До чого горить праве вухо? ?

Існує безліч прикмет, по-різному трактують ті чи інші події, відчуття, що відбуваються з людиною. Предки століттями спостерігали за різними процесами в організмі людини, роблячи висновки і припущення. Так з’явилися прикмети, за якими люди намагалися передбачити, що їх чекає в найближчому майбутньому. У список старих, перевірених часом, візьме входять ті, що стосуються вух.

Вважається, що вуха більш сприйнятливі, ніж інші частини тіла: вони перші реагують на погодні зміни, а також можуть видавати емоції людини. Ходить повір’я, що вуха відчувають, коли їх персона обговорюється. Які ще існують прикмети щодо гарячих вушок?

Чому горить праве вухо — прикмети

Можна знайти безліч тлумачень подібному явищу, однак, поширена трактується як похвала, хороші слова про людину. Можливо людини хочуть дякувати і похвалити – це значення протилежність приймете про лівому вусі, що говорить про те, що про людину ходять плітки щодо його особистості.

До речі, можливо, що в бесіді, якщо горить праве вухо, досягнення людини можуть перебільшувати – зрозуміти це можна буде тому, наскільки сильно і тривало горить вушко.

Якщо зайнялося вухо, значить, начальство добре відгукується про виконану людиною роботі, можливо, рідні або близькі висловлюють гордість.

Значення в залежності від часу дня

Зайнялося вухо вранці, значить, на людину чекають якісь приємні зміни в житті: ознака може обіцяти підвищення на роботі, збільшення зарплати або нова закоханість, при стабільних відносинах розпал нової пристрасті.

Вдень палаюче вухо попереджає про клопоти і турботи, які можуть виявитися марною тратою часу.

Вечірній «пожежа» обіцяє довгоочікувану зустріч, яка може бути як ділова, так і любовна. Також це можна трактувати як знайомство або романтику.

Якщо вухо зайнялося вночі або ближче до сну – людину чекають неприємні новини, сумні звістки, які можуть торкнутися добробуту або любовних справ.

Що значить прикмета в залежності від дня тижня?

Більш точне значення прикмети можна отримати, якщо враховувати дні тижня, в які на вуха напало почервоніння і жар.

Понеділок

Протягом дня жар і почервоніння може попереджати про розбіжності в родині або на роботі. Щоб уникнути рекомендується кілька днів тримати свої емоції і критику в руках, щоб не зіпсувати стосунки з близькими або колегами.

Вівторок

Може попереджати про хворобливий розрив з другою половинкою або великий сварці. Палаюче вухо також може попереджати про його поїздки, відрядження.

Середа

Якщо жар з ранку, значить належить отримати известия чи вийде потрапити на довгоочікувану зустріч. Денний жар може символізувати плітки, підступи від недоброзичливців. Вечірній жар до знайомств і несподіваних поворотів.

Четвер

Якщо вухо горить в четвер, то варто чекати приємних новин від родичів або друзів. Известия точно будуть хорошими.

П’ятниця

У п’ятницю палаюче червоне вухо обіцяє приємний вечір і романтичне побачення. Для тих, хто самотній прикмета обіцяє нові тривалі стосунки з новою людиною.

Субота

Суботній «пожежа» на правому вусі може обіцяти погані новини, біду, неприємний поворот подій. Щоб уникнути цього рекомендується відкласти нові справи, подорожі, великі грошовий витрати на пізніше.

Неділя

Жар в останній день тижня говорить про те, що людина буде чесно винагороджений за своїм старання та працю. Це також обіцяє покращення добробуту.

Якщо вуха горять регулярно у визначений день тижня, значить необхідно уважніше вивчити значення і серйозніше поставитися до попередження: можливо, це або застереження, або натяк на те, що людина повинна якось вплинути, зробити крок назустріч, щоб отримати обіцяні позитивні прогнози.

Якщо горить праве вухо у жінок?

