Чи можна дивитися вночі через вікно і що буде

З давнини величезну увагу племінні громади приділяли безпеці. Коли навчилися будувати будинки, забороняли дивитися у вікно вночі. Навіть закривали отвір щільними віконницями. Розберемо, чому не можна виглянути на мить або вдивлятися 13 хвилин в неяскравий блиск Місяця. Відповідь вас шокує. Колись вважалося, що з темряви прийдуть вороги в людській подобі або диявольською личині. Тепер нападу на мирні житла відбуваються вкрай рідко. А табу залишилося.

Прикмети : що буде, якщо визирати в темну пору в віконце

Забобони різних культур і народів зводяться до наступного:

 1. З заходом сонця на поверхню вилазить нечиста сила. Ангели світла втрачають здатність оберігати людей. Тому нечисть намагається опанувати безневинними душами.
 2. Пробиратися до безсмертної частинці особистості простіше через очі. Саме прямий візуальний контакт сприяє встановленню нерозривному зв’язку.
 3. Вигляне невдалий громадянин, а повз біс сновигає. Зустрінеться очима з сутністю – готово, потрапив в рабство до Сатани.

У персонажа, тягнучи в віконце опівнічної часом, підвищується ризик підпасти під поганий чорне вплив. Темрява опановує помислами. Особистість стає знаряддям Диявола.

Якщо дивитися довго

Ризикованість зростає стократно. Суті безперервно полюють за людьми. Якщо мигцем поглянути, то ймовірність попастися мінімальна. А тривалий видивляється – це «заклик». Істоти через простір відчувають незахищеність видобутку. І вже навмисно прилітають до цього будинку.

Особливо небезпечно стояти перед склом тринадцять хвилин. Диявольська цифра – мить найбільшої активності і одночасно беззахисності.

Чому не можна розглядати через скло місяць

Нічна цариця привносить інший аспект в проблему. Пояснення дають езотерики і астрологи, які вивчають енергетику планет. Місяць надає потужний вплив на Землю, живі організми і природне середовище. Якщо коротко, він притягує воду. У фазі зростання рідини розширюються, при убуванні трохи зіщулюються.

Найсильніше потік йде в повний місяць. Людина реагує на подію емоційно. Одні піддаються істериці, інші пливуть на хвилях творчості, треті виявляються у владі ревнощів, заздрості, ненависті, озлобленості, образи. На поверхню свідомості спливає ретельно прихована внутрішня проблематика.

В давнину вагітні не піднімали очей в опівнічні небеса. Вважалося, то звідти спостерігають демони, які можуть з капризу відняти здоров’я і щасливу долю плода.

В даний час психологи застерігають деяких пацієнтів від звички «витріщатися» на повний місяць. Ось групи ризику:

 1. Люди з нестійкою психікою. Ймовірно розвиток лунатизму (коли сплячий встає і, не прокидаючись, подорожує по окрузі).
 2. Пацієнти з психічними захворюваннями . Їм загрожує загострення недуги з усіма відповідними наслідками. Серед останніх часто зустрічаються дивні галюцинації, страхітливі фантазії.
 3. Жінки в період менструації і менопаузи, вагітності . Дами схильні до психічних атак, депресії, стресів. У деяких розвивається мігрень.
 4. Діти до статевого дозрівання (зазвичай 7 років). Емоційна зачіпка за світлий коло серед темряви породжує кошмари, жахіття ночами. В результаті дитина відстає в розвитку.
 5. Літні громадяни в момент контакту отримують зайвий потенціал. Вранці намагаються перебудувати ритм життя під молоду хвилю. В результаті виснажують сили і хворіють.

У Україні з давніх пір існує інший, нині більш актуальний заборона. Не можна підглядати в чужі вікна. Містики стверджують, що тим самим ми віддаємо власне щастя в руки тих, кого помітили. А в реаліях це просто непристойно.

