До чого горить ліве вухо – значення прикмети ?

За допомогою вух ми приймаємо величезний масив інформації. А якщо говорити про прикмети, то з вухом пов’язано їх не мало, як з правим так і з лівим. Сьогодні ми поговоримо до чого горить праве вухо.

Що кажуть нам прикмети?

Значення прийме може змінюватися в залежності від того, яке конкретно горить вухо, це зрозуміло. Але в той же час тлумачення змінюється і від того горить у вас безпосередньо мочка або просто його верхня частина, також важливо знати час доби і дня тижня.

Так як через вуха ми сприймаємо інформацію, яку нам говорять, то більшість прийме пов’язано з плітками та новинами. Давайте розберемо все докладніше.

Значення в залежності від дня тижня

Кожен день тижня має свою власну енергетику, тому і прикмети в залежності від дня тижня можуть змінюватися. Нижче ми розглянемо значення для кожного дня тижня окремо.

Понеділок

Понеділок – перший день тижня і для багатьох він важкий, психологічно не просто налаштовуватися на робочий лад. З астрологічної точки зору за цей день відповідає Місяць. Місяць відповідає за настрій, так як вона протягом місяця змінює свій вигляд. Якщо в понеділок у вас горить ліве вухо, то ви ризикуєте бути втягнутим у конфлікт на порожньому місці. Сварка може статися з самими близькими. У цьому випадку постарайтеся зупинити себе і не роздувайте з мухи слона.

Вівторок

В астрології за вівторок відповідає войовничий Марс. Марс – планета конфліктна, але в той же час відповідає за активність. Палаюче у вівторок ліве вухо вказує на те, що ви можете посваритися з кимось близьким аж до розлучення, якщо ви конфліктуєте з другою половинкою. Проблем можна уникнути якщо ви будете говорити свою точку зору в м’якій і делікатній формі, намагаючись обходити гострі кути.

Середа

Середа – середина тижня, за цей день у нас відповідає Меркурій. Меркурій – планета, що відповідає за наше мислення і спілкування. Якщо у вас стало горіти вухо в середу, то швидше за все ви можете зустріти когось із знайомих, вас чекає приємне спілкування в позитивному ключі. А хтось може розраховувати і на приємне побачення. День обіцяє бути гарним.

Четвер

Четвер – це день Юпітера. Хтось Юпітер називає «Великим щастям» або «Великим благодійником». Ви відчули, що ліве вухо палає жаром у четвер, значить у вас скоро налагодяться справи і можна чекати хороших новин.

П’ятниця

П’ятниця – день Венери. Венера відповідає в гороскопі за наші вподобання, смаки, звісно, на початковому етапі вона відповідає і за любовну сферу. У класичній астрології Венеру називають «Малим щастям». Ліве вухо горить у п’ятницю можливо вас покличуть на побачення. А також може статися якась несподівана, але в той же час хвилююча зустріч. Також це може вказувати на ділові переговори, які пройдуть вдало.

Субота

Субота – за цей день відповідає Сатурн. Сатурн часто вважають планетою обмежень в астрології, але в той же час – це «Великий вчитель», адже найскладніші уроки часто найскладніші, хтось називає його «Великим нещастям».

Якщо ліве вухо почало горіти в Суботу, то це може говорити про проблеми, що насуваються, можливо ваші плани будуть серйозно порушені.

Неділя

Неділя – день Сонця. Сонце – це основна планета гороскопу, саме сонячний знак ми називаємо, коли у нас цікавляться, хто ми за гороскопом. Горіло ліве вухо у неділю передвіщає прибуток. Можливо вам зроблять вигідну пропозицію.

Цікаво! Іноді разом з печією можна почути дзвін у вусі. Наші предки вважали, що таким чином з нами зв’язується ангел хоронитель. У цей момент можна звернутися до нього з проханням, загадати бажання. Запитати поруч знаходиться людину в якому вусі дзвін. Якщо відповідь буде правильною, то бажання може здійснитися.

Як змінюється значення ознаки в залежності від часу доби?

Час доби, так само привносить свої корективи в значення прикмети.

Вранці

Якщо ви відчули відчуття вогню в лівому вусі вранці, то це може вказувати на те, що ви часто поспішайте і приймаєте рішення занадто швидко, без роздумів. Вам слід приймати рішення більш свідомо і обдумано, не поспішаючи. Не поспішайте нічого говорити, поки ретельно не подумаєте.

Вдень

Вухо палить вдень, значить ви стали менше часу приділяти роботі і робочих справах. Будьте зосереджені. Постарайтеся не займатися складною роботою. Якщо ви распыляетесь і не знаєте за що вхопитися, то заспокойтеся і виберіть одне найважливіше справу. Воно вимагає вашої пильної уваги.

Ввечері

Якщо горіти вухо стало ввечері, то це може сигналити про те, що в особистих стосунках не все в порядку. Можливі конфлікти з близькими людьми або ви посваритеся з коханою людиною.

Вночі

Іноді вухо може почати палати вночі. Можливо у вас був насичений день і вам слід замислитися про вчинки минулих діб. Можливо ви зробили щось не так, це може в подальшому позначиться не найкращим чином на майбутньому, якщо не вжити заходів зараз.

Цікаво! На маленьких дітей візьме не діє, так як вони знаходяться під захистом вищих сил.

До чого горить ліве вухо дівчини?

Деякі трактують прикмети окремо для жінок і чоловіків. Якщо вухо починає горіти у дівчат і жінок, то можна зустріти трактування, що їх очікують сварки в сім’ї. Тільки дівчині це передвіщає сварку з чоловіком, а жінці негаразди в сім’ї.

Що віщує забобони чоловікам?

Чоловікам же забобони обіцяють проблеми з грошима або конфлікти на роботі.

Якщо горить вухо і щоки одночасно?

Якщо ви відчули жар на щоках, а потім в лівому вусі, то на це є вірна прикмета від старих людей. Означає це явище те, що вам перемивають кісточки і пліткують за спиною.

Увага! Якщо ж у вас часто горять вуха, то варто звернутися до лікаря, так як це може бути викликано алергією або яким-небудь іншим недугою.

Що радять робити, щоб зупинити жар?

Так як прикмета має різні трактування, то і рішення носить різний характер. Звичайно ви можете почекати, і жар пройде сам. Але є способи, які, як вважають люди допомагає прискорити процес.

Прикмета часто передбачає наявність пліткарів, то люди вірили, що можна дізнатися хто саме про вас гадає. Для це про себе почніть перераховувати знайомих, на якому вуха перестануть горіти, той і перемиває вам кісточки.

Також є рада прикусити мізинець лівої руки, не сильно. Вважалося, як тільки зуби з двох сторін торкнутися пальця, так відразу пліткар замовкне.

Інші рекомендують змити весь негатив водою, хтось радить прочитати при цьому молитву.

Прикмети і забобони – одна з частин життя навіть сучасної людини, вірити в них чи ні вирішує для себе кожна людина. Але ми радимо завжди вірити в позитив, щоб наш мозок був налаштований на позитивну хвилю і притягував тільки хороше.

Сонник - тлумачення снів