До чого свербить ліве око? ?

До чого готуватися, коли зачесався, ліве око? Які події чекають людину, хороші чи погані, і як вони позначаться на долі, можна дізнатися завдяки прикметам і забобонам. Ще наші прабабусі помітили, що око не може свербіти просто так. Швидше за все, це передбачення важливої події. Якого саме, пропонуємо розібратися прямо зараз.

До чого свербить ліве око, що говорять різні прикмети?

Прийме, чому свербить ліве око – безліч, і всі вони різняться. Найпопулярнішими серед них є:

 • ліве око свербить до сліз у чоловічої половини населення;
 • зачесався ліве око – любити, правий — плакати;
 • свербіж в області лівого ока у жінки – до швидких новин в цей же день.

Прикмети індусів кажуть, що почухування лівого ока у жінки веде до успіху, у чоловіків – до неприємностей. В Африці також, тільки жінок чекають сприятливі події, при свербінні у чоловіків – слід чекати гряду сварок і неприємностей. Гавайці вважають, що поява свербежу в області правого ока веде до нещастя серед близьких.

 

Давні прикмети безпосередньо пов’язані з ситуаціями, днями тижня і часу доби. Правильно зіставлена картина дасть повну інформацію про очікувані події.

 • свербить очей під час відвідування медичного закладу – до швидкого одужання;
 • сверблячі відчуття в лівому оці на побаченні – до обману;
 • засвербіло око в магазині – до марним грошових витрат;
 • неприємні відчуття виникли у період серйозної наради – пора розслабитися і відпочити;
 • під час сварки ліве око свербить у поганої людини.

Важливо! Не завжди свербіж лівого ока є поясненням будь-якої події. Щоб прикмети працювали на всі 100% потрібно підвищувати енергетику і покращувати ауру. Згідно з Законами Всесвіту, думки мають тенденцію матеріалізації, яка лежить в основі віщувань і ворожінь. Бажаєте, щоб подія реалізувалося, вірте і думайте про нього, і навпаки.

Що значить прикмета залежно від тижні?

Правильно витлумачити прикмету, зробити прогноз більш точним можна, скориставшись прогнозом по днях тижня.

Понеділок

Тиждень почався з свербіння в лівому оці? – чекайте швидкої сварки з рідними або неприємності на роботі. Терпіння і спокій допоможуть уникнути конфліктів.

Вівторок

Ймовірність отримання радісної звістки велика. Удача і гарний настрій буде супроводжувати протягом тижня. Зміни, які відбудуться в цей день, в майбутньому принесуть користь.

Середа

Свербіж до 12:00 пророкує події в першій половині тижня, після 12:00 – у другій половині. Середина тижня віщує швидке романтичне побачення, везіння у вигляді виграшу в азартних іграх або лотереї.

Четвер

Будьте обережні, швидше за все, вас чекає смуток і сльози. Причина розладу може бути різною: починаючи з побутових проблем і закінчуючи фінансовими втратами.

П’ятниця

Останній робочий день несе найприємніші події: довгоочікувану зустріч з коханою людиною, а також події, що несуть радість спілкування.

Субота

Почухування очі в суботу – чекайте швидку зарплату і премію, а також інші грошові надходження. Можливо, ви знайдете гроші або хтось віддасть борг.

Неділя

Майбутні події будуть несподіваними і приємними. Прикмета обіцяє швидку знахідку, премію, сюрприз від близької людини або друзів, приємні звістки здалеку.

Довідка! У старовину ходило повір’я, що у кожної людини на правому плечі знаходиться ангел, а на лівому – нечиста сила. Щоб прикмета збулася – необхідно включити уяву і погладити ангела по голові, щоб швидше забути про неприємності – тричі плюнути через ліве плече.

Якщо ліве око свербить у жінок

Поява дискомфорту в області лівого ока більшість жінок зустрічають сумно. Вони вважають, що крім сліз і неприємностей чекати більше нічого. Згідно старослов’янським прикметами, ліве око свербить у жінок до радісних подій і змін (удачі в роботі, отримання прибутку, приємним новин). Деякі прикмети кажуть, що жінка незабаром зустріне старого друга і відмінно проведе час.

Що віщує чоловікам і хлопцям?

Чоловікам, які вірять у забобони, зазначена прикмета обіцяє неприємності, як на роботі, так і в особистому житті. Виправити ситуацію можна, зібравши зусилля і терпіння в єдине ціле. Відмовившись від нав’язливих думок можна уникнути конфліктів та інших важких ситуацій.

