На якому пальці краще носити кільце незаміжньої дівчини, і на якій руці

Жінка здатна на багато що для залучення любові у своє життя. Але іноді подвигів не потрібно. Розберемо, на якому пальці треба постійно носити кільце, щоб взаємне почуття освятило існування пишністю гармонії.

Чим так важливо з’єднання фаланги пальця і ​​колечка

Долоня – це випромінювач і приймач одночасно. Енергетичні потоки через кінчики пальців проникають в простір, закільцьовують з найчистішим вселенським джерелом. Якщо накласти намір на цей безперервний процес, то бажане саме притягнеться в долю.

Астрологи дають такі пояснення:

 1. Кожен пальчик пов’язаний з планетою, яка визначає ту чи іншу енергію.
 2. Дорогоцінні метали і мінерали є підсилювачами, акумуляторами, магнітами.
 3. Одягаючи перстень, ми підсвідомо спрямовуємо енергетику в русло бажання. Відбувається це автоматично, без обдумування.

Проаналізуйте, де саме найчастіше прикраси знаходяться на вашій ручці? Потім прочитайте пояснення.

На правій або лівій руці краще носити, щоб зустріти долю

Особистість двояка спочатку, об’єднує жіноче і чоловіче начало. Наша мета – гармонія Інь і Янь. По тілу енергетика розподіляється так:

 1. Ліва сторона – жіноча. Відповідає за м’якість, творче творення, прийняття світобудови. Якщо посилювати її каблучкою, то особистість стає більш пасивної в матеріальній сфері, але активніше в духовній.
 2. Права – чоловіча, агресивна, вольова, лідерська, діяльна. Такі якості теж необхідні дівчині. Зміцнюється зона, якщо особистість занурена в страхи, боїться виявитися в світі, схильна до стресів, хвороб, нервозності.

В астрології за чоловіче відповідає Сонце. Його міць допомагає бачити відносини, будувати правильне партнерство. За жіночність у відповіді Місяць. Допомагати треба тій з планет, яка менш активна в гороскопі. По праву народження ми отримуємо набір характеристик – вони ж є нашими точками розвитку.

Сильне Сонце (знак Зодіаку) провокує агресивність, твердість, жорсткість характеру. При слабкій Місяці дівчина стає некерованою, примхливої, хрізматічной. Як результат – не зустрічає відповідного для уз юнака. Чоловіки її просто не виносять. Зворотне планетарне вплив (при ослабленому Сонце і міцної Місяці) робить жінку залежною. Підтягується відповідний партнер: безвольний, безініціативний. Пара грузне у взаємній залежності. І разом погано, і нарізно неможливо.

Прикрашати треба ту сторону, яка слабкіше. Ліву – вольовим, непохитним, самостійним жінкам. Треба вчитися сприймати світ таким, яким він є. Праву – мрійливим, м’яким, покірним панночкам. Воля необхідна в конкурентному просторі, щоб не упустити щастя.

Вплив пальця на події, що відбуваються

Планети символічно пов’язані з перстами. Кожна має свої переваги і недоліки. Підбирається місце для прикраси за принципом збільшення бажаного ефекту.

Великий

Перст Марса – енергійності, вольових зусиль. Відповідальний за активність, секс, лібідо, починання і фізичне здоров’я.

Прикраса поступово направить по шляху самоствердження в ролі спокусниці. У деструктиві – занурює в конкурентне середовище. Поруч з потенційним партнером утворюються інші претендентки на його серце. Доведеться відстоювати своє право на любов.

Якщо прагнете до сексуального партнерства, то одягайте перстень з камінням. Це підсвідомий сигнал чоловікам, що є готовність на пристрасть. Срібне колечко теж збільшить активність тіла. Одночасно пропрацює страх ініціативи. Станете більше поважати власну жіночність.

Ванга рекомендувала носити на цьому перст проста прикраса для здобуття міцного здоров’я.

вказівний

З ним пов’язаний Юпітер. Планета авторитету, закону, благополуччя. Прикрашати його потрібно, коли є прагнення потрапити під тепле крильце самодостатнього кавалера. Зустрінете забезпеченої людини, який захоче посприяти вам в житті.

Одночасно, каблучку простимулює професійне зростання. Планета-гігант робить заступництво вчителям, рекламщикам, юристам. Сприяє вивченню чужих культур, подорожам, переїзду за кордон на постійне місце проживання. Скористайтеся його піклуванням, щоб відшукати милого в іншій країні.

За Ванге золотий перстень з рубіном приверне багатого чужинця, з яким разом житимете на славу.

Середній

Сатурн відає цією зоною руки. Ототожнює строгість, підпорядкування структурі, беззаперечне виконання правил. Колечко направить помисли до законності уз. Через це станете інтуїтивно уникати легковажних партнерів, випадкових зв’язків без майбутнього.

