Чи правда що якщо не можеш забути людину, то ти їй потрібен

Психологи радять не сподіватися на диво. Питання: «Чи правда що якщо ти не можеш забути людину, то ти їй потрібен?» всього лише відображає сподівання. Але не все так просто. Розберемо, що це означає на енергетичному, психологічному та емоційному рівні. Чому утворюється прив’язка? Що кажуть езотерики.

Психологія: що означає, якщо не виходить забути колишнього коханого

Сенс лежить на поверхні. Чи не можете викинути з пам’яті, постійно прокручує образ в уяві, значить:

 1. Почуття гарячі в серце. У вас не вийшло стати байдужою до коханого після передчасного розриву. А стався він раніше терміну тому, що потенціал роману не вичерпаний повністю.
 2. Романтичний потяг відсутня, але залишилися «хвости». Так називають невирішені питання. Приклад, він образив, а ви не відповіли. Значить, не зуміли реабілітувати власну особистість в своїх очах. Відчувати себе несправедливо ображеною – серйозна травма для психіки.
 3. Ви як і раніше потребуєте суспільстві цієї людини. Залежність вибудовується по різноманітним підставам. Але частіше коренем її є власна несамостійність.

Поширена причина тривожного стану – це відсутність особистого життя. Спогадами ми підхльостувати себе, заганяємо в трясовину депресії. Відбувається так тому, що страшно вибудовувати нові союзи, шукати іншу долю.

Чи правда, що ви потрібні колишньому

Самообман – це спосіб психіки захиститися від гіркої правди. Найчастіше, думка відображає мріяння. У жорсткій реальності людина давно забув про вас. Зайнявся власним життям.

В окремих випадках, помисли відображають прагнення душі візаві. Приклади:

 1. Відносини завершені за згодою. Обидва партнери визнали продовження роману несвоєчасним або непотрібним. Але почуття не згасли.
 2. Взаємовідносини так і не почалися, незважаючи на взаємне бажання. Двоє мучаться поодинці.
 3. Розставання сталося через втручання ззовні, в тому числі магічного.

Основні прикмети взаємності роздумів:

 1. образ виникає в голові у самий невідповідний момент. І відмовитися від нього, викинути не виходить.
 2. Часті сни про цю людину приємного змісту.
 3. Напади гикавки. Чхання без ознак застуди. Іноді незрозумілі сльози.

Не зуміли забути хлопця, який подобається

Тут теж мова йде про самообман. Нереалізовані почуття хочуть вилитися, вибратися з-за рамок стримуючого розуму. На ділі вони давно перетворилися на важкий тягар на душі. Це своєрідні «камені» заважають знайти або побудувати щастя.

Необхідно з’ясувати причини невдалої закоханості. Одним не вистачило сміливості, іншим потрібен був урок для розвитку. У будь-якому випадку є привід поміркувати над тим, що трапилося, покопатися в минулому. Триматися за цей вантаж деструктивно. Так недалеко до серйозної депресії. А час, витрачений на порожні мрії, повернути не можна. Воно витікає, як річка за горизонт.

Що це означає з точки зору езотерики

Потяг не виникає випадково. Будь-яка зацікавленість іншим – це запрограмоване завдання для особистості. Карма змушує любити без оклику, болісно переживати неможливість возз’єднання.

Треба зрозуміти, що подібний стан – це урок. Особистість має вирішити певне завдання. Наприклад, відпустити коханого на волю.

Езотерика розглядає світ під іншим кутом. Те, що відбувається з людиною, заздалегідь обумовлено його колишніми втіленнями. У минулому житті був егоїстом, кидав улюблених, тепер прийшла розплата. Це саме просто пояснення. Тим більше що історій стільки ж, скільки людей.

Більш глибока думка полягає в наступному: рано чи пізно кожен зобов’язаний навчитися двом головним речам: прощення і прийняттю. Нереалізована пристрасть – найпростіший крок в даному напрямку. Вона вчить:

 1. Як любити, але не прив’язувати до себе. Бажайте щастя того, з ким не разом. Щиро радійте його успіхам, в тому числі серцевим.
 2. Як пробачити байдужість. Не ображайтеся за те, що не оцінив.

