До чого свербить лоб: значення прикмети для дівчат, жінок і чоловіків?

Люди часто, не замислюючись про значення того чи іншого дії, на підсвідомому рівні здійснюють їх.

Інтуїтивно почухавши свербляче місце, як ні в чому не бувало, живуть далі. Може бути, тому сучасні жителі планети Земля роблять масу помилок і вчинків, яких можна було б уникнути, знаючи про це заздалегідь?

Не даремно в народі побутує думка: «попереджений – значить озброєний». Часто, не беручи всерйоз стародавні повір’я та прикмети, люди натикаються на безліч перешкод, які надалі насилу долають. А даремно.

Адже народні прикмети та повір’я з’являлися не на порожньому місці, а в процесі тривалого спостереження наших предків. Про одну з таких візьме і піде мова в цій статті.

До чого свербить лоб, що говорять різні прикмети?

Деякі люди, відчуваючи свербіж в області чола, все-таки задаються питанням: «До чого б це?» Можна спробувати розібратися. Якщо у людини виключені всі симптоми, що відносяться до здоров’ю або медицині, значить це сигнал згори. З минулих часів до наших днів дійшло не одне пояснення такого явища.

 • Вважалося, що лоб у людини свербить перед тим, як він буде вітатися. Не випадково у давнину говорили «бити чолом».
 • Може обіцяти нове знайомство або несподівану зустріч.
 • Передбачалося походження незапланованих подій, як хороших, так, нажаль, і погані.
 • Також могла обіцяти попередженням про можливе травмування. Особливо, якщо таке траплялося з людиною, небайдужою до алкоголю.
 • Якщо подумавши про щось, людина відчуває свербіж в області чола, то це «щось» повинно неодмінно збутися.
 • Значення прикмети в залежності від локалізації свербежу

  В залежності від розташування зудящего місця і трактування прикмети буде відрізнятися.

  Лоб свербить над лівою бровою

  Судячи за значенням, свербіння в лівій стороні чола над бровою, обіцяє цій людині зустріч з представницею жіночої статі. Можливо, доведеться просити у неї допомоги.

  Лоб свербить разом з лівою бровою

  Це явище попереджає людину про те, що найближчим часом він, сам того не усвідомлюючи, скривдить когось з оточуючих. Тому слід в цей час уважно стежити за своєю мовою і вчинками, щоб не зробити того, про що б довелося потім шкодувати і виправляти ситуацію.

  Лоб свербить над правою бровою

  Свербіж з правої сторони чола над бровою, навпаки, обіцяє зустріч з чоловіком. І також велика ймовірність, що людина буде потребувати його допомоги і підтримки.

  Лоб свербить разом з правою бровою

  Це говорить про те, що скоро людини сильно скривдять. Це станеться ненавмисно і безпідставно. У такій ситуації людині необхідно зібратися з силами і прийняти удар гідно. Головне – пережити.

  Лоб зачесався у волосся

  За переказами, якщо лоб зачесався біля самих коренів волосся, то це попереджало людини про потреби більш пильно спостерігати за своєю другою половинкою. Можлива зрада з його (або її) боку.

  Також це може служити знаком, що коханий чоловік ображений або зазнав грубість. Щоб уникнути посилення такої ситуації, необхідно якомога швидше з’ясувати причину і мирним шляхом налагодити колишні хороші відносини.

  Якщо таке виключено, то можливий інший варіант трактування. Це може бути банальне, корисливу зраду близької людини.

  Що означає, якщо свербить центр чола

  Якщо свербить середина чола, то це може означати, що в недалекому майбутньому людині доведеться зустрітися з його безпосереднім покровителем, від якого людина може бути сильно залежимо. І від розмови з ним у великій мірі може визначатися подальша доля хворого.

  Це може бути неприємний розмову зі своїм начальником, якщо людина працює. І щоб все пройшло, як кажуть, з мінімальними втратами, слід використовувати свою силу волі і промовчати.

  Свербіж в області перенісся

  Така прикмета свідчить про назрівання досить-таки великої проблеми. Це буде випробуванням на міцність. Якщо людина буде зібраний і сконцентрований, то вирішити таку проблему не складе йому праці. А людині розгубленому таке завдання буде не під силу.

  Якщо свербить в області скронь

  Ця прикмета має кілька значень.

  ПОЗИТИВНЕ. Для молодих людей свербіж в області якогось з скронь обіцяє в близькому майбутньому романтичну зустріч, яка цілком може перерости в довге і щасливе кохання.

  НЕГАТИВНЕ. Для людини, яка працює, така прикмета віщує недобре, аж до нещасного випадку з летальним результатом. В такому випадку людині рекомендується бути обережними, а в кращому – взяти відгул і залишитися вдома.

  НЕГАТИВНЕ. Також така прикмета обіцяє наближення непередбаченого скандалу. Причому людина ніяк не зможе його запобігти, так як не буде його ініціатором.

  НЕГАТИВНЕ. Може бути, що такий неприємний свербіж у скронях віщує швидке нагромадження великої кількості проблем і питань, які необхідно буде вирішити якісно і швидко.

  Що значить прикмета в залежності від дня тижня

  Понеділок

  Якщо лоб зачесався в понеділок – це добрий знак. Особливо, якщо це сталося в першій половині дня. Не слід нічого побоюватися і можна з упевненістю реалізовувати свої плани.

