Чому не можна дивитися в дзеркало, коли плачеш?

Дзеркало – предмет, які є майже в кожному будинку, його здавна наділяли незвичайними властивостями. З дзеркалами пов’язано багато прикмет і забобонів, і не дивно адже саме у відображенні ми можемо побачити свого точно двійника. Сьогодні ми поговоримо про те, чому не дивляться в дзеркало, коли плачуть.

Чому плач перед дзеркалом – не найкраща ідея, що говорять прикмети?

Дзеркала – це справжні провідники, не дарма їх використовують у різних гаданнях. Вони здатні не тільки через відображення показати справжнє, але і з’єднати минуле з майбутнім. Відображені сльози можуть негативно вплинути на людську долю.

Якщо вірити забобонам древніх, то вони вважали, що побачив себе у відображенні при плачі міг звернутися до перевертня або вампіра. А деякі вважали, що така людина могла впустити в себе негативні сутності, які потім могли зіпсувати життя їх носіям.

Про що ще попереджають забобони:

 • Бачити відображення в заплакане обличчя – щастя від себе відлякувати. Дзеркала здатні запам’ятовувати все, що в них відбилося не тільки картинку, але і енергетику, яку колись побачили. Потім як би відтворювати події. Якщо не бажаєте плакати знову, то краще уникати дзеркал якщо трапилося поплакати.
 • Дзеркальна поверхня повертає енергетику назад, тому якщо при плачі дивитися на себе, можна почати ридати ще сильніше.
 • Дивитися в дзеркало під час плачу – красу губити. В дзеркальце під час плачу буде відображатися заплакане обличчя, яке так і при плачі розпухає, плюс відповідна міміка із зморшками в результаті не тільки поверхня, що відбиває, але і сама людина запам’ятовує обличчя зі зморшками і наближає старість.
 • Дивитися власні заплакані очі – біду притягувати. Взагалі не рекомендується дивитися самому собі в очі в дзеркало, ви самі у себе так енергію забираєте, а якщо ви плачете, то негатив посилюється.
 • Якщо на дзеркало впали ваші сльози, то значення прикмети посилюється. У цьому випадку людині потрібно важкий період у житті і всілякі проблеми.
 • Відображені сльози можуть викликати невдоволення своєю зовнішністю і собою в цілому.
 • Якщо ви плачете не перед одним, а декількома дзеркалами, то вони відбиваючи один одного підсилюють негативний вплив і в підсумку може початися розлад у сімейне життя.
 • Не дарма не рекомендують показувати дзеркало маленьким дітям, плачуча дитина, яка відбилася в дзеркалі може отримати переляк.
 • Ви можете відлякати від себе удачу на роботі і посваритися в колективі.

Що кажуть психологи?

Забобони з дзеркалами досить поширені, природно і психологів зацікавило, чому люди вірять, що бачити себе в дзеркалі сумували – погану долю притягувати. І вони знайшли просте пояснення, чому прикмети можуть спрацювати. Людина більшу частину інформації сприймає за допомогою зору. В нашій підсвідомості відкладається все, що ми бачимо. Найчастіше сльози асоціюються з нещастям, коли ми плачемо, то і настрій відповідний. А побачивши себе коханого в дзеркалі не в кращому вигляді ми запускаємо всередині себе думку, що все погано. Розкручуємо її ще більше і в результаті можемо запрограмувати себе на неприємності.

Рада! Уникайте дзеркал і дзеркальних поверхонь, коли ви не в дусі. Краще посміхайтеся своєму двійникові і говорите собі хороші і приємні слова.

Що робити якщо все-таки подивилися в дзеркало?

Зазвичай на будь-яку прикмету, є протидія і це марновірство не виняток. Є кілька способів уникнути негативний вплив.

 • Якщо ви дуже забобонні, то приберіть дзеркало, в якому побачили себе сумували, загорніть його у що-небудь. Якщо є можливість, то позбудьтеся від нього. Але розбивати дзеркало не можна.
 • Можна просто постаратися відразу ж посміхнутися самому собі в відображення. Дзеркало повинно запам’ятати ваш гарний настрій. Можете сказати собі приємні слова і комплемент.
 • Є ще один спосіб. Якщо сльози не зупиняються, а ридма ридати хочеться, то уявіть, що перед вами абсолютно інша людина. Розкажіть йому про свої проблеми і попросіть взяти їх з собою. Потім промийте люстерко, водою.
 • Можете просто побризкати відразу як себе побачили дзеркальну поверхню водою, насухо витріть воду і уявіть, як вода ввібрала весь негатив, від серветки просто позбавтеся.
 • Якщо ваші сльози впали на поверхню аксесуара, то негайно зітріть їх за допомогою води, так вийде уникнути неприємностей.
 • Якщо молода дівчина дивиться на свого двійника і плаче, то вона може роздобути безсоння і втратити спокій.

Цікаво! Вода не тільки універсальний розчинник у фізичному світі, але вона також і виступає універсальним провідником енергії в тонкому світі, тому з її допомогою можна очищати негатив.

Висновок

Вірити в прикмети і забобони чи ні, кожен вирішує для себе сам. Безпосередньо відображення нічого вам поганого не зробить, але запрограмувати себе на неприємності можна запросто. Намагайтеся прибувати в гарному настрої, любіть себе і повторюйте самому собі приємні слова, а також намагайтеся бачити себе у відображенні щасливим.

 

Сонник - тлумачення снів