До чого свербить права грудь – прикмета?

На прикмети завжди звертали увагу. Слідкували за їх виконанням. Здавна записували тлумачення. Сьогодні ми розглянемо до чого може свербіти права грудь.

Про що розповість прикмета?

Якщо свербить ліва груди і свербіж дуже сильний і постійний, означає, близька людина невірний або подумує про зраду.

Обережно! Не варто розповідати подробиці особистого життя стороннім людям. Це стосується в першу чергу взаємин з коханими. Недоброзичливці можуть цим скористатися.

Така прикмета також обіцяє сварку з родичами або втрату великої суми грошей.

Не все так погано. Не завжди тлумачення прикмети є поганим.

Помічено, якщо груди свербить кожен день в один і той же час, прикмета свідчить, що незабаром нагрянуть родичі. Причому все вказує на далеких родичів або близьких, які дуже далеко виїхали.

Потрібно уважно запам’ятати, де і як свербить груди і подивитися тлумачення, щоб приготуватися до насувається подій або запобігти їх.

Тлумачення в залежності від локації свербежу

 • Груди засвербіла з правого боку – то треба чекати романтичної зустрічі чи побачення.
 • Якщо свербить ліва сторона грудей, потрібно чекати неприємностей і підступу від недоброзичливців.
 • З’явився свербіж знизу правою грудей, значить, таємний шанувальник або прихильниця думає про визнання у своїх почуттях.
 • Свербіж вгорі правої грудей означає швидку недолговременную інтимний зв’язок.
 • Права груди свербить посередині, потрібно чекати успіх у всіх починаннях, особливо пов’язаних з фінансами і кар’єрним зростанням.
 • Тлумачення в залежності від дня тижня

  Понеділок

  В цей день груди свербить до змін, пов’язаних з погодою. Вдень можна очікувати бурю, ураган або сильний дощ (якщо зимовий період, то сніг). Потрібно побоюватися далеких поїздок і не виїжджати на природу.

  Вівторок

  У вівторок варто чекати нових любовних відносин. Причому, ця прикмета відноситься і до людей, які вже мають другу половинку. Їм рекомендується бути обережними. Не піддаватися спокусам і провокацій. А вільним від відносин людей, навпаки погодитися на побачення або прийняти залицяння. Адже ці відносини напевно будуть довгими і міцними.

  Середа

  Якщо груди свербить в цей день, треба готуватися до зустрічі з гостями. Вони несподівано можуть нагрянути і зробити приємний сюрприз. Можна очікувати далеких родичів або людей з якими втрачені контакти.

  Четвер

  Свербіж у четвер означає дрібні неприємності. По можливості необхідно уникати скандалів і сварок. Звести до мінімуму спілкування зі скандальними людьми і недоброзичливцями. Слідкувати за особистими речами та гаманцем. Не піддаватися на фінансові авантюри, не погоджуватися на вкладення. Нічого доброго вони не принесуть.

  П’ятниця

  В цей день свербіж правою грудей може принести істотні фінансові поповнення сімейного бюджету. У п’ятницю навпаки варто робити вкладення коштів і здійснювати операції. На роботі може відбутися підвищення в посаді.

  Субота

  Права груди свербить в суботу – до сварок і скандалів. Причому в основному це стосується близьких і рідних людей. Потрібно не лаятися і не реагувати на будь-які зауваження з боку родичів і тоді день мине спокійно.

  Неділя

  Якщо свербіж з’явився в цей день, чекати потрібно самотності і, причому на довгий час. Можливі розставання з коханою людиною або від’їзд у тривале відрядження близьких вам людей.

  Що обіцяють прикмети, якщо груди свербить у жінок

  Дівчатам така прикмета найчастіше говорить про любовних відносинах. Якщо жінка пов’язана шлюбом або серйозними стосунками, то коханий піднесе їй приємний сюрприз. Можливо, це буде романтична вечеря або приємний подарунок.

  Якщо ж дівчина незаміжня і не пов’язана відносинами, їй ця прикмета обіцяє романтична пригода або нове знайомство, яке переросте в серйозні і тривалі стосунки. Варто придивитися до оточуючих людей, може хтось робить знаки уваги, які варто прийняти.

  Однак у деяких тлумаченнях свербіж правою грудей у жінок означає зраду коханої людини. Він або вже змінив, або думає про зраду.

  Якщо груди свербить у чоловіка

  Чоловікам ця прикмета несе позитивні зміни в житті. Одруженим або пов’язаним серйозними стосунками чоловікам потрібно очікувати фінансових поповнень або серйозного підвищення на роботі, яке принесе підвищення заробітної плати.

  Так само чоловіків, які перебувають у відносинах чекають приємні сюрпризи і хороші новини, які їм повідомлять їх близькі люди.

  Чоловікам вільним від відносин свербіж правою грудей обіцяє романтичні знайомства, флірт і пригоди. А так само можна очікувати неждані подорожі і поїздки з друзями.

  Тлумачення прикмети може змінюватися в залежності від часу доби

  Якщо права груди свербить вранці, варто очікувати успіхів у фінансових справах, несподіваного поповнення сімейного бюджету. А так само примирення з родичами і друзями, з якими відбулася серйозна сварка.

