

Благополуччя пари чоловіки-Льва і жінки-Тельця залежить від того, наскільки вони зможуть довіритися і відкритися своєму партнерові.

З іншого боку, важливо те, чи зможе кожен з них прийняти недоліки своєї другої половинки і змиритися з ними.

Третій важливий фактор – боротьба з власними негативними рисами характеру. Бажання стати краще для свого партнера – велика сила.

Висновок

Союз Льва і Тельця – це, в першу чергу, союз Вогню і Землі, пристрасті і практичності. Будучи сильними особистостями вони доповнюють один одного, вносячи у взаємини то, що потрібно партнеру.

На шляху до спільного щастя можуть стояти хіба що їх особисті амбіції, а також страхи і демони.

Проте, зірки говорять про високу сумісності чоловіка-Лева і жінки-Тельця. Якщо вони зможуть розкрити у взаєминах свої кращі якості, то стануть ідеальною парою.

Сонник - тлумачення снів