Для молодого хлопця, у якого на першому місці стоять побутові та фінансові проблеми, почухування очі говорить про майбутнє спілкуванні з вищим керівництвом. Також можливі з’ясування стосунків.

Поява зазначених відчуттів у чоловіків похилого віку свідчить про проблеми зі здоров’ям. Можливо, варто зайвий раз показатися лікарю.

Ліве око свербить у дівчини

Свербіж лівого ока у юних представниць слабкої статі свідчить про заздрість близької подруги. При цьому необхідно приділяти увагу області дискомфорту. Якщо проблема полягає у верхньому столітті, значить, до заздрості додадуться ще і сльози, якщо нижня – швидше за все це застережний знак, який вимагає обережності, оскільки юну особу намагаються наврочити або навести порчу.

Обережно! Якщо око зачесався у вагітної дівчини, варто спробувати забути про прикмети та забобони, довіривши своє здоров’я лікаря. Медичне обстеження розвіє тривоги і заспокоїть дівчину.

Значення від часу доби

Роблячи прогноз по днях, слід враховувати часовий період. Це зробить тлумачення правильним, зведе можливість помилки до нуля. Якщо ліве око зачесався:

 • вранці – чекайте в гості старих друзів або відбудеться доленосна зустріч з другою половинкою;
 • вдень – всі задумані справи пройдуть успішно;
 • після обіду – відкладіть всі справи на інший день, оскільки укладені угоди призведуть до фінансових втрат;
 • увечері приготуйтеся до романтичного побачення і новому знайомству;
 • відразу після сну – все що наснилося, незабаром збудеться.

Зіставлення дня тижня до часу доби, що допоможе передбачити майбутні події.

Як нейтралізувати негативне значення?

Свербить ліве око і прикмети обіцяють неприємні події з втратами, варто знати, що будь-який прогноз може бути змінено. Для цього наші прабабусі користувалися старовинними ритуалами. Для нейтралізації негативних передчуття потрібно вірити в силу проводяться ритуалів:

 • перехрестіть ліве око, прочитайте «Отче наш»;
 • прикрийте око долонею, трохи чухаючи лівою рукою, прочитайте такі слова: «збережи мене від напастей і поганих новин»;
 • доторкніться вказівним пальцем лівої руки до ока, промовляючи слова: «Нехай ці дотики вбережуть від нехорошого»;
 • постарайтеся на інтуїтивному рівні позбутися від неприємних думок, їх наявність негативно відбивається на психіці, притягає проблеми.

Також, мінімізувати негативний значення можна выкатывая свербіж свіжим курячим яйцем. Джерело життя допоможе забрати негатив і усунути дискомфорт. Викочування проводиться за годинниковою стрілкою з одночасним читанням молитви «Отче наш».

Пояснення з точки зору науки

Причина чесання лівого ока не завжди зводиться до містики і повір’ями. В більшості випадків вона пов’язана з розвиваються запальним процесом. З точки зору науки дискомфорт в області лівого ока обумовлений наступними факторами:

 • в око потрапив сторонній предмет – що випала вія, піщинка, мошка можуть спровокувати неприємне почухування;
 • погане самопочуття, втома або недосипання спричинюють різь в області очей;
 • сухість очей – обумовлена тривалим перебуванням за комп’ютером або роботою, пов’язаною з постійною напругою (в даному випадку пересихання слизової є причиною появи свербежу);
 • користування неякісної косметики – призводить до появи алергічної реакції, що супроводжується сверблячкою;
 • алергія – симптоматика захворювання супроводжується почесыванием очей, нежить, слезоточивостью (причина криється у множинних аллергенах: пилку рослин, вовни тварин, пилу та ін);
 • ліве око свербить з причини захворювання, спровокованого розвитком кон’юнктивіту або паразитарних інфекцій.

При виникненні дискомфорту в області очей варто прислухатися не тільки до прикмет, але і симптоматиці. Відвідування лікаря допоможе підтвердити припущення і виключити погіршення загального стану.

Висновок

Сьогодні важко дати однозначну відповідь на питання: чи потрібно вірити в прикмети? Швидше за все, все залежить від правильності зіставлення фактів і настрою. Якщо вірити в краще, це обов’язково станеться.

Сонник - тлумачення снів