Цифри в номері телефону, що приносять удачу і гроші

Наука нумерологія – це прекрасний інструмент втілення мрій. Знання правил чисел сприяє тріумфальній ході по простору життя. Думаєте, цифри в номері телефону – це дрібниця? Ні, існують комбінації, що приносять удачу і гроші, підспудно витраівающіе вигідні ситуації.

Особливий цифровий код привносить в долю позитивну або негативну енергію. Діє незалежно від свідомості людини, розуміння закону, віри в нього.

Значення кожної цифри

Перш ніж вибрати ідеальний варіант, розберемо символізм знаків. У номері грає роль кожен з сумою всіх.

Складіть всі цифри, включаючи коду країни та мобільного оператора. Доведіть до однозначного варіанту. Отримайте підсумок, що впливає глобально на ваші нинішні події.

Приклад:

Номер 7 911 81 34 511

Сума: 8 + 1 + 3 + 4 + 5 + 1 + 1 = 23

Зводимо до однозначності шляхом складання: 2 + 3 = 5

Перш, ніж читати далі, порахуйте свій мобільний номерок. І відразу розглянемо тенденції особистого нумерологічного аспекту.

Нуль 0

Пустота, відсутність заповнювання, початок. Разом таким не буває. Впливає загальна комбінація, яка містить кілька нулів, особливо в кінці. Допомагає:

 1. Досягти духовної рівноваги і гармонії.
 2. Вдало запустити новий бізнес.
 3. Вибрати вірне терені для професійної реалізації.
 4. Відшукати любовного партнера по долі, відмовившись від наявного.

Одиниця 1

Лідерство, прорив, кар’єрні вершини. Одиниця володіє яскравим характером і фінансової значимістю. Накладає позитивний відбиток на сусідні числа.

Сприяє:

 1. везіння в професійній сфері і кар’єрі.
 2. Укладенню вигідних договорів, контрактів; успішному веденню складних переговорів.
 3. віртуозно виходу їх фінансових пасток; швидкого погашення кредитів.

Підходить людям, які будують кар’єру, що створює власний бізнес, менеджерам управлінської ланки. Чи підтримає на життєвому старті особистостей, що прагнуть до передових позицій.

Двійка 2

Символ гармонійних взаємин, співпраці, вміння організувати правильний обмін енергій. Привертає друзів, любов і вигідні знайомства.

Сприяє стрімкому сходженню по щаблях кар’єри завдяки відмінним дипломатичним якостям. Відточує цілеспрямованість, але може надломити нерішучу персону. Чи не підійде недовірливим, меланхолійним, схильним до чужої впливу.

На фінанси майже не впливає, залишаючи ініціативу людині. Якщо вірити всім підряд, то підведе під неприємності.

Трійка 3

Дружелюбність, удача, високий інтелект. Вимагає від володаря зусиль для розвитку тих якостей, якими опікується. Без застосування старанності трійка не підтримає.

Чи принесе щастя творчим особистостям: поетам, музикантам, художникам, а також жінкам після 40-ка. Наділяє креативом, магічними, езотеричними талантами.

Четвірка 4

Дисципліна, стабільність. Хороша для організацій. Приносить клієнтів і вигідні угоди. Грандіозного успіху не гарантує. Однак грошова незалежність збережеться. Долучає до порядку, організованості, працездатності.

Незамінна для школярів і студентів. Хлопці вчаться добре, з ентузіазмом освоюють програму.

П’ятірка 5

Знамення виконання будь-яких бажань. Найважливіше грошове число. Допомагає досягати домовленостей, знаходити компроміси. Ідеальна для мандрівників і цінителів свободи. Сприяє позитивному настрою. Показана водіям, відрядження, дачникам.

Негатив: підсилює неуважність. Небажана, якщо потрібно довести до завершення розпочату. П’ять – це концентрація на різноманітності чинників, відхід від цілі.

Шістка 6

Символ матеріального добробуту. Посилює лібідо. Самотніх веде до доленосного партнерству. А сімейних – до дрібних інтрижкам, зрад. Інтуїтивно викликає ревнощі коханого. Вкрай вдалий варіант для задушевних розмов з родичами.

Шість піде для подарунка мамі або бабусі. А діловій жінці забезпечить ряд невдач, втрат, зриви важливих переговорів.

Сімка 7

Замкнутість, духовність. Провокує загострення інтуїтивних прозрінь. На їх фоні зростає впевненість в собі. Важкі ситуації вирішуються швидше. Ідеальне рішення для інтровертів одинаків: хлопців і дівчат.

Вносить в душу хаос і дисгармонію. Штовхає до вирішення кармічних завдань. В якості нагороди – справжнє благоденство. Але без зусиль таке не прийде.