Болгарська бабуся радила незаміжнім і молодим поносити колечко з прозорими камінчиками (фіаніт, діаманти, цирконій), щоб осмислити власні бажання з приводу майбутнього сімейства. А доленосна зустріч підтягнеться до часу повного розуміння цього питання.

Безіменний

Уособлює творче начало, і пов’язаний з Венерою – планетою любові. Спонукає в душі націленість на зовнішню привабливість. Одягнувши на ліву кисть, незаміжня дівчина і розлучена жінка показує нинішнє вільний стан.

Обручка на правій ручці – знак парності власниці. Але персні не мають такої сили. Можна прикрашати себе незаміжнім з метою стати привабливішими, відкритішою до нової закоханості.

Венера відповідальна за достаток. Прикраса зліва притягне пасивний дохід, праворуч – зароблені кошти. Вангелія рекомендувала дівчатам носити на безіменному білої або червоне золото. Станете самостійної дамою і забудете про колишні мріях «про принца в білому лімузині».

Мізинець

Захищає Меркурій – планета спілкування та інформації. Показано до використання сором’язливим дівчатам, які відчувають дефіцит контактів з протилежною статтю. Непомітно розкриється внутрішній потенціал комунікабельності, мова стане плавною, виразною, привабливою. Навіть голос зміниться до м’якої таємничості.

Колечко на мізинці підштовхує до інтуїтивним вчинків і рішень. Внутрішній зір стане виразніше. Будете розуміти з півслова, чого очікувати від чоловіка.

Як носити правильно жінці в розлученні

Астрологічні закони не змінюються в залежності від статусу дівчини. Орієнтуйтеся на наведені норми. Але для початку визначтеся з причиною розлучення. Розставання викликано якимось життєвим обставиною, що виростають з глибин душі.

Варіанти:

 1. Часто скандалили з колишнім – явна ознака переважання в дружині чоловічого потенціалу. Його слід підкоригувати. Одягніть золото на безіменний зліва.
 2. Він зраджував, ображав, зраджував. Є проблема з самооцінкою. Прикрасьте вказівний справа, одночасно мізинець з протилежного боку.
 3. Фінансові питання купіруються стимулюванням Венери.
 1. Різниця характерів – показник незрілості особистості. Потрібні колечка зліва.

Важливо: дайте собі відповідь щиро, чи все зробили для збереження шлюбу. Якщо відпустили улюбленого без боротьби, то надягайте все наявне золото праворуч. Потрібно підкоригувати волю до перемоги, навіть деяку жіночу агресивність. Якщо зрозуміли, що не бажаєте витрачати життя на нікчемність, то срібло – на лівий мізинець.

Прикмети про кільцях на чоловічій руці

Розглянувши кисті залицяльника, зумієте розібратися в особливостях його характеру і навіть таємних прагненнях. Мимоволі чоловік намагається посилити якісь відтінки свого его, або нівелювати недоліки.

Найточніший прикмети про печатках на чоловічому пальці:

 1. На великому – натяк на творчу орієнтованість, нестандартний підхід до сексуальних утіх. Нудно не буде. Однак власник вкрай непостійний персонаж. Утримати його прихильність – завдання не з легких.
 2. На вказівному – ідеальний чоловік для поступливішою, слухняною дівчини, яка бажає опинитися за спиною суворого покровителя. Цей хлопець ніколи не забуде про річницю весілля, дні народження вашого і дітей. На жаль, не бажає рахуватися з чужими поглядами. Доведеться підкорятися у всьому.
 3. На середньому – справедливий, постійний, дисциплінований товариш. Відданий справі і сімейства. Але трохи прямолінійний. Розмір печатки дорівнює жадобі володаря демонструвати власну надзвичайність. У побуті грубуватий, різкуватий, але отходчів.
 4. На безіменному – романтик, ловелас, скромняга. Відрізняється схильністю ховати гроші, збирати на мрію. Буває в міру скупим. Але жадібний до ласки. Страсна ніч робить з нього слухняного хлопчика.
 5. На мізинці – дипломат, хитрун, торговець. Вміє маніпулювати людьми, схиляти себе на користь. Небезпечний недруг і настільки ж відданий товариш. Ніколи не висловлює думки безпосередньо. Вміє чарівно доглядати, але до вівтаря не поспішає.

Великий квадратний перстень – знак владності чоловіки. Але за зовнішньою суворістю ховається закомплексованість. Платиновий прямокутний – ознака приземленості індивіда. Не заводьте з ним піднесених бесід про вічне, не зрозуміє. Округла форма – прекрасний символ. Перед вами збалансований, досвідчений донжуан, втомившись від пригод. Тепер лицар бажає скинути лати і знайти затишний спокій у власному гніздечку.

Сонник - тлумачення снів