До чого сниться жива людина як мертва

Якщо трапилося так, що снитися жива людина як померла, не варто лякатися. Такий сон не віщує біди в прямому контексті. Відсоток, того що людина помре в реальному житті мізерно малий.

Як правило, такий сон попереджає про небезпеку або обіцяє низку якихось подій.

Увагу, якщо потрібно розібратися в тлумаченні сну, варто згадати:

 • В якій обстановці це сталося?
 • Хто був поруч?
 • Не приснився такий сон після сварки з цією людиною?
 • На ніч був фільм, в якому в надлишку були стрільба, померлі люди?
 • Не хворіє хтось з родичів, які викликають переживання?
 • Не було на ніч переїдання? Часто погані сни сняться з-за цього.
 • Немає бажання, щоб ця людина справді помер?

У різних сонники, складеними різними людьми, тлумачення снів відрізняється, буває, що навіть кардинально і мають протилежні значення.

Значення сну в різних сонники

По соннику Міллера

Якщо померлий є близьким родичем, то сон обіцяє одужання після довгої хвороби. Якщо покійний чоловік уві сні просто знайомий або родич, то сон передвіщає несподівані новини, які приємно здивують. Потрібно згадати, де був покійний.

Якщо в морзі – сон передвіщає сильний хвороба, але з хорошим закінченням, одужання буде швидким і повним. В сновидіння навколо були ще померлі люди, то варто очікувати прибутку. Небіжчик був у своєму будинку, хвороба буде довга, а одужання не швидким. Якщо навколо померлого людини зібралися родичі та друзі, наяву його очікують приїзд нежданих гостей і далеких родичів.

За сонником Цвєткова

Померла людина у сні, який живий наяву сниться до прибутку. Причому дуже часто це повернення боргів. Можливо, людина, який приснився померлим, поверне борг або виручить з складної ситуації сновидця. Якщо небіжчик був на кладовищі, це віщує подорож або терміновий від’їзд по роботі. Потрібно згадати, що його оточувало в даний момент – хрести або просто пам’ятники, або ж порожні могильні пагорби?

Якщо хрести, то сон передвіщає швидкий від’їзд, багато пам’яток, то сновидця чекає подорож, яка не принесе позитивних емоцій. Якщо навколо були могильні горбки, то людина, який приснився померлим, принесе неприємні звістки.

Аювердіческій сонник

Якщо людина, яка живий сниться наяву померлим, то сон означає початок нових романтичних відносин. Які принесуть нещастя і багато неприємних подій. Сон попереджає, що найближчим часом у відносини краще не вступати. Можливо, людина, який запропонує романтичні стосунки, буде знайомим або колегою людини, якого сновидець бачить уві сні.

Увага! Потрібно придивитися до знайомих, може, оточуючі люди не бажають добра і хочуть зробити підлість.

За сонником Ванги

Сон, у якому жива людина приснився померлим означає довготривалі відносини, які приведуть до народження дітей. Якщо побачений людина дуже важливий чи це близький родич, то такий сон може стати пророчим. Наяву ця людина захворіє важкою хворобою і є велика ймовірність, що помре.

Якщо приснився важливий державний діяч, який ще живий, то треба готуватися до війни або воєнному конфлікту, який дуже швидко закінчиться, але жертв серед мирного населення буде дуже багато. Якщо мертвим приснився вчений, який насправді живий, то незабаром станеться велике відкриття. Він переверне світ і стане одним з найбільш значущих подій.

Ассірійський сонник

У тлумаченні ассірійського сонника такий сон означає наближення нещастя. Смерть стоїть на порозі. Можливо, хтось із близьких важко захворіє і помре.

Або ж довга й тривала хвороба загрожує і сновидінню. Можливі серйозні травми та інвалідність. Є загроза бути прикутим до ліжка на довгий час. Так само сон розтлумачується, як загроза сімейним відносинам. Він віщує крах сімейного життя або тривалим любовних відносин.

Цікаво! Згідно асирійському сонником, щоб сон не збувся, сонник радить розповісти про це сні всім оточуючим, причому до обіду.

Сонник Хассе

 • Це тлумачення протилежне від Ассірійського. Тут сновидіння розтлумачується, як приносить удачу.
 • Любовні стосунки чекають вільних людей. Весілля і довгі роки спільного життя, того, хто був у сні мертвим.
 • Самому сновидінню сонник пророкує вдалі починання. І хороші фінансові вкладення з великою віддачею.
 • Якщо гроб закритий, але сновидець знає, хто там знаходиться, такий сон передвіщає відкриття таємниць. Насамперед, це відноситься до сімейних. Але розкриті таємниці вже нікому не загрожують.

Мусульманський сонник

Сон, у якому сновидець бачить себе в труні, означає швидкий переїзд на інше місце проживання.

Якщо померлий чоловік близький родич чи близький друг, сон означає сварку з цією людиною.

Якщо сон, в якому, померлий малознайомий чоловік, такий сон передвіщає, швидке весілля або велике свято. В якому сновидець візьме участь, не виключено, що і в головній ролі.

Сонник Девіда Лоффа

Спочатку потрібно згадати ким померлий доводиться сновидінню? Якщо це близька людина, то наяву його поведінка викликає занепокоєння. Може цей чоловік занадто дорогий, тому приснився такий сон. Сни про небіжчиків і смерті досить часте явище. Якщо сон приснився в такому контексті, то чоловік, який помер уві сні, і живий наяву потребу в турботі й опіці. Або ж хорошому раді, який може врятувати йому життя.

