Ознаки швидкої смерті людини, якщо вона не хвора

Люди смертні, кожному приходить термін. А чи відчуває особистість наближення своєї смерті? Чи може людина без хвороби зрозуміти, що вже скоро світло померкне? Православні священики рекомендують довіритися Господу. Моліться, щоб душа знайшла Царство небесне, незалежно від дати загибелі. Езотерики та психологи вивчають поведінкові нюанси, щоб знайти відповідь на поставлене запитання.

Загальні ознаки швидкої смерті

Заздалегідь визначити, що земний шлях підійшов до своєї межі можна. Найбільша загальна симптоматика:

 1. У літньому віці вичерпуються сили. Поступово навколишній простір меркне. Більш яскравими здаються спогади про дитинство.
 2. Старече поведінку походить на дитяче. Персонаж потребує постійно опіки з боку близьких. Перестає самостійно себе обслуговувати. Навіть годувати доводиться з ложечки.
 3. У хворого знижується до мінімуму, а потім зникає апетит. Він не їв і не пив.
 4. Метаболізм згортається. Показники: тривалість сну зростає за 2-3 місяці до початку фатальної. Зменшується об’єм випорожнень. Сеча набуває коричневого або червонуватого відтінку.
 5. Передсмертний психологічний синдром виражається в замкнутості, дратівливості, втомі від суспільства. Навіть присутність найближчих родичів сприймається обтяжливо. Хочеться перебувати на самоті.
 6. Перед самою смертю дихання стає «важким», переривчастим. Багато занурюються в передсмертний сон.
 7. Напередодні останнього подиху слабшають м’язи. Індивіду важко самостійно піднятися з ліжка або перевернутися. Чашка з водою випадає з пальців.
 8. Шкіра змінює колір, з’являються синюшні (трупні) плями. Це відбувається через уповільнення мікрокапілярного кровообігу.
 9. За народними прикметами перед смертною годиною повітря, що видихається з легких, стає «холодним». Якщо підставити руку, то не відчувається тепла у губ вмираючого.

Стара з косою приходить не тільки за старими і хворими. Найчастіше забирає з собою пашить здоров’ям, наповненого силами персонажа. Моно чи відчути критичну мить, щоб піти з дороги біди? Цього лікарі не розкажуть. Звернемося до містиків.

Езотерики про передчуття здоровим хвилини кончини

Знавці енергетики засновують свою теорію на іншої моделі світобудови. Людина, за їхніми переконаннями, складається з фізичного і деякої кількості (називають від 8 до 24) тонких тел. Сукупність останніх утворює ауру або енергоінформаційну структуру.

Саме тонкі системи точно знають, коли настане пора йти. З особистістю вони контактують через підсвідомість. Іноді дають підказки, застерігають, направляють. Ми звикли називати такі поради понад інтуїцією. Причому підсвідомість підлаштовується під психологічний інструментарій персони. Тобто, створює образи зрозумілі саме своєму підопічному.

За відгуками людей, які перенесли клінічну смерть, 100% знали напевно, що щось недобре станеться через кілька місяців, тижнів, днів, годин. Але розпізнати означало майже ніхто не зумів.

Варіанти інтуїтивних прозрінь про швидку загибель:

 1. Всесвіт здається особливо яскравим, цікавим, чудовим. Відчуваєш любов до кожного дерева, каменю, квіточці, тварині. Запахи наповнюють захопленнями. Неможливо надихатися вдосталь. Схоже на закоханість, але немає об’єкта пристрасті. Це душа насолоджується присутністю на неповторною планеті перед переходом.
 2. Мозок наповнюють спогади про минуле. Хочеться просити вибачення за помилки, покаятися в проступки. Стан може тривати місяцями. Є часи, щоб пробачити ворогів, поспілкуватися з забутими близькими.
 3. Повсякденна діяльність стає порожній, неактуальною. Напередодні рвався в бій в бізнесі, наприклад, будував підступний план завоювання позицій. Але прокинувся і зрозумів, що бігаєш по колу без істотного результату. Центр уваги переміщається на прості, буденні речі. Варіації: обійняти коханого, поговорити з дітьми, пересадити занедбані квіточки.
 4. У грудей часто виникає щемливе відчуття: солодке і тужливий, одночасно. Хочеться пригорнутися до землі або сховатися подалі.

Всі перераховані вище симптоми ледь відчутні. Розпізнає їх тільки просунута особистість. Решта зазвичай відмахуються, занурюючись в поточну суєту. А даремно.