Думаєте – значить, ви кармічні партнери. Десь раніше перетиналися, зав’язали вузлик проблеми. Тепер треба його розрубати. Методів багато. Успішна відпрацювання карми – це повне прощення себе і його.

На енергетичному рівні

Розкриємо поняття ширше. Всі люди на планеті взаємопов’язані енергетичними ниточками. Почуття роблять ці пута подібними тросах – товстими, потужними, нерозривними. Коли виникає емоція будь-якого плану по відношенню до іншого (позитивна чи негативна), її сила підживлює нитку. Відірвати її від себе потім складно.

Згадайте, звідки виникли думки? Чому не можете залишити об’єкт в спокої? Якщо основа ситуації полягає в емоції, то її треба знищити. Поки відчуваєте любов, заздрість, гнів, образу – порушити зв’язок неможливо.

Через енергетичний канал витікають життєві сили. Процес прекрасний, якщо взаємний. Закохані постійно думають один про одного. Родичі, друзі, навіть партнери роблять те саме. Процес логічний, позитивний. Люди наповнюють партнера і отримують взамін чисті енергії. Разом створюють щасливий, щасливий особистий або діловий союз.

Якщо зворотний потік відсутній, значить, ви підживлюєте вампіра. Нехай він навіть не знає про ваш незавидному положенні. Але на рівні енергії відбувається перекіс. Процедура небезпечна для двох сторін. Обидва отримають покарання у вигляді обтяження карми.

Всесвіт – найсуворіший банк. Вона контролює порції енергій, які направляються персонально. Даються вони на особисте щастя, вирішення нагальних проблем. Якщо тринькати на пустопорожні страждання з приводу відсутнього особи без зворотного зацікавленості, то визнають вчинок грішним. Кара буде обов’язково.

Коли той, про кого весь час думаєш, теж тебе пам’ятає

Ще один аспект проблеми пов’язаний з магією. Трапляється прив’язка рідко. Лякатися відразу не варто. Справжні ритуали проводяться лише фахівцями і тільки тоді, коли досягнуто згоди вашої душі.

Туга за комусь може означати, що об’єкт замовив або виконав сам обряд привороту, присухи або подібний. Саме той момент, коли можна з точністю стверджувати: ви йому потрібні. Але про таку чи зацікавленості питалося? Кому хочеться стати маріонеткою в чужих руках?

Відв’язатися від присуши просто – зніміть порчу. А далі вже розбирайтеся з потрібності такого небезпечного контакту.

Як охолонути до людини, яку любиш, і перестати думати про нього </h2 >

Існують дієві техніки роботи з підсвідомістю. Всі якісні. Наведемо приклад однієї, особливо популярною.

Завершення відносин з колишнім:

 1. Візьміть його фото. Ні – посадіть м’яку іграшку і назвіть ім’ям.
 2. Скажіть: «Я зустріла тебе, щоб …». Опишіть, навіщо на вашу думку. Обов’язково опишіть власні очікування.
 3. Наступний етап: «У наших відносинах я зрозуміла, що …». Тут потрібен особистий досвід про любов, зраду, образи, болю.
 4. Далі: «Тепер знаю, що не можна жертвувати своїми інтересами тому, що …». Проговаривайте, що відчували в цих кайданах. Треба розповісти, що відчули, його ти без залишку.
 5. «Засвоївши урок, такого хлопця я розпізнаю завжди». Обов’язково скажіть. Це фіксує негативний досвід. А закладка в розумі захистить від наступної помилки.
 6. Наостанок подякуйте хлопця, Поясніть, як станете використовувати свободу: «Я відпускаю тебе, щоб (бути щасливою) …».
 7. Вибачте . І попросіть привітно дивитися на вашу прекрасну долю.

Своєрідний обряд повторюють з кожним невдалим партнером. Пригадайте всіх. Причому потрібно домогтися відчуття спокою і легкості. Якщо з першого разу не вийшло, то ще спробуйте. Поки легкість повністю не захопить душу.

Ваша життя не повинна належати нікому. Вона дана Понад для вашого щастя. Думати про якийсь персонажа дозволено, якщо це радує. В іншому варіанті – марна передача світлих енергій вампірові. Подумайте над цим.

Сонник - тлумачення снів