  Якщо права груди свербить до обіду, то можна очікувати не прошені гостей або друзів, які дуже давно не приходили і з ними втрачено зв’язок

  Якщо груди свербить ввечері, варто приготуватися до побачення або нового романтичного знайомства, яке переросте в серйозні і тривалі стосунки. Чи буде зроблено пропозицію, від якої не можна буде відмовитися.

  Нічний свербіж буде свідчити про наближення загрози. Потрібно бути насторожі, вороги замишляють щось недобре, можливо буде пущений слух, що зашкодить репутації. Або жінка стане в центрі скандалу, пов’язаних з чоловіком. На роботі справи не будуть складатися, і начальство змінить милість на гнів. Може навіть загрожувати пониження в посаді. Ця прикмета попереджає про втрати репутації.

  Грошові тлумачення прикмети

  Якщо права груди свербить в п’ятницю, та ще й з ранку – потрібно чекати великих фінансових поповнень, причому вони будуть несподіваними з непередбачених джерел доходів.

  Важливо: щоб прикмета збулася потрібно тричі пошепки повторити – гроші приходьте.

  Ще якщо груди свербить посередині, то фінансове становище точно видужає, можливо, позбавлення від боргів, які дуже довго обтяжували.

  Прогноз погоди

  Зазвичай, коли свербить права грудь, це віщує зміни в погоді. І погода частіше за все має змінитися в гіршу сторону. Очікується гроза, буря, сильні опади, хуртовини (якщо на дворі зима) або повені.

  Варто насторожитися, якщо груди свербить в понеділок. У таких випадках навіть рекомендується скасувати далекі поїздки, а по можливості залишатися вдома.

  Що потрібно зробити, щоб збулося хороше тлумачення прикмети?

 • Потрібно постійно думати про тлумачення прикмети (дивлячись, що вона обіцяє)
 • Щоб прикмета збулася, треба стати обличчям до вікна, закрити очі і три рази повторити тлумачення прикмети (наприклад, любов)
 • Нікому не розповідати про те, що очікується. Все тримати в секреті.
 • Потрібно націлитися на результат
 • Намалювати на аркуші тлумачення прикмети, потрібно це зробити самому, навіть, якщо малювати, зовсім не виходить. Покласти цей листок під подушку на одну ніч. Засинати з думками про задуманому і прокинутися теж з цими думками.
 • Що зробити, щоб прикмета не збулася?

 • Щоб тлумачення прикмети не збулося, можна використовувати антиприметы – наприклад, постукати по дереву або плюнути тричі через ліве плече, перехреститися.
 • Подумки стерти негатив, який обіцяє прикмета. Закрити очі, уявити проблему і ретельно описати її. Намалювати всі деталі і кожну дрібницю передбачення. А потім подумки стерти її, представивши в руці ластик.
 • Хороший метод, щоб прикмета не збулася, під час прийняття душу сказати такі слова: – з гусака вода, з мене хворість, ворожба і худоба. І тоді погане тлумачення прикмети не збудеться.
 • Є метод малювання на аркуші паперу. Потрібно на аркуші намалювати тлумачення прикмети. Наприклад: діряву кишеню, можна навіть схематично, як вийти. І перекреслити малюнок з допомогою чорного маркера. Потім спалити цей малюнок.
 • Не думати про погане. Не налаштовуватися на виконання поганих прикмет і навпаки думати тільки про хороше.
 • Медичні причини – чому свербить права грудь

  Увага: якщо груди свербить сильно і постійно, то варто задуматися про похід до лікаря.

  Ознаки того, що пора до лікаря:

  • Сильний свербіж, який не проходить
  • Свербіж, біль переходить у
  • Відчуття сторонніх тіл у грудях
  • Висипання в області грудей
  • Одночасне підвищення температури тіла та біль у грудях

  Свербіж може з’явитися із-за алергії, подразнювати шкіру може неякісний матеріал одягу або неправильне натільну білизну. А так само неправильно підібрані косметичні і парфумерні засоби.

  Якщо сильно свербить права грудь, варто подумати – чи не було впливу прямих сонячних променів. Довгого перебування на сонці. Відвідування солярію також може чинити негативний вплив на шкіру.

  Можливо, причина свербіння криється не на шкірі, а всередині організму. Це можуть бути:

  • Порушення в роботі серцево-судинної системи;
  • гормональні порушення;
  • ознаки цукрового діабету;
  • підвищений білірубін у крові;
  • порушення функції печінки;
  • порушення функцій крові
  • проблеми з шлунково-кишковим трактом

  Також свербіж з’являється під час вагітності і в період грудного вигодовування.

  Зайва пітливість і не дотримання правил гігієни призводять до свербіння грудей. Якщо сильний свербіж не дає спокою, варто прийняти ванну і добре помити шкіру.

  Увага! Якщо свербіж не припиняється обов’язково зверніться до лікаря.

  Висновок

  Доля посилає знаки застереження не дарма. Варто уважно ставитися до них, щоб застерегти себе і своїх близьких від небезпек, які можуть трапитися. Або навпаки такі знаки допоможуть приготуватися до значущим і великих подій.

  Сонник - тлумачення снів