До чого свербить ліва п’ятка?

Іноді наше тіло подає знаки про те, чого варто очікувати в майбутньому. Важливо лише прислухатися і правильно розгадати їх. Свербіння в лівій п’ятці здавна вважався цікавим народним повір’ям, адже він виникає так само зненацька, як і зникає. Ця частина ступні не піддається роздратуванню, укусів комах. Наші предки вірили, що на правому плечі людини сидить ангел, на лівому – демон. Ось чому ліва сторона здавна вважалася пов’язаної з нещастями, злими духами, обманом, більшість прийме пов’язаних з нею – віщують розчарування.

Важливо! Дізнавшись про тлумачення прийме, не потрібно скасовувати всі плани, цілий день сидіти в замкненій квартирі. Повір’я не управляють вашим життям, вони тільки інформують вас про можливі події – поганих чи добрих.

Про що говорять прикмети

Наші предки вірили, що свербіж в п’яті не обіцяє нічого хорошого. В залежності від ситуації прикмета тлумачиться по-різному:

  • розпочаті справи не будуть мати успіху;
  • попереду – дрібні повсякденні незручності;
  • людина має бажання втекти від життєвих негараздів, даремно витрачає час;
  • якщо п’ятка свербить перед поїздкою, навіть запланованої, вона буде невдалою;
  • взимку свербіж віщує морози, влітку – спеку і засуху;
  • незабаром доведеться пережити зраду або погані звістки про далеких родичів;
  • якщо подразнення виник під час прогулянки, хтось перемиває вам кісточки, обумовлює;
  • свербіж під час походу по магазинах – відмовтеся від серйозних покупок, речі можуть бути переоцінені, швидко прийдуть в непридатність.

Значення прикмети в залежності від дня тижня

Значення прикмети на кожен день тижня тлумачиться по-різному. Краще запам’ятати, записати, коли з’явилося роздратування.

Понеділок

Свербіж в понеділок пов’язаний з майбутньою далекою поїздкою, связанною з роботою, хворобою або смертю.

Вівторок

Якщо ліва п’ятка засвербіла у вівторок, то варто підготуватися до свята, який відверне від рутинних проблем, дасть можливість відпочити. Якщо свербіж з’явився до вечора, чекайте зустрічі з особою протилежної статі, з яким давно подобаєтеся.

Середа

У середу краще ні з ким не свариться, так як опонент може жорстоко помститися. Висока ймовірність посваритися з близькими родичами.

Четвер

У четвер краще зробити незаплановану прибирання, зайнятися приготуванням. Вас можуть відвідати несподівані, але дорогі гості. Спробуйте не робити грубих промахів, не зівай – нагадування про якийсь курйоз залишиться надовго. В цей день можливо знайомство з людиною, яка в майбутньому стане опорою і підтримкою.

П’ятниця

П’ятничний свербіж віщує втрату дорогої людини, чоловіка, труднощі в особистому житті. У цей день краще не займатися вирішенням серйозних проблем, контролювати емоції.

Субота

В суботу потрібно утриматися від відвідування місць масового скупчення людей, з якими можна посваритися. Це відноситься до колегам, знайомим, старим друзям.

Неділя

Неділя – самий невдалий день. Свербіж передрікає важку робочий тиждень, нещастя, домашню суєту, зміну погоди. Найкращим виходом буде розписати всі дії на найближче майбутнє.

Не спираючись на день тижня, свербіж у п’яті передрікає зустріч з колишнім партнером.

П’ята свербить у жінки?

Роздратування є провісником зустрічі з поганим людиною. Це може бути чоловік, відносини з яким не принесуть нічого, крім болю і розчарування. Жінка може зв’язатися з аферистом, шахраєм, тому краще не покладатися на полузнакомых людей.

Жінку в положенні чешущаяся п’ята попереджає про недостатній турботі про своє здоров’я. В такому разі, потрібно більше відпочивати. Тоді пологи будуть легкими, а дитина здоровим і міцним.

Заміжній жінці загрожує зрада чоловіка, або велика сімейна сварка.