Дихання смерті за спиною

Вкрай тонке, але виразне відчуття, важко піддається опису. Походить на крижане сморід, ніби морозом війнуло з морозилки, що містить прогниле м’ясо.

Льодовий душу холод супроводжується апатією і безсонням. Найчастіше з’являються раніше були відсутні фобії. До жаху страшно на висоті, в закритому приміщенні або в присутності нешкідливого павука.

Поведінкові зміни

Грядущий перехід на той світ позначається на реакціях індивіда. Найчастіше негативно. Деталізація:

 1. Виникає безпричинний страх. У одних напередодні катастрофічної події, у інших – за півроку або пару місяців.
 2. Поглиблюються депресивні прояви: занепокоєння, тривожність, туга. Симптоматика переходить межі розумного. А пояснити конструктивно власний стан індивід не може. Подібний фактор супроводжує деякі смертельні захворювання. Але якщо діагноз відсутній, то варто прислухатися.
 3. Поведінка кардинально і дуже різко перетворюється. Спокійний дивує агресивністю, а озлоблений – нехарактерною гармонійністю.
 4. Виявляється тяга до віри. Деякі ініціюють обряд хрещення. Інші регулярно ходять на службу, сповідь, захоплюються релігійною літературою.
 5. Людина з розвиненим шостим почуттям відчуває неминучий кінець. Тому поспішати завершити справи. Ставати активніше, активніше.
 6. Думки про те, що часу залишається небагато, пробираються в розмову. Особа, що стоїть на порозі, часто згадує смерть, втягується в субкультури, пов’язані з загробним світом.

Згадані зміни не завжди означають швидку смерть. Потрібно аналізувати, займатися духовною роботою, щоб точно розібратися.

Зовнішні ознаки

За кілька діб до смерті чітко змінюється обличчя. Воно стає абсолютно симетричним. Якщо раніше були деякі спотворення, то такі зникають.

Перевіреними індикаторами наближення смерті є відмітини на тілі. А саме:

 1. Червона пляма на шиї в потиличній часто – до насильницького позбавлення життя.
 2. Плямочка на п’яті з внутрішньої сторони – загроза нещасного випадку.
 3. Дві чорні родимки посеред спини нижче лопаток – трагічна загибель у воді або вогні.
 4. Родимка блідого відтінку на руці вище ліктя – жертва злочину.
 5. Родимка на лінії росту волосся в паху – оперативне втручання з летальним результатом.

Наведені вище позначки можуть існувати від народження або проявитися раптово. Всі пророкують швидке закінчення шляху.

Погані знаки і ангельські підказки

Забобони різних народів підказують живе, що до кінця залишилося трішечки. Причому говорять з самим вмираючим, або пророкують траур по близькій.

Список точних прийме до небіжчика в будинку:

 1. Собака виє поруч, опустивши морду до підлоги або землі.
 2. Кішка лягати поперек мостини.
 3. Миша пробіжить по людині – до його смерті.
 4. Гризуни прогризлі одяг – біда з господарем.
 5. На дах будинки сідає хижий птах: пугач, яструб, сова. Чорний ворон кряче поруч, літає над головою.
 6. Птах стукає у вікно – недобре. Залітає через вікно в квартиру – перевірте значення прикмети.
 7. Метелик, переплутавши маршрут, виявилася в приміщенні – бути похорону. Це посланці понад прилетіли за душею.
 8. У лісі помітити горіння свічки.
 9. На горі чути хоровий спів.
 10. Церковний дзвін задзвонив сам, без додатка руки людини.

Іноді звісточку несуть кімнатні рослини. Розквіт раптово той, що ніколи не давав цвітіння – біда. Сині пелюстки – старий піде.

Пророчі сни

Нічні картинки – це підсвідомі осяяння. Примічено, що про раптове обриві життєвого подорожі говорять такі:

 1. Віник розсипається в руці. Труну пора купувати.
 2. Сор вимітати за поріг – до похорону.
 3. Вийняте зі стіни колоду – недобрий знак.
 4. Померлий родич кличе за собою, а той, хто лежить йде . Найвірніший сигнал. Але його ще можна скасувати.

Почитати, що ще сниться до власної смерті …

Що кажуть в Ісламі

Східне світогляд дещо відрізняється від християнського. Мусульмани передоручення долю Аллаху. Тільки Всевишній може продовжити або обірвати дні правовірного. Тому проходження забобонів визнається гріховним діянням. Коли треба, тоді Всевишній подасть сигнал.

Сонник - тлумачення снів