Енергетика у людей різних статей відрізняється, тому для більш точного трактування забобонів рекомендується враховувати стать людини. Незважаючи на те що вуха чоловіки і жінки сприймають одну і ту ж інформацію, все ж є нюанси, які необхідно взяти на озброєння.

Так, наприклад, вухо жінки може горіти з кількох причин:

  • Молодий чоловік думає про дівчину, якщо та відчуває жар на правому вусі, що переходить трохи в щоку.
  • Якщо у дівчини горить праве вухо, значить хтось бажає зустрічі.
  • Палаюче вухо обіцяє довгоочікувану зустріч.

Зверніть увагу! Якщо вухо горить часто, не перестаючи, то перевіртеся в лікаря, можливо це алергія або інший недуга.

Що віщує марновірство чоловікові?

У чоловіків свої передбачення, які він може отримати за допомогою своїх вух. Гарячі вуха у чоловіка можуть означати:

  • Відчуває жар хвалять, можливо, за гідності або за виконану роботу.
  • Його праве вухо горить, значить про людину хтось із близьких говорить правду.
  • Людини можуть очікувати приємні зміни, пов’язані з кар’єрою або особистим життям.
  • Гарячі вуха можуть говорити про те, що хтось хоче зустрітися з людиною.

Трактування в основному на різні підлоги схожі, але все ж мають декілька відмінностей.

Що означає, якщо одночасно горить і щока?

Якщо було помічено, що одночасно горить і праве вухо, і права щока, то не виключено, що про людину, спробувала на собі цю «пожежу» говорить ціла компанія, бреше і «промиває кістки». Щоб вирахувати, хто погано говорить про особистості необхідно повільно перерахувати всіх своїх знайомих. На імені пліткаря вухо загориться ще сильніше. Обчисливши недоброзичливця і пліткаря його можна покарати описаним нижче способом.

Але людини також можуть обговорювати, говорячи про нього хороші речі. Щоб дізнатися русло, в яке йде бесіда, необхідно стати перед дзеркалом і, дивлячись у відображення, провести кільцем або пальцем по вуху. Білий слід говорить про те, що обговорення хороше, людину хвалять або висловлюють свою гордість, радість від його досягнень. Червона ж смуга каже, що хтось активно складає плітки в бік індивіда.

Коли одночасно з’являється неприємне відчуття або жар на вусі та щоці з правої сторони варто задуматися, чи не попередження чи це про пристріт або псування. Якщо подібне відбувається протягом тижня то, швидше за все, хтось дуже сильно бажає нашкодити. В якості захисту рекомендується прочитати молитву і кілька днів вранці вмитися святою водою.

Якщо до горіння підключилися і губи, то значить хтось говорить про людину дуже гарні слова, можливо, що ця людина або дуже близьке, або таємно закоханий шанувальник.

Як нейтралізувати негативний забобон?

У слов’янських народів існує своєрідний захист, пов’язана з «пожежею», що охопила вуха. Якщо вуха горять від наклепу в бік людини, хтось обговорює його за спиною, то необхідно злегка прикусити мізинець. Тоді говорить прикусит мову і ще довго буде тримати його за зубами, уникаючи участі в обговореннях проделавшего маленький захисний ритуал.

Щоб уникнути негативних прогнозів, пов’язаних з вухами, рекомендується смикнути себе за мочку вуха і тричі плюнути через ліве плече.

Щоб ніхто не зміг заподіяти шкоду людині бажано убезпечити себе амулетом або оберегом, відповідним особистості. Найпростіший оберіг – англійська булавка, приколотая з внутрішньої сторони одягу.

Вважається, що вуха сприйнятливі до пліток, розмов про людину, вони горять, ніби намагаються підслухати, що ж таке кажуть про людину за його спиною. Щоб завжди бути в строю, не потрапляти в халепу рекомендується прислухатися до трактуванням прикмет, які століттями збиралися, трактувалися і перевірялися далекими предками.

Сонник - тлумачення снів