Чи можна виносити сміття з дому вночі і що буде

Бабусі радять не виносити сміття вночі з дому. А чому не можна ввечері викинути відро з відходами, зазвичай пояснюють поганими прикметами. Мовляв, достаток зникне. Його місце займуть неприємності і сварки. Фен шуй не спростовує забобони. Східне вчення обіцяє бідність того, хто бігає до бачків в темряві. Стародавні слов’яни інакше пояснювали заборону. Домовик розсердиться за несвоєчасну господарську діяльність і помститься.

Погана прикмета про винесення сміттєвого пакету в темний час доби

Повір’я прийшло до нас з глибини століть. Стародавні вірили, що сутінки відкривають вихід на землю чорним сутностей. Вони сильні під покровом ночі. Слабкий людина не здатна протидіяти нечисті. Будучи захопленим зненацька при утилізації сміття, стає бажаною здобиччю бісів.

Більш реалістична щодо сучасна теорія. Стверджує, що разом з відходами громадянин намагається викинути «сліди злочину». Поведінка викликає підозри сусідів, інших мимовільних спостерігачів. Раз ховаєшся під покровом сутінків, значить, щось приховуєш.

Сільські жителі (а перш за такими були практично всі) зобов’язані справлятися з клопотами до заходу. Господині подвір’їв вставали з першими променями сонця. Жінки метушилися в будинку, а чоловіки відправлялися в поле. Якщо дівчина несла відходи на смітник під покровом темряви, значить, в сімействі не все гаразд. Сусіди починали пліткувати, пліткувати.

Що буде, якщо виносити сміття після заходу сонця

Порушник табу на «утилізацію» накликає на себе всілякі неприємності. Деталізація бід не залежить від переконань і релігійних уподобань. Нещастя з’являються відразу або через певний термін. Самі поспостерігайте.

Перелік ймовірних випробувань долі порушника за реальними відгуками:

 1. Якщо виносити відро після 6, то відчуваєш згущення пліток. Громадськість починають цікавити буквально все твої справи, вчинки, висловлювання. Неможливо ходити по вулиці. Все придивляються, кидають закиди слідом, перевертають на свій лад звичайні слова.
 2. Прибирати в квартирі після заходу – вважають тебе ледарем. Думають, що лінуєшся вчасно впоратися з клопотами. Розносять слух, що тут живе безгосподарності жінка.
 3. Звичка направлятися до сміттєвих баків у темноті забирає щастя і успішність. Грошики зникають, робота не йде на лад, начальство невдоволено. В результаті втрачаєш престижне місце, рухаєшся в напрямку дна суспільства.
 4. Щастя і благополуччя пропадають геть. Чоловік ображається, ображається, скандалить. Якщо не змінити звички, то починає гуляти і йде до іншої.
 5. Пропадає здоров’я, долають хвороби. Ніби викидаєш цілющі сили. Темні демони поїдають енергетику.

В будь-якому житлі є домовик. Істота з потойбічного світу строго дотримується традицій. Ображається, коли господарі відходять від його поглядів. Деякі вважають, що він перебирає сміття опівнічної часом. Виносьте – позбавляєте будинкового гри. За це покарає. А зі злим Дідом впоратися досить складно.

Підказки по днях тижня

Вечірнє позбавлення від відходів призводить до різноманітних негативних наслідків. Помічено, що пов’язані лиха з добою порушень. А саме:

 • п’ятниця – фінансові ускладнення;
 • неділя – сварки з рідними;
 • п’ятниця – небезпека в шляху;
 • четверг – конфлікт з керівником;
 • вівторок – обман;
 • неділя – хвороба;
 • неділя – тривалі труднощі, нерозв’язні проблеми.

Святкові дні не підходять для винесення непотрібних предметів з житла. Неділю за православним каноном ставитися до неробочим діб. Велике прибирання – гріх. А діяльність напоказ, щоб всі побачили, подвоює проступок.

Чому відносити сміття за поріг в нічні години не можна: містичне пояснення

Чаклуни і відьми мають своєрідний погляд на світ. Прислухайтеся до їх підказкам. Справа в тому, що чаклунські ритуали часом впливають на абсолютно непричетна особа. Шаста в напівтемряві по вулиці, стаєте жертвою очисного або якогось іншого обряду.

Що може статися з необережним громадянином? Детально:

 1. Дістати пробою в аурі , іменований псуванням. Відьми потемки полюють на невдалих людей. Вони підключаються до енергетики і відкачують сили. Присоска робиться через речі потерпілого. Сор, винесений з кухні, зберігає сліди тонких тел. Цілком підходить для чорного обряду.
 2. Перейняти чуже прокляття, пристріт або псування . Чаклун знімає негатив, але не руйнує. Пристріт прийнято переносити на рослини, живих істот. Випадково здаєтеся поряд і «зловите» енергетичний бруд.
 3. Опинитися жертвою чужого замовлення . Ворог звернеться до чаклуна, а той простежить за вами. У присмеркову пору легше напасти і нашкодити.

Увага: якщо ненароком разом з мотлохом викинули придатну штучку, а вранці знайшли, то навіть не торкайтеся. Залиште на тому місці, де втратили. Це може бути подклад. Прочитайте докладніше, що треба робити, якщо взяли скрутку руками …

Сучасний підхід до забобонів

Тверді реалісти скептично відносяться до містиків і езотерика. Але не поспішають порушувати повір’я про сутінкових походах до урн. Пояснення варті уваги: ​​

 1. У темряві сміливішають громадяни, схильні до нападів необгрунтованої злоби. Зіткнетеся з п’яним, шахраєм чи злочинним елементом. Постраждаєте.
 2. Контейнери з мотлохом – місце «полювання» бомжів. Вони вишукують щось придатне в їх нехитрому побуті. Помітивши беззахисну особистість, нападають, щоб обікрасти.
 3. Недолік вуличного освітлення призводить до травм. Спіткнетеся, не побачивши корч, пакет, великий предмет. Перелом або удари забезпечені.

Чи можна віднести чужий сміття

Повір’я стосуються походу до баків. Про власника мотлоху в них нічого не сказано. Якщо передоручити обов’язок сусідові, наприклад, то на його безтурботне голову зваляться лиха. А ви за законом карми обтяжити свою заборгованість перед небесами.

Коли ще небажано відносити відро до місця збору

Сміттяних прийме доволі багато. Ось найактуальніші для сучасного міського жителя:

 1. Викидати перед дорогою – приманювати аварію, складності, неприємне сусідство.
 2. 1 січня – грошей не буде весь рік.
 3. 31 грудня після заходу – до розриву любовних відносин. Разом з відерцем/пакетом забирайте благу долю.
 4. У Різдво, Великдень, Водохреще, Благовіщення – до каре Господній.

Розсипати відерце – до неприємності. Випало весь вміст – до тяжкого захворювання рідні.

Як нейтралізувати погане повір’я

Іноді доводиться йти наперекір народної мудрості. На цей випадок фахівцями розроблений невеликий обряд. Відмінно захищає від негативного тлумачення.

Техніка:

 1. Вирушаючи до урни, ступите через поріг лівою ногою.
 2. Вимовте вголос: «Непотрібне прибираю, добре залишаю. Удачу, любов і щастя оберігаю. Амінь ».
 3. Кидайте тару обома руками.
 4. Повертаючись, не обертатися. Ні з ким не заговорюйте і не відповідайте.

Вірити чи ні – справа особиста. Але народ неправду швидко забуває. Передає через покоління тільки перевірені спостереження.

Сонник - тлумачення снів