Вісімка 8

Знак нескінченної сукупності земних і духовних благ. Позначає вічну активність і невичерпну енергію. Відроджує внутрішній потенціал, оптимістичний настрій. В результаті працюєте в задоволення. Плоди трудів заслужені. Є гроші, повагу і любов.

Сміливо розраховувати на допомогу вісімки можуть люди, в характері яких присутній обов’язковість і відповідальність. 8 необхідна як повітря банкірам, фінансистам і працівникам біржі.

Дев’ятка 9

Процвітання, мудрість, благополуччя і несподівані приємні сюрпризи від долі. Благоволить до щирих Добряк, турботливим безсрібників.

Чи підтримає добре обдумані починання, стартапи. Зміцнює вже наявну зібраність, цілеспрямованість. 9 вкрай сильна. Якщо відійти від її тренда, то можна розгубитися і залишитися без нічого, не зумівши швидко відреагувати на зміни.

Клавіші, що притягають удачу

Складні комбінації поширюють вплив на глибинні рівні підсвідомості. В земному плані працюють прості.

Майстер-числа

Здвоєні варіації підходять:

 1. 11-неординарним особистостям, що спирається на вроджений талант. Володарі незмінно досягають неймовірних висот. Але врахуйте, що падати звідти боляче і страшно. Гординя протипоказана. А прагнення до гармонії в колективі або спільності – винагороджено. Обов’язкова умова – знайти золоту середину між різноспрямованими прагненнями.
 2. 12, 21 – справжнім ватажкам зграї. Ці люди випромінюють тверду впевненість у власній правоті. У них безліч прихильників, і стільки ж ворогів.
 3. 22 – організаторам за життя. До 40 – штовхає відшукати шлях в групі однодумців. Після – підтримує енергетику і творчу жилку на висоті.
 4. 33 – бунтівним, здатним філософам, зацикленим на сенс існування. Вимагає від абонента готовності прийти на допомогу іншим. Код самостійності, невразливості і цілісності.
 5. 44 – индивидуалам, що не бачить проблем з втіленням неможливого задуму. Уміють рухати гори, висушувати моря. Якщо не готові на подвиги Геракла – поміняйте карту.

55 дивовижна комбінація справжнього щасливця. Але її треба отримати «з рук Всевишнього», тобто випадково.

Зростаючі або спадні ланцюжки

Деякі ряди стимулюють позитивні характеристики особистості. А якщо не бажаєте постаратися, то штовхають до випробувань в даній сфері.

67, 34, 89 – трудоголізм. Вчіться відмовлятися від непотрібних зобов’язань, щоб дармоїди не взяли гору вашу шию.

Розташування спаданням – природжений керівник, ведучий команду до тріумфу. Завдяки цілеспрямованості народжується справжнє диво. Чи не скромничайте, займайте відповідну посаду.

Знакові ряди:

 1. 1-6-8 – баланс, благополуччя в будь-якій послідовності.
 2. 7-8 -9 – процвітання, матеріальної незалежності; сильна енергетика в загальних рисах і без конкретики.
 3. 3-2-8 – стрімкий розвиток бізнесу.
 4. 258 – амурні завоювання, якщо не пасуєте перед перешкодами.
 5. 00 – зміцнення сімейних уз.
 6. 3 5 – бажане зачаття, легкі пологи, щастя у вихованні дітей.
 7. 989 – буквальний оберіг авто і власника.

Грошові комбінації

Клавіші, що приносять багатство, достатньо вивчені. Слово «гроші» має власну цифрове кодування.

З нумерологической літератури:

 1. Д – 5;
 2. Е – 6;
 3. Н – 6;
 4. Ь – 3 ;
 5. Г – 4;
 6. І – 1.
 7. У сумі – 25.

добре, якщо це число є в номері. Ще краще – якщо таке підсумкове значення складання.

Позитивні суми/ряди:

 1. 18 – швидкі та легкі гроші: великий виграш в лотерею. Несподівані позитивні повороти.
 2. 28 і 82 – нескінченний потік грошей.
 3. 78 – гарант стабільного багатства.
 4. 68 – безпрограшна комбінація, постійно зростаюче стан.
 5. 48 – фінансове процвітання, досягнуте важкою працею.
 6. 66 – знак везуньчіка, яка не вважає коштів.
 7. 88 або 888 – сильний захист від банкрутства, фінансовий магнат.
 8. 16 і 18 – тріумф в угодах, поєднання ідеально для бізнесу в сфері послуг.
 9. 19 – відмінно генерує все потоки в потрібне русло.
 10. 76 – стабільний дохід від улюбленого заняття.

Прогресія від самих маленьких на початку – одиниця, двійка, трійка – до старших в наприкінці повинна використовуватися обережно. Впевненим – до успіху, нестабільним – до краху.

Нумерологія телефону – чарівна паличка-виручалочка. Використовуйте на практиці і процвітає собі на радість. Удачі!

Сонник - тлумачення снів