Чому не можна спати на двох подушках одній людині

Сон займає 1/3 нашого життя, не дивно, що у людей пов’язане зі сном багато прикмет і забобонів. Сьогодні ми розберемо, чому не можна спати на двох подушках одній людині.

Тлумачення прикмети

Згідно з тлумаченням, у кожної людини повинна бути своя власна подушка, на якій він повинен спати. Прикмета стосується всіх і в залежності від статі і віку змінюється просто її негативне значення.

Варто звернути увагу, що прикмета починає працювати в тому випадку, якщо людина підкладає одну подушку під іншу і так на них спить. Розміщені таким чином предмети спального гардеробу називають «подвійним підголівником». Якщо ж на ліжку просто лежать дві подушки, то прикмета в цьому випадку не діє. Хоча деякі починають намагаються надати значення і просто лежачим двох подушках.

Прикмета з’явилася досить давно, але трактувань їй дуже багато і часто вони можуть суперечити одне одному. В основному не рекомендується спати відразу на двох подушках одиноким людям, цим вони як би показують долі, що у них і так все добре і ніхто їм не потрібен, тим самим провокують проблеми як у кар’єрі, так і в особистому житті.

Що якщо заміжня жінка спить на двох подушках?

Залежно від невеликих деталей у використанні «подвійного підголівника», ознака має різні значення. Важливо також сімейний стан жінки.

 • Якщо жінка заміжня, то сон на двох подушках здатний негативно відіб’ється на здоров’ї, причому хвороба може вразити як саму жінку, так і її близьких.
 • Хтось вважає, що зміни торкнуться не здоров’я, а робочих справ. З-за такого проведення часу можна чекати неприємностей у кар’єрі.
 • Деякі тлумачення обіцяють заміжнім жінкам розпад сім’ї з-за подібної звички, аж до відходу чоловіка.

Значення для незаміжніх дівчат

Для незаміжніх дівчат прикмета може іноді нести і інші тлумачення.

 • Якщо дівчина спала на «подвійному підголівнику» і при цьому їй приснився гарний сон, то це передвіщає їй швидке вдале заміжжя. Але і тут не все так райдужно, якщо дівчина вводить сон на двох подушках у звичку, то вона може привернути до себе нечисті сили, аж до Сатани, а це нічого хорошого не принесе.
 • Деякий вважають, що сон на двох маленьких подушечках дівчині без пари може принести зміни на роботі. Але тут є підступ зміни можуть бути як позитивними, так і негативними.

Що обіцяє хлопцям і чоловікам?

Як і для жінок, гарного ця прикмета віщує не багато.

 • Якщо на двох подушках відразу спить молодий чоловік, то він ризикує своєю репутацією. Хлопець може зробити якісь дії, за які йому буде соромно до самої старості.
 • Для зрілих і одружених чоловіків ця прикмета обіцяє втрату грошових коштів, а можливо і всього капіталу. Також у чоловіків може з’явитися лінь і апатія, з-за якої чоловік може втратити вигідні пропозиції.
 • Також одруженим чоловікам марновірство віщує швидке розлучення або зраду.

Значення для літніх людей

Якщо люди у віці будуть спати на 2 подушках, то це може викликати в них апатію і розчарування в житті.

Тлумачення для дітей

Діти, які сплять на двох подушках відразу, можуть стати відлюдькуватими і відмовлятися спілкуватися з однолітками.

Цікаво! У давнину люди вважали, що немовлятам взагалі не можна спати на 2-х подушках, так як їх душа може заплутатися і не повернутися в тіло.

Про що розповість колір подушки?

 • Білий колір подушок обіцяє зради і обмани в особистому житті, для одиноких людей це може передвіщати неправильний вибір партнера.
 • Чорні подушки – до хвороб, причому захворіти можуть як близькі людини, так і сам володар звички. У цьому випадку роль відіграє і розмір постільних речей, чим більше подушки, тим гірше проблеми зі здоров’ям можуть бути.
 • Якщо подушки кольорові: зелені, блакитні, рожеві, то це може говорити про неприємності, яких будете залучати в життя людей, з якими вам буде неприємно спілкуватися.
 • Різнокольорові яскраві подушки можуть провіщати життєві негаразди та випробування.
 • А для незаміжніх дівчат нерегулярний сон на великих білих подушках може обіцяти швидке весілля.

Що радять у фен-шуй ?

Якщо ж вірити стародавній китайській науці, то тут навпаки використовують парні предмети для залучення другої половинки. Якщо ви самотня людина, то послідовники фен-шуй навпаки радять спати на двох подушках, таким чином, як би привертаючи до собі другу половинку. Але тут рада скоріше стосується простого наявності одразу двох предметів на ліжку.

Цікаво! Лікарі також не рекомендують спати на занадто високих подушках, так як це негативно впливає на хребет. А хворий хребет може викликати втому і хвороби інших органів.

Як нейтралізувати прикмету?

Прикмети створювалися на основі того, що люди помічали, але не могли пояснити. Зараз багатьом прикметам можна знайти цілком логічне пояснення. Так і в цьому випадку, сон на двох подушках міг призводити до втоми і проблем з хребтом, що діяло негативно на здоров’я. Підірване здоров’я природно погано відбивається на всіх сферах життя. Але люди з медичної точки зору не могли пояснити, тому і придумували свої пояснення. До того ж нам властиво до почутому додавати щось ще, тому різні прикмети обростали все великими тлумаченнями.

Для нейтралізації прикмети, якщо ви вірите, що просто наявність двох подушок на ліжку негативно позначиться на вас, то можете придумати свої тлумачення і вірити в значення, які дає фен-шуй.

Звичайно якщо ви людина забобонна, то краще приберіть другу подушку, так як ви ненароком можете запрограмувати себе на негатив і всі негативні тлумачення збудуться з лишком. Часто прикмети збуваються тільки тому, що ми в них віримо і думаємо про них.

Сонник - тлумачення снів