  Вівторок

  Якщо ж людина відчув свербіж в області чола у вівторок, ні до чого хорошого це не призведе. Насуваються проблеми, неприємності, сварки або втрати зваляться на голову, як сніг. Виходячи із спостережень предків, чим раніше людина почне розраховуватися з усього навалившегося, тим легше буде це зробити.

  Середа

  Свербіж у середу, навпаки, віщує тільки приємні і хороші події. Такими можуть бути любовна зустріч, знайомство, отримання подарунку або несподівана знахідка.

  Четвер

  Четверговий свербіж чола нічим хорошим не ознаменується. Слід бути готовим до сварки або скандалу з коханою людиною, близькими родичами чи неприємної розмови з начальством на роботі.

  І ЗНОВУ НАГАДУВАННЯ: чим пізніше буде відбуватися неприємна ситуація, тим складніше буде з неї виплутуватися.

  П’ятниця

  П’ятничний свербіж обіцяє успіх у запланованих справах.

  До РЕЧІ! Можна сходити в магазин. З великою часткою ймовірності вас там чекає вдала покупка.

  Субота

  Свербіж в суботу обіцяє неприємну зустріч з людиною, що має великий вплив на вашу долю. Він відразу може піти в напад, що неминуче призведе до конфлікту. На жаль, надалі людині так і не вдасться налагодити з противником хороші відносини.

  Неділя

  Недільний свербіж трактується двояко. По одному значенню свербіж у першій половині дня цілком може бути віщим, а після – ні. З іншого – свербіж чола в неділю взагалі ніякого передбачення не має.

  Якщо лоб свербить у жінок.

  Свербіж в області чола у представниць прекрасної половини людства є дуже доброю ознакою. Це означає в її долі значні зміни.

  Що віщує чоловікам і хлопцям?

  Молодим хлопцям, як і дівчатам, свербіж в області чола віщує романтичні зустрічі, які, можливо, знайдуть своє продовження у міцній і щасливого сімейного життя.

  Чоловіків же, що займаються бізнесом, в першу чергу цікавить його процвітання і власна кар’єра. Тому сверблячих лоб напередодні важливої зустрічі говорить про те, що чоловікові під час неї доведеться просити про щось партнерів по зустрічі, тобто «бити чолом».

  Якщо чоловік захоплюється спиртними напоями, то така ознака може трактуватися як попередження про можливі неприємних ситуаціях або травмах, пов’язаних з надмірним вживанням алкоголю.

  Лоб свербить у дівчини

  Молодим дівчатам короста в цій частині тіла обіцяє щасливе заміжжя і довгий благополучний шлюб.

  Значення від часу доби

  Крім дні тижня, в якому стався свербіж в області чола, слід також враховувати і час доби. Від цього залежить більш точне тлумачення прикмети

  Отже:

  НЕГАТИВНЕ. Лоб свербить рано вранці. Не варто здійснювати заплановане на цей день, в іншому випадку це обіцяє невдалий результат справи.

  НЕГАТИВНЕ. Лоб свербить днем. Серйозне попередження про заборону вживання в цей день спиртних напоїв. Ігнорування такого ознаки загрожує неприємними і небезпечними подіями і транспортними пригодами.

  НЕГАТИВНЕ. Лоб свербить ввечері. Теж ні до чого хорошого це не призведе. У час, що залишився, людина може бути спровокований на сварку або втягнутий в конфліктну ситуацію, в кінці якої буде ображений або принижений. Бажано не піддаватися на провокації.

  ПОЗИТИВНЕ. Лоб свербить вночі. Це дуже сприятливе знамення. Завдяки йому людина може отримати все, що забажає і досягти всього, що запланував.

  Існують і деякі інші прикмети, де учасником дій є лоб. Вважається:

  • якщо двоє людей зіткнулися лобами, то їх неодмінно в найближчому майбутньому чекає хвороба. Щоб уникнути такого результату, їм рекомендується знову, нібито жартуючи, стукнутися лобами;
  • якщо також «зустрілися» хлопець і дівчина, що складаються у відносинах, то це обіцяє їм швидке одруження і тривалий шлюб;
  • зіткнулися випадково незнайомі чоловік і жінка неодмінно повинні придивитися один до одного, ближче познайомитися, можливо, подружитися в майбутньому;
  • зіткнення чоловіка і дружини вважається недобрим знаком, що обіцяє сварку між ними. Щоб нейтралізувати дію прикмети, їм необхідно знову несильно вдаритися лобами.

  Висновок

  Вірити чи не вірити в такі народні прикмети – це бажання кожного. Але те, що вони діють на самому справі, заперечувати не можна. Це можна перевірити, провівши експеримент над собою.

  Якщо таке явище (свербіж в області чола) відбудеться, слід записати день тижня і час, коли це сталося, а також конкретне місце свербіння. Потім дуже уважно спостерігати за собою і тими подіями, які відбулися пізніше.

  Проаналізувати те, що трапилося і зробити висновок про правдивість або нікчемності цієї прикмети.

  Адже не може бути, щоб люди, які живуть в різних кінцях світу і в різний час, передавали майбутнім поколінням одні і ті ж повір’я та прикмети. Вони можуть різнитися в описі значення, але суть у них одна і та ж.

  Сонник - тлумачення снів