Старослов’янська сонник

 • Якщо жива людина сниться як померлий, значить, наяву його і сновидця чекають серйозні випробування, які будуть тривати дуже довго і впоратися з ними буде дуже важко.
 • Якщо померлий уві сні людина несподівано оживе, то всі неприємності, які несподівано почнуться, так само несподівано закінчаться. Якщо особисто не знати людину, який наяву живий, а уві сні помер, то сновидця чекають несподівана прибуток. Це може бути, як фінансова, так і у вигляді якихось речей.

Сонник Нострадамуса

Говорить про те, що ця людина буде жити довго і щасливо. Якщо це малознайомий чоловік, то сновидця минуть всі неприємності і пастки ворогів будуть нестрашні.

В глобальному плані такий сон передвіщає лікування від хвороб, які довго не вдавалося перемогти.

Сонник Фрейда

Якщо померлий уві сні людина, прийде на наступний день наяву, значить потрібно чекати хороших новин або таємних любовних зустрічей. Причому людина, що наснився, буде знати про ці зустрічі, будьте обережні, це може стати надбанням громадськості.

Такий сон означає про присутність таємні сексуальні бажання, які постійно переслідують сновидця. Якщо потрібно від них позбутися, необхідно подумати, чому ці бажання з’явилися.

Якщо сон приснився жінці?

Для жінок сон, у якому вона бачить померлим людини, який насправді живий означає попередження про невірних кроках. Помилки, які може зробити жінка, коштуватимуть їй репутації. Якщо побачений просто знайомий або родич, то чутки, які будуть розпускати недоброзичливці, нашкодять дуже сильно.

 • Якщо уві сні навколо померлого зібрався народ, то чуток ніхто не повірить, і жінка збереже репутацію.
 • Якщо померлий в самоті лежить в труні або на землі, то ця людина наяву принесе дуже погані звістки.
 • Якщо чоловік, який помер, є близьким родичем, другом або коханим, то такий сон передвіщає гарні звістки від давно зниклих знайомих.

Якщо сон приснився чоловікові?

Жива людина, приснився лежить у труні, це означає, що скоро відбудуться хороші події. Причому практично в усіх сферах.

Насамперед, це стосується фінансів і просування по кар’єрних сходах. Якщо навколо небіжчика були посаджені квіти, то варто очікувати, що з’явиться покровитель, який буде сприяти підвищенню в посаді, причому дуже швидко.

Якщо померлий лежить обличчям вниз, то сімейний бюджет може поповнитися з непередбачених джерел. Сон передвіщає великі фінансові потоки і дуже вдалі вкладення.

Увага! Якщо у вас погані передчуття і ви хочете, щоб сон не збувся, то відразу як прокинетеся повторіть три рази: “Куди ніч, туди і сон”.

Уві сні померлим був родич

Такий сон передвіщає хворобу або погіршення стану хворої людини. Причому необов’язково це буде приснився чоловік або сновидець. Це може бути хтось із близьких родичів.

Варто звернути увагу на те, де і як померлий.

Якщо покійник лежить у труні, в знайомому приміщенні, то хвороба вилікується швидко і без наслідків. Якщо померлий чоловік лежить на чорній землі, то хвороба буде тривалою і важкою. Одужання не настане. Захворювання стає хронічним.

Уві сні померлим була близька людина

Якщо коханий або кохана наснилися мертвими, такий сон означає, що особисте життя налагодиться. Незаміжнім або неодруженим сон обіцяє швидке весілля.

Коханий не знає про наміри, значить прийшов час розповісти і зробити визнання. Швидше за все, сновидця буде чекати на взаємність і серйозні романтичні відносини.

Уві сні коханий хворів, а потім помер – означає хворобу і наяву.

Важливо! Зверніть увагу на своє здоров’я і здоров’я близьких.

Якщо уві сні помер неблизький знайомий

Такий сон означає, що нещастя і неприємності обійдуть стороною сновидця. Якщо наяву очікується далека поїздка, це найсприятливіший час для її здійснення.

Важливо! Щоб поїздка здійснилася, не треба розповідати нікому про своє сновидіння. Постарайтеся зберегти все в таємниці.

Якщо жива людина приснився в труні

Сон, у якому близька людина лежить у труні, причому живий – означає хвороба цієї людини, є велика ймовірність, що він збудеться. Якщо такий сон приснився з середи на четвер, то ймовірність віщого сновидіння, практично дорівнює нулю. А якщо в ніч з суботи на неділю значення сон, швидше за все, здійсниться.

Сон, у якому незнайомий жива людина лежить у труні і йде похоронна процесія означає швидкі зміни в житті. Причому найчастіше вони кардинальні. Це може бути переїзд в інше місто. Розставання з близькою людиною або зміна діяльності, професії.

Бути самому померлим у труні

Такий сон означає швидке весілля у сновидца або його найближчих родичів. Якщо в родині хтось хворіє, то його чекає одужання, причому найближчим часом.

 • Якщо йде похоронна процесія, і всі плачуть, то сновидця очікує примирення з родичами, з якими сталася сварка.
 • Якщо труну закрили і починають закопувати, значить, будуть прощені фінансові борги або хтось допоможе впоратися з ними. Фінансове становище покращиться.
 • Труну з тілом стоїть у лісі, сон віщує перемогу над ворогами. Якщо ліс густий, то наяву вороги будуть викриті і про їхні плани дізнаються оточуючі.

Вірити чи ні в сновидіння – вирішувати кожному. Але дуже часто сни збуваються, і тлумачення сновидінь попереджають про небезпеку. Якщо правильно застосувати значення сну, то можна уникнути неприємностей.

Сонник - тлумачення снів