Легенда про потойбічних властивості скла

Міфологія додає пристрастей в повір’я різних країн. За легендою, через дзеркала нехороші суті забираються в житло, щоб погуляти на господарях. Вампіри п’ють кров, суккуби – спокушають. Основний елемент дзеркала – скло. Тому йому приписують якості порталу в темні світи.

Будь-яке скельце, тим більше в рамі, здатне миттєво перетворитися на ворота пекла. Якщо непередбачливо зиркає через нього в нічну темінь, то провалитеся і сліду не залишиться.

Що кажуть в Ісламі

Мусульманам не забороняється виглядати через відкриття або замкнені віконця. У Корані немає відповідної вказівки. Застерігається від сну з відкритими ставнями.

Забобони: на що не можна задивлятися через шибки

В народі огляд через фрамуги не завжди вважається правильною поведінкою. Так, потрібно відмовитися від огляду околиць, і щільно загорнутого штори, коли:

 1. Повз ідуть похорон. Несуть відкритий труну з покійником. Це погана прикмета. Задивишся – накличеш біду.
 2. Грюкають гроза. Відкриті фрамуги створюють протяг. Разом з повітрям в кімнату може затягнути блискавку. Гарного мало.
 3. На вулиці ураган, заметіль, хуртовина. Зрозуміло, що замерзнете, майно постраждає. За повір’ям, ще розсердите бога стихій. І він покарає.

Езотерична теорія вважає, що спостереження за місячним диском підточує силоньки. Якщо займатися цим часто, то втратите здоров’я; відчуєте нервове перенапруження.

Думка парапсихологів

Чаклуни здатні з зазвичай предмета зробити портал спілкування з невияв істотами. Віконця в їх числі. Якщо закрити зовні спеціальними щитами, а всередині повісити щільні жалюзі, то утворюється камера. За допомогою спеціального змови вона стає дірою в інший вимір.

Без знання ритуальної техніки віконця безпечні. Загрожують лише тим, на кого нападає відьма. А розлютили чи якусь чаклунку чи ні – самі визначайтеся.

Відповідь експертів

Ризикованість розглядання опівнічних пейзажів цілком пов’язана з наявною у спостерігача фантазією. Якщо якість бурхливо розквітає від звичайних картинок, то краще утриматися. Підсвідомість пересититься збудливими образами і видасть неприємний урок. Наприклад, присниться страшні монстр.

Вразливі особи схильні до необгрунтованим страхам. Почудится, що по двору блукає привид – довго не зможуть заспокоїтися.

Раціональний підхід

Містичні події трапляються з одним з мільйона. Найчастіше потойбічні картинки не існують реально, а здаються. Талановитий фантазер зуміє з напівправди створити виняткову історію про чудовиськ з паралельного всесвіту. Докази того сценарії фільмів жахів. Їх же хтось вигадує. Причому вельми майстерно.

На практиці дратують, танцюючі за стінами – це гілки дерев. Привид – бродячий собака. А вампіри – це гра тіней. Якщо налякалися, то перевірте обстановку. Причина кошмару до сміху прозаїчна.

З іншого боку, іноді вельми корисно відгороджуватися від світу. Про грозу згадували. Є й інші приклади:

 1. Якщо будинок стоїть на віддалі від іншого житла. Від Не проханих гостей ніхто не застрахований.
 2. бродячої тварини може підібратися ближче до ароматного отвору, з якого доносяться запахи їжі. Якщо звір заражений сказом, то укус майже смертельний без термінової медичної допомоги.
 3. Місцевість можуть атакувати шкідливі комахи, переносники зарази.
 4. Елементарно сусідські хлопці з пустощів запустять модель аероплана і втратять управління. Масивний екземпляр зруйнує кімнату.
 5. Птах залетить – а це вже інша прикмета.

Чи довіряти забобонам – кожен сам розбереться. Але обережність не завадить. Бережіть себе!

Сонник - тлумачення снів