Дізнайтеся також: До чого свербить ліва п’ятка?

Тлумачення для чоловіків

Для чоловіка свербіж означає розбіжності і негатив в сім’ї. Можлива зрада з його боку, звернув з «правильної» дороги під час подорожі, робочої поїздки. Важливо не піддаватися спокусі. Представник сильної статі може бути обдурять. Йому слід бути стриманішим, замислитися про наслідки своїх рішень. Виплеск емоцій призведе до скандалів із супутницею життя, колегами, друзями.

Нежонатому молодій людині свербіж в п’яті обіцяє захоплюючу подорож, роман з чарівною дівчиною, яка може перерости в серйозні стосунки. Не виключена можливість кар’єрного зростання, фінансової надбавки.

Відбувся чоловікові краще відмовитися від далеких поїздок, серйозних угод, і більше часу приділяти власному здоров’ю. Якщо неможливо перенести, відмовитися від подорожі – намагайтеся бути обережніше. Свербіж може вказувати на надмірну лінь, нерішучість. З цим доведеться боротися, не втрачати віри в свої сили, інакше виникнуть серйозні проблеми. Не варто замислюватися про зраду, вона принесе лише розчарування і сварки, як у сім’ї, так і на роботі.

Свербіж у дівчат

Незаміжньою дівчині чешущаяся п’ята передрікає весілля або вагітність. Якщо свербіж виник під час прогулянки – знайомство з малоприємним людиною. Відносини в такому разі будуть короткочасними, тому від залицянь краще відмовитися. Роздратування попереджає про скандал з домочадцями або колегами, які зазіхають на майно шахраїв, не варто якийсь час носити при собі цінні речі, заводити нові знайомства.

Якщо п’ятка свербить перед побаченням – воно буде не таким як замислювалося, а відносини навряд чи будуть серйозними.

Увага! Від несприятливих наслідків забобонів можна ухилитися за допомогою нитки. Візьміть нитку червоного кольору, попередньо зав’язавши на ній 3 вузлика, спаліть її.

Для звільнення від нав’язливого шанувальника існує окремий ритуал – потрібно занурити ноги спочатку в нагріту воду, потім – у холодну.

П’ята свербить у дитини

Діти більш сприйнятливі, ніж дорослі. Свербіж у п’ятах слід приділити увагу.

Як правило, він передрікає падіння, травми. Від активного відпочинку на деякий час краще відмовитися. Якщо п’ятка засвербіла під час перебування в гостях – краще попрощатися з господарями.

Значення прикмети в залежності від часу доби

Час, ка і день тижня істотно впливають на тлумачення прийме.

Якщо свербіж з’явився рано вранці, практично відразу після пробудження – день буде наповнений не самими радісними подіями, принесе проблеми і конфлікти.

Вечірній роздратування пророкує важка розмова з рідними, на який буде витрачено чимало життєвих сил, емоцій.

Увага! Якщо це не короткочасний зуд, то обов’язково зверніться до лікаря!

П’ята свербить збоку

Свербіж збоку віщує втрату багажу або грошових коштів, слід бути обережніше і уважніше. Утримайтеся від далекої дороги, щоб уберегти здоров’я. На шляху до заповітної мети можуть виникнути несподівані перешкоди, перед прийняттям рішень, слід ретельно все обдумати.

Люди формували прикмети протягом століть, намагалися пов’язувати сигнали свого тіла з подіями. Незважаючи на що йде популярність народних повір’їв, до них краще прислухатися, щоб уникнути неприємних сюрпризів.

Особливо забобонні, дізнавшись, про негативне тлумачення тієї чи іншої прикмети відкладають або переносять намічені справи. Обережність – гарна якість, але не варто забувати, що господарями своєї долі, контролерами всіх вчинків є ми самі. Якщо людина втратить віру в себе, буде думати тільки про провали і невдачі – так воно і станеться. Плануйте день, контролюйте емоції, обмірковуйте рішення, вчинки, і нічого поганого точно не відбудеться.

Сонник - тлумачення снів