Чи можна дивитися в очі коту і що буде

За народними повір’ями кішки вміють спілкуватися з потойбічними силами, бачать духів і сутностей. Прикмета підтверджується безліччю власників вусатих і хвостатих вихованців. Деякі запевняють, що не можна дивитися в очі кішці. Але толком не пояснюють чому. Розберемо коротко суть того, що відбувається в момент зустрічі очей тварини і людини.

Історичні передумови повір’їв

Міфологія різних країн до пори ставилася до котячих з трепетом і пієтетом. Деталізація:

 1. Давньоєгипетський пантеон богів включав жінку з котячою головою на ім’я Бастет. Вона захищала материнству. Вагітній належало заводити вусату улюбленицю, щоб успішно розродитися. Бастет – гнівлива богиня. Карала за недбале ставлення до власного втілення на землі. Одночасно була прихильна до тих, хто любив і цінував свою кішечку. Згодом священна тварина стало символом Єгипту.
 2. У Великобританії і Шотландії кіт символізує хоробрість. Тільки цей відважний боєць справлявся з полчищами щурів, які знищували врожаї селян.
 3. На особливу п’єдесталу удостоїлися мурки в Японії. Тільки вкрай забезпечені люди могли собі дозволити вихованку.
 4. Любили кицьок в Китаї. А в середньовічній Франції думки розділилися.

Повір’я про нехороших котячих звичках виникли на території Європи під час боротьби з відьмами. Прелати церкви підмітили, що чаклунки тримали вдома кішечок чорних мастей. Відьми спілкувалися з тваринами, розмовляли, просили про допомогу в своїх «темних справах».

Пояснення: можновладці європейських столиць задумали взяти народи під щільний контроль. Дотримання деяких традицій визнали неприйнятним фактором. Як контролювати людей, в свідомості яких закріплені інші авторитети. Тому зживали відунів і їх помічників з тваринного світу.

Що буде, якщо подивитися в котячі очі: містика і езотерика

Фахівці з енергетики засновують свою теорію умінням котів взаємодіяти з тонким світом. По суті, вони передають і приймають потоки. Є живим інструментом ангельських і сатанинських сутностей. Причому регулювати обмін не можуть. Єдиний спосіб ініціативно відключити потік – померти або сховатися подалі від негативного джерела.

Всі живі істоти від черв’яків до людини вловлюють енергетику зором. У розвинених є орган, єдина функція якої отримувати тонку інформацію. Його називають третє око.

Контакт очима створює наступну картину:

 1. Якщо дивитися довго, то утворюється стійкий потік. Зазвичай людина віддає частину цілющих сил кішечці, яка миттєво переводить такий далі. Одержувач – темний світ.
 2. Швидкий погляд забирає невеликий шматочок енергетики, практично неважливий для нормальної життєдіяльності.
 3. Прямо бурити котячі очі – навмисно віддавати життєвий потенціал темним. Послідує покарання. Такий вчинок дорівнює чаклунства.
 4. Скоса підглянути за очками – безпечне діяння.

Позитивний аспект: як використовувати собі на благо

Езотерики виявили плюсові якості в цілому деструктивного процесу. Використовуючи характеристики домашнього котика, можна позбутися від хвороб. Не дарма мурки укладаються на проблемну область тіла. Вони знімають енергетичні аспекти, що викликають в організмі біль, запалення, інші захворювання. Те ж відбувається, якщо вдивлятися в Кискин очі.

Невеликий ритуал очищення рекомендується проводити в таких обставинах:

 • переслідують дрібні неприємності;
 • хтось розлютив, образив, образив, принизив;
 • сталася сварка, сутичка будинку або на роботі;
 • близькі доводять до сліз.

Просто дивіться в жовті оченята улюблениці, подумки передаючи погану енергетику. Потім подякуйте і дайте ласощі.

Попередження магів про вуличні Мурчик

Небажано витріщатися на дворового або дикого Котофеіч. Норов вуличних формується в більш жорстких умовах. Тому їх «передавальний механізм» значно потужніше.

викачали по повній програмі за одну дві хвилини. Результати подібні псування: невдачі, втрати, хвороби, розрив дорогих серцю відносин.

Науковий підхід: коротка відповідь

Біологи детально розібрали поведінкові чинники. Перед боєм тварин відбувається тривалий зоровий контакт. Звірі подібним способом міряються силами, лякають противника.

Якщо господар чи гість втупився в зіниці улюбленця, то останній інтуїтивно приймає виклик. Починає нервувати, боятися більш потужного противника. Звідси зміни норову в погану сторону. Самець стане «захищати» територію – мітити, ховати їжу в речі, обривати штори, дряпати шпалери.

Погляд в зіниці тваринка сприймає нападом, агресією. Самка стане некерованою, піддасться паніці. Регулярний стрес позначиться на здоров’ї.

Інші прикмети про котів

Неймовірні здібності кісонек відомий здавна. Він обріс безліччю повір’їв і міфів. Ось самі перевірені:

 1. Забороняється бити тваринка рукою. Заподіяння шкоди карається. Темні покровителі помстяться порушнику. Тому пустуна лупцюють рушником, капцями або іншими побутовими речами.
 2. Якщо на кухні лаяти кішечку, то чоловік кине господиню. Хочете дати урок – виводьте в коридор.
 3. Не можна цілувати милашку в морду. Дотик губ до носа – віддача чистої енергії. Цілую обов’язково захворіє.
 4. Накладено строго табу на вигнання мурки з дому. Взяли – несіть відповідальність до кінця. Дбайте, годуєте, лікуєте. Інакше викличете на себе біди. Хочете позбутися від звіра – віднесіть в котячий притулок; передайте в добрі руки.
 5. У новий будинок або квартиру першої впускають кицю. Це привертає благополуччя.
 6. Там, де улюблениця часто спить, треба ставити ліжко. Місце підходить для відпочинку.
 7. Триколірна – приносить щастя.
 8. Голубоглазая – уберігає від обману, шахрайства і користі.
 9. Лиже хвіст, ховає голову – до неприємностей.
 10. Чхає – до зубного болю ; поруч з коханим – до весілля.
 11. Умивається, сідає на підвіконня або біля порога – до гостей.
 12. Лиже проти шерсті – до дощу; шкребе підлогу – до негоди, хуртовини, посилення вітру.
 13. Чи не відходить від ліжка хворого – до смерті.
 14. Часто лежить на столі – недолюблює когось з домочадців.
 15. Чорний котяра на кораблі – до успішного плавання.
 16. Чеше за вухом – до візиту гостя.
 17. Кличе до виходу – до далекої поїздки.

Французи вірять, що з усіх живих землян тільки кішки пам’ятають дорогу в рай. За це їм даровані надприродні і цілительські здібності.

Сонник - тлумачення снів