Чому прокидаєшся вночі і не можеш заснути: містика, прикмети

Безсоння – небезпечна штука. Закінчується серйозними захворюваннями, якщо не побороти негативні обставини. Чому людина прокидається о 3 годині ночі без причини? Існує кілька відповідей. Медичні, містичні, езотеричні варіанти не виключають один одного. Лише розширюють коло досліджень неприємного щоденного або нерегулярного пробудження.

Час диявола: чиста містика

Найбільш ймовірна причина безсоння – вплив темних сил. У європейському фольклорі є поняття «час відьми». Розібрано детально в середньовічних літературних творах.

Вважається, що темним сутностей щодня відкривається лазівка ​​в наш простір. Пробратися крізь браму вони можуть момент, протилежний хвилинах світла. А останній – це час змети Ісуса Христа. За легендою покинув світ Спаситель в 15 пополудні. Рівно 12 годин відділяє цю мить від третьої ночі. Найвіддаленіша тимчасова точка, що знаходиться на кордоні захисного купола Всевишнього. Там з’являється портал, який використовується пекельними створіннями.

Особливо чутливі особистості здатні інтуїтивно відчути демонів поруч. Тому пробуджуються і довго не можуть заснути. А всіляка чортівня – це не зовсім з матеріальної сфери. Істоти з пекла знаходяться одночасно в просторі снів (астралі) і на Землі.

Демонічні вібрації змушують відкрити очі, не спати до моменту закривання воріт. Заснути людина здатна тоді, коли чорти повертаються в свою підземну обитель.

Не потрібно лякатися містики. Страх – це шлях для диявольською личини, розхристана двері в душу. Переважна волю, емоція знижує опірність. Звідси шкоду, має руйнівні наслідки для особистості. Варіанти: алкоголізм, зміна характеру в погану сторону, вступ в залежні відносини.

Думка езотерики

Напівзабута старовину хороша для страшних історій. Тепер чортів бачать хіба що напідпитку громадяни, які відчувають муки совісті. Езотерики – фахівці в галузі енергетики дають більш реалістичне пояснення. На жаль, не менше лякає.

Світ влаштований трохи інакше, ніж звична картинка. Людина живе, використовуючи «паливо всесвіту». Це енергетика, порції якої приходять щодня, без пропусків. Необхідний своєрідний заряд для:

 • підтримки здоров’я і настрою;
 • реалізації поточних завдань (робота, гроші, сім’я, дітонародження і виховання потомства);
 • дозволу кармічних завдань;
 • радості перебування в щільному світі.

з центру всесвіту заряд доставляє кожному в період з 2-х до п’ятої ранку. Але є умова. Влитися в ауру порція може, якщо особистість спить. Тільки під час заспокоєння мозку, релаксації, відбувається злиття старих і нових зарядів.

Пробудження щоночі в один і той же час – це механізм відключення від вселенського джерела. Причини у кожного свої. Одні настільки збилися з кармічного доріжки, що їм мостять стежку на той світ. Інші довели себе до такого забруднення аури, що чиста порція просто не поєднується з вже існуючою. Треті знаходяться в низьких вібраціях і не сприймають щоденний приплив.

Якщо прокидаєтеся кожен день, значить, потрібна термінова опрацювання. Без нових порцій довго не протягнеш. Енергетична недостатність знижує якість проживання, зіштовхує до негативних емоцій. А далі стаєте вампіром. Чи не кровиночку чужу п’єте, а сили витягуєте різноманітними методами, далекими від ідеальних.

Кілька разів неспання за північ – не береться до уваги. Буває в періоди закоханості, підвищеного стресу через навантаження, горя. Треба відпочити, пройде.

Що кажуть медики

Доктора ретельно розбирають діяльність організму. Виявлено такі закономірності:

 1. До нічних чувань призводить збій в роботі печінки або жовчного міхура. Парочка органів активізується саме в цей час. Починається дружна чистка організму від шлаків. Якщо в одному з них зріє патологія або вже розвинувся недуга, то виникає дискомфорт, виривали індивіда з чіпких обіймів Морфея.
 2. Психологи міркують про поліфазний механізмі сну. Глибокий змінюється на дрімоту з точністю будильника. Якщо щось потривожить, то особа відкриває очі, втрачаючи здатність знову зануритися в світ мрій.
 3. Особливо в’їдливі доктора грішать на мелатонін. Елемент, який відповідає за вітамінний обмін. Якщо дуже темно в кімнаті, то тіло перебудовує процедуру переробки ферментів. Мозку необхідно відірватися від дрімоти, що викликає неспання.

Будь-яка з медичних теорій сигналізує про нестабільність в організмі. Абсолютно здоровому безсоння не загрожує. Відкриє очі і відразу знову на бічну. Навіть не запам’ятає миті перебудови тіла під нові зовнішні умови.

Альтернативна медицина теж киває на печінку. Китайські ескулапи пояснюють, що надлишок жовчі викликаний надмірною гневливостью і дратівливістю. Лікування таке:

 • відмовитися від алкоголю;
 • прибрати з раціону жирне, пересоленное, смажене;
 • включити максимум сирих овочів і фруктів замість звичних солодощів і шоколаду.

Прикмети: що можна робити, а що не можна

Постійні чування нервують, позбавляють відпочинку, змушують надмірно перевантажуватися. Підсумки сумні. Зниження уважності, часті помилки, зриви на близьких і колег. В окремих випадках – втрата лібідо, імпотенція.

Народжені близько трьох-чотирьох ночі по забобони – нещасні особи. Їм дісталася карма подолання всіляких хвороб і пороків. Народила чадо жінку теж долають захворювання і лиха.

Природно, хочеться зняти напругу, повернутися до відпочинку. Роблять для цього різний. Але не все, згідно з повір’ями, корисно.

Строго заборонено:

 1. Вирушати на прогулянку, щоб свіже повітря повернув в простір мрій. Відьми годинка – нехороший період для шляху. Відмовився далеко від рідного дому може не повернутися, прірва.
 2. Купатися, приймати ванну або душ. Вода стає притулком бісів. Один з них зможе тягнути за собою на дно. Але сполоснути обличчя безпечно.
 3. Мити брудний посуд, наводити порядок. У народі вірять, що разом із залишками їжу і пилом ви перете щасливу долю, відмовляєтеся від неї.
 4. Розчісуватися, займатися красою – дратують позаздрять і наведуть порчу.

Якщо пробуджуєтеся в холодному поту, то краще зверніться до Всевишнього, згідно з віруваннями. Помоліться, почитайте сури. Показник вкрай тривожний. Підсвідомість підказує, що хтось вирішив направити проти вас чорну магію. Саме диявольське час зручно для проведення темних чаклунських ритуалів.

Щоб позбутися від недоброї звички, рекомендується:

 1. Перевірте температурний режим. Холод – одна з найчастіших причин дискомфорту. Замерзлі стопи накрийте подушкою, щоб зігріти. Або розітріть руками до почервоніння.
 2. Провітріть приміщення. Сперте повітря теж некомфортний. Мозок сигналізує, що тіло потребує кисню.
 3. Випийте трав’яного чаю або підігрітого молока (за смаком). Бажано, щоб в збір входили ромашка і лист м’яти.
 4. Приберіть із спальні кімнатні рослини. Деякі домашні квіти забороняється тримати вдома. Вони вампірів по-чорному.
 5. Зупиніть думки. Уявіть потужний водний потік і спостерігайте за ним. Втома візьме своє.
 6. Сконцентруйтеся на третьому оці (місце на лобі між бровами). Кілька хвилин вистачає для мирного занурення в казкові картинки мрій.

Якщо нічого не допомагає, то мрійте про найзаповітніше. Промальовувати бажане в найдрібніших деталях. Навантажите звивини приємними переживаннями. Незабаром засопівши, як маленький.

Профілактика щоночі чування

Превентивні заходи:

 1. Чи не переїдайте перед відходом до сну і не голодуйте.
 2. Регулюйте мікроклімат. Створюйте постійну циркуляцію повітряних мас.
 3. Відмовляйтеся від змінних графіків на службі. Тривале порушення режиму веде до ослаблення імунітету.
 4. Чи не засиджуйтеся біля монітора допізна, відкладайте раніше гаджети в сторонку. Нервова система повинна відпочивати.
 5. Не з’ясовуйте відносин, не затягуйте конфліктів. Миріться з чоловіком на вечір. Відомо, що любов – краще снодійне.
 6. Укладайтеся в ліжко до півночі.
 7. Пийте поменше ввечері, щоб не заповнювати сечовий міхур. Тоді серед ночі не буде потрібно в туалет.

Плануйте режим так, щоб основне навантаження припадало на першу половину дня. Навіть в критичних ситуаціях не турбуйтеся. Пам’ятайте, що все подолаєте. Добре допомагає зустрічний удар. Виробіть звичку раннього пробудження. Ставте будильник на п’ять або шість. І відразу схоплюватися, не лінуйтеся. Організм швидко звикне.

Сонник